Kijk ook eens op

Volg ons



Tijdrijders keren terug naar Emmen + live-timing

Dinsdag 19 juni 2018

Elite men - Nabij de plek waar in 2015 de nationale titelstrijd tegen de klok werd verreden, staat op woensdag 20 juni voor de tweede keer een nationale tijdrit in Emmen op het programma.

Live-timing

In tegenstelling tot vorig jaar is de start op de Westenesserstraat, vlakbij restaurant Wapen van Emmen en de finish is gesitueerd vlak voor de Hondsrugtunnel. De start van de eerste renner is voorzien om 17 uur. Omdat wordt gewerkt met vijf blokken van twintig renners vertrekt de laatste renner om 20.40 uur. De finish wordt verwacht rond 21.15 uur. De wedstrijd telt mee voor de topcompetitie. De organisatie is in handen van Jansen Event Sport Management.

Op de startlijst staan onder anderen Dion Beukeboom, de man die namens Vlasman het werelduurrecord wil aanvallen, Hartthijs de Vries (NWVG) en tijdritfenomeen Remco Grasman. De laatste werd speciaal voor deze gelegenheid ingelijfd bij De Volharding. Bij WPGA rijdt nationaal beloftenkampioen tijdrijden Julius van den Berg, zijn team SEG rijdt dit jaar niet in de reeks wedstrijden van de topcompetitie.

Startlijst:

17:00:00 195 Pieter Verhoeven Groningen Districtsploeg Noord 

17:01:00 175 Koen Paalman Nijverdal VolkerWessels-Merckx Cyclingteam 

17:02:00 165 Tim Bierkens Stampersgat Willebrord Wil Vooruit 

17:03:00 145 Erik van Lakerveld Utrecht AW Groep - SwABo Cyclingteam 

17:04:00 75 Bob Wubben De Lier WV Westland Wil Vooruit 

17:05:00 155 Antonie van Noppen Ridderkerk GRC Jan van Arckel 

17:06:00 115 Stefan van Spengen Wieringerwerf WV West Frisia 

17:07:00 125 Nils Wolffenbuttel Nigtevecht Wieler Ploeg Groot Amsterdam 

17:08:00 85 Wout van Elzakker Hoogerheide WV De Jonge Renner 

17:09:00 95 Maarten Lubbers Winterswijk Sensa-Kanjers voor Kanjers 

17:10:00 5 Danny van der Tuuk Assen Metec-TKH CT p/b Mantel 

17:11:00 15 Robin Blummel Sint-Michielsgestel Destil-Parkhotel Valkenburg 

17:12:00 45 Mel van der Veekens Zaandam Monkey Town Continental Team 

17:13:00 135 Tim Weerkamp Groningen NWV Groningen 

17:14:00 35 Jens van den Dool Hoogblokland Delta Cyclingteam Rotterdam 

17:15:00 55 Joost van der Burg Rotterdam Vlasman Cycling Team 

17:16:00 25 Daan van Sintmaartensdijk Zuidland Alecto Cyclingteam

17:50:00 194 Aron de Jong Leeuwarden Districtsploeg Noord 

17:51:00 184 Pieter ten Kortenaar Wageningen Dutch Food Valley Cycling Team 

17:52:00 174 Per Wiggers Oldenzaal VolkerWessels-Merckx Cyclingteam 

17:53:00 164 Tristan Rijsdijk Vlaardingen Willebrord Wil Vooruit 

17:54:00 144 Coen Onderwater Lisse AW Groep - SwABo Cyclingteam 

17:55:00 74 Wessel van Koppen Schipluiden WV Westland Wil Vooruit 

17:56:00 104 Minne Verboom Krimpen Ad Ijssel UWTC De Volharding 

17:57:00 154 Melle Meeuwisse Boskoop GRC Jan van Arckel 

17:58:00 114 Tim Groot Bovenkarspel WV West Frisia 

17:59:00 124 Quinten Veling Monnickendam Wieler Ploeg Groot Amsterdam 

18:00:00 64 Daniel Abraham Gebru Amstelveen Beat Cycling Club 

18:01:00 84 Nils Sinschek Maastricht WV De Jonge Renner 

18:02:00 94 Gijs Leemreize Ruurlo Sensa-Kanjers voor Kanjers 

18:03:00 4 Dylan Bouwmans Gemert Metec-TKH CT p/b Mantel 

18:04:00 14 Lars Oreel Goes Destil-Parkhotel Valkenburg 

18:05:00 44 Martin Pluto Den Haag Monkey Town Continental Team 

18:06:00 134 Aden Paterson NWV Groningen 

18:07:00 34 Rens Tulner Lexmond Delta Cyclingteam Rotterdam 

18:08:00 54 Bas Ottevanger Groot Ammers Vlasman Cycling Team 

18:09:00 24 Marco Doets Monnickendam Alecto Cyclingteam

18:40:00 193 Sven Nijzingh Zuidwolde Districtsploeg Noord 

18:41:00 183 Robbert Mulder Scherpenzeel Gld Dutch Food Valley Cycling Team 

18:42:00 173 Chiel Schulten Raalte VolkerWessels-Merckx Cyclingteam 

18:43:00 163 Bas Nieuwkoop Roosendaal Willebrord Wil Vooruit 

18:44:00 143 Etienne Lenting Nieuwveen AW Groep - SwABo Cyclingteam 

18:45:00 73 Coen van Kleef Schipluiden WV Westland Wil Vooruit 

18:46:00 103 Martin Kelderman Veenendaal UWTC De Volharding 

18:47:00 153 Derek Heek Montfoort GRC Jan van Arckel 

18:48:00 113 Dorus de Rijk De Rijp WV West Frisia 

18:49:00 123 Julius van den Berg Purmerend Wieler Ploeg Groot Amsterdam 

18:50:00 63 Nahom Desale Amstelveen Beat Cycling Club 

18:51:00 83 Tim Naberman Genemuiden WV De Jonge Renner 

18:52:00 93 Lorenzo Harbers Nijverdal Sensa-Kanjers voor Kanjers

 18:53:00 3 Stef Krul Tjalleberd Metec-TKH CT p/b Mantel 

18:54:00 13 Alex Molenaar Oud Beijerland Destil-Parkhotel Valkenburg 

18:55:00 43 Wim Kleiman Almelo Monkey Town Continental Team 

18:56:00 133 Douwe de Vries Heerenveen NWV Groningen 

18:57:00 33 Vincent Hoppezak Nieuwerkerk Ad Ijssel Delta Cyclingteam Rotterdam 

18:58:00 53 Kelvin van den Dool Hoogblokland Vlasman Cycling Team 

18:59:00 23 Folkert Oostra Duivendrecht Alecto Cyclingteam

19:30:00 192 Bert Smilda Groningen Districtsploeg Noord 

19:31:00 182 Stan Driessen Gendt Dutch Food Valley Cycling Team 

19:32:00 172 Jelle Bootsveld Heino VolkerWessels-Merckx Cyclingteam 

19:33:00 162 Jasper Haest Roosendaal Willebrord Wil Vooruit 

19:34:00 142 Sjors Handgraaf Leiden AW Groep - SwABo Cyclingteam 

19:35:00 72 Sjoerd Kouwenhoven Naaldwijk WV Westland Wil Vooruit 

19:36:00 102 Remco Grasman Emmeloord UWTC De Volharding 

19:37:00 152 Jasper Kiburg Austerlitz GRC Jan van Arckel 

19:38:00 112 Gerwin Coljé Snelrewaard WV West Frisia 

19:39:00 122 Teun Mouris Ouderkerk A/d Amstel Wieler Ploeg Groot Amsterdam 

19:40:00 62 Piotr Havik Ammerstol Beat Cycling Club 

19:41:00 82 Max Hendrikx Hapert WV De Jonge Renner 

19:42:00 92 Jelle Johannink Denekamp Sensa-Kanjers voor Kanjers 

19:43:00 2 Tijmen Eising Emmen Metec-TKH CT p/b Mantel 

19:44:00 12 Timo de Jong Goes Destil-Parkhotel Valkenburg 

19:45:00 42 Rick van Breda Den Helder Monkey Town Continental Team 

19:46:00 132 Hartthijs de Vries Kollum NWV Groningen 

19:47:00 32 Sjoerd Bax Almkerk Delta Cyclingteam Rotterdam 

19:48:00 52 Jaap Kooijman Maastricht Vlasman Cycling Team 

19:49:00 22 René Hooghiemster Sneek Alecto Cyclingteam

20:20:00 191 Wieger van der Wier Marum Districtsploeg Noord 

20:21:00 181 Pieter-Paul de Weerd 't Harde Dutch Food Valley Cycling Team 

20:22:00 171 Jelle Wolsink Hengelo (o) VolkerWessels-Merckx Cyclingteam 

20:23:00 161 Ronan van Zandbeek Schijndel Willebrord Wil Vooruit 

20:24:00 141 Niels Boele Leiden AW Groep - SwABo Cyclingteam 

20:25:00 71 Nick van der Meer Honselersdijk WV Westland Wil Vooruit 

20:26:00 101 Alfred Paul Alfers Enschede UWTC De Volharding 

20:27:00 151 Arno Kleinjan Gouda GRC Jan van Arckel 

20:28:00 111 Melvin Bos Sint Pancras WV West Frisia 

20:29:00 121 Thimo Kroeze Koog Aan De Zaan Wieler Ploeg Groot Amsterdam 

20:30:00 61 Alex Mengoulas Almere Beat Cycling Club

 20:31:00 81 Martijn Dijkstra De Knipe WV De Jonge Renner

 20:32:00 91 Arjan Hofman Nunspeet Sensa-Kanjers voor Kanjers 

20:33:00 1 Jim Lindenburg Wateringen Metec-TKH CT p/b Mantel 

20:34:00 11 Jordi van Loon Lage Zwaluwe Destil-Parkhotel Valkenburg 

20:35:00 41 Peter Schulting Lemele Monkey Town Continental Team 

20:36:00 131 Chiel Breukelman Gramsbergen NWV Groningen 

20:37:00 31 Adriaan Janssen Diepenveen Delta Cyclingteam Rotterdam 

20:38:00 51 Dion Beukeboom Amsterdam Vlasman Cycling Team 

 

20:39:00 21 Rick Ottema Muntendam Alecto Cyclingteam

Foto: © Sportfoto

 

 


Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl