Starttijden WK Tijdrijden elite-mannen
Woensdag 12 oktober 2016
Elite men - Na een lang seizoen hoopt Tom Dumoulin op een medaille op het WK Tijdrijden in Qatar. In 2015 werd de Limburger vijfde, in Ponferrada (2014) was er brons voor de renner van Giant-Alpecin.Jos van Emden is de tweede Nederlander aan het vertrek.
Startlijst:
14:12:00 1 KIRYIENKA Vasil (WRu)
14:10:30 2 DUMOULIN Tom (Ned)
14:09:00 3 DENNIS Rohan (Aus)
14:07:30 4 MARTIN Tony (Dui)
14:06:00 5 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Spa)
14:04:30 6 BODNAR Maciej (Pol)
14:03:00 7 OLIVEIRA Nelson (Por)
14:01:30 8 JUNGELS Bob (Lux)
14:00:00 9 LE BON Johan (Fra)
13:58:30 10 CAMPENAERTS Victor (Bel)
13:57:00 11 BOASSON HAGEN Edvald (Noo)
13:55:30 12 PHINNEY Taylor (USA)
13:54:00 13 VARGAS ALZATE Walter Alejandro (Col)
13:52:30 14 DOWSETT Alex (Gbr)
13:51:00 15 KUENG Stefan (Zwi)
13:49:30 16 MADSEN Martin Toft (Den)
13:48:00 17 QUINZIATO Manuel (Ita)
13:46:30 18 VOROBYEV Anton (Rus)
13:45:00 19 TUREK Daniel (Tsj)
13:43:30 20 ROCHE Nicolas (Ier)
13:42:00 21 ROGLIC Primoz (Slo)
13:40:30 22 VASYLYUK Andriy (Oek)
13:39:00 23 GRUZDEV Dmitriy (Kaz)
13:37:30 24 ROTH Ryan (Can)
13:36:00 25 DURBRIDGE Luke (Aus)
13:34:30 26 BAUER Jack (Nzl)
13:33:00 27 NAVARDAUSKAS Ramunas (Lit)
13:31:30 28 CUMMINGS Stephen (Gbr)
13:30:00 29 LAMPAERT Yves (Bel)
13:28:30 30 HOULE Hugo (Can)
13:27:00 31 SMUKULIS Gatis (Let)
13:25:30 32 HO Burr (Hkg)
13:24:00 33 ASADOV Elchin (Aze)
13:22:30 34 SIUTSOU Kanstantsin (WRu)
13:21:00 35 TZORTZAKIS Polychronis (Gri)
13:19:30 36 MANNINEN Matti (Fin)
13:18:00 37 ZHUPA Eugert (Alb)
13:16:30 38 ALALI Saied Jafer (Kwt)
13:15:00 39 HALMURATOV Muradjan (Oez)
13:13:30 40 NUHA Alban (Kos)
13:12:00 41 ASIRI Sultan (KSA)
13:10:30 42 JOHN Naveen (Ind)
13:09:00 43 MAHMOOD Hafiz Tahir (Pak)
13:07:30 44 JAWAD Mansoor (Bhr)
13:06:00 45 ABDULLAH Afif (Qat)
13:04:30 46 SAMOILAU Branislau (WRu)
13:03:00 47 VAN EMDEN Jos (Ned)
13:01:30 48 DEBESAY Mekseb (Eri)
13:00:00 49 SUTTERLIN Jasha (Dui)
12:58:30 50 ERVITI OLLO Imanol (Spa)
12:57:00 51 BIALOBLOCKI Marcin (Pol)
12:55:30 52 ROY Jeremy (Fra)
12:54:00 53 LAENGEN Vegard Stake (Noo)
12:52:30 54 VERMEULEN Alexey (USA)
12:51:00 55 HOLLENSTEIN Reto (Zwi)
12:49:30 56 ANDERSEN Soren Kragh (Den)
12:48:00 57 BELKOV Maxim (Rus)
12:46:30 58 MULLEN Ryan (Ier)
12:45:00 59 GRIVKO Andriy (Oek)
12:43:30 60 BIZHIGITOV Zhandos (Kaz)
12:42:00 61 BAGDONAS Gediminas (Lit)
12:40:30 62 TESHOME HAGOS Meron (Eri)
13:39:00 63 AVERIN Maksym (Aze)
12:37:30 64 HALILAJ Redi (Alb)
12:36:00 65 ALSAFFAR Salman Hasan (Kwt)
12:34:30 66 PANWAR Arvind (Ind)
12:33:00 67 KHAN Mohsin (Pak)
12:31:30 68 ALAWI Sayed Ahmed (Bhr)
12:30:00 69 UWIZEYIMANA Bonaventure (Rwa)
12:28:30 70 HADDI Soufiane (Mar)
Eerder...
- Frank van den Broek wint in Turkije
- Starttijden tijdrit (rit 3) Tour de Romandie 2024
- Preview: Wie volgt Budding op als winnaar Slag om Woensdrecht
- Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2024
- Maikel Zijlaard wint proloog Tour de Romandie
- Van Unibet tot Hanzerenners: Teams Ronde van Overijssel
- Deelnemers en rugnummers Tour de Romandie
- Startlijst proloog Ronde van Romandie 2024
- Gerrit Knol voorzitter Ster van Zwolle
- Van der Poel derde in Luik-Bastenaken-Luik
- Loman wint Bergomloop van Simpelveld
- Uitslag Luik-Bastenaken-Luik 2024
- Fabio Jakobsen wint in Ronde van Turkije
- Aanvalslustige Poels net buiten podium in Alpen
- Teams Fokker Slag om Woensdrecht bekend
- Poels maakt opnieuw indruk in Tour of Alps
- Van Dijke en Leijnse sterk in zware Waalse Pijl
- Poels kan richting podium kijken in Tour Alps
- Deelnemers en rugnummers Waalse Pijl mannen
- De Marchi wint in Tour of Alps, Poels schuift op
- Poels is mee met de besten in eerste rit Tour Alps
- Deelnemers en rugnummers Tour of the Alps
- Kwartet Nederlanders in Tour of The Alps
- Van der Tuuk op podium in Loir et Cher
- Pidcock wint nu wel de Amstel Gold Race