Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Starttijden NK Tijdrijden Winsum vrouwen

Dinsdag 11 juni 2013

NK Tijdrijden - Ook de startlijsten voor het NK Tijdrijden voor de vrouwen zijn bekend. Deze vinden plaats op woensdag 19 juni in het Groningse Winsum. Titelverdediger Ellen van Dijk neemt het op tegen haar voorganger Marianne Vos. De laatste ontbrak vorig jaar door een sleutelbeenbreuk.

40 10:30 Rebecca Talen Spijkenisse Rabobank Liv / Giant Team
39 10:31 Judith Visser Groningen De Noordelijk ATB-club
38 10:32 Winanda Spoor Apeldoorn GRC Jan van Arckel
37 10:33 Olga de Boer Hazerswoude LRTV Swift
36 10:34 Lotte van  Hoek Vlijmen Restore Cycling
35 10:35 Sanne van Paassen Vlierden Rabobank Liv / Giant Team
34 10:36 Kelly Markus Hoofddorp Argos-Shimano 
33 10:37 Mathilde Matthijsse Schore ZRTC Theo Middelkamp
32 10:38 Judith Bloem Kwintsheul Restore Cycling
31 10:39 Lisanne Soemanta Haarlem Parkhotel valkenburg
30 10:40 Danielle Meijering Stadskanaal De Noordelijk ATB-club
29 10:41 Sabrina Stultiens Meijel Rabobank Liv / Giant Team
28 10:42 Ingeborg Kreuze Assen WV Noord-Westhoek
27 10:43 Mascha Pijnenborg Drunen Team Futurumshop.nl
26 10:44 Nina Kessler Velserbroek Dolmans Boels
25 10:45 Lauren Arnouts Rijsbergen Restore Cycling
24 10:46     Rabobank Liv / Giant Team
23 10:47 Maria Sterk Hallum WV Noord-Westhoek
22 10:48 Martine Bras Mol - Wezel (B) Dolmans Boels
21 10:49 Thalita de Jong Ossendrecht Rabobank Liv / Giant Team
         
20 11:30 Britt Teunissen Ysselsteyn (Lb) TWC de Kempen
19 11:31 Channah Brandsema Utrecht CS030
18 11:32 Esra Tromp Coevorden Argos-Shimano 
17 11:33 Maud Kapteijns Westerhoven TWC de Kempen
16 11:34 Lucinda Brand Rotterdam Rabobank Liv / Giant Team
15 11:35 Harriet Koorn Leiden LRTV Swift
14 11:36 Anouska Koster De Westereen Team Futurumshop.nl
13 11:37 Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden Dolmans Boels
12 11:38 Larissa Drysdale Heerenveen Cycle Sport Groningen
11 11:39 Chantal Blaak Nieuwerkerk a.d. IJssel Team Tibco
10 11:40 Iris Slappendel Ouderkerk a.d. IJssel Rabobank Liv / Giant Team
9 11:41 Amy Pieters Zwanenburg Argos-Shimano 
8 11:42 Marijn  de  Vries Zwolle Lotto Belisol ladies
7 11:43 Adrie Visser Wieringerwerf Dolmans Boels
6 11:44     Rabobank Liv / Giant Team
5 11:45 Natalie van Gogh Nieuw Vennep RSC de Zuidwesthoek
4 11:46 Vera Koedooder Apeldoorn Sengers Ladies
3 11:47 Annemiek van Vleuten Wageningen Rabobank Liv / Giant Team
2 11:48 Loes Gunnewijk Zwolle Orica - Greenedge
1 11:49 Ellen van Dijk Amsterdam Team Specialized - Lululemon
         

De meest recente versie van de startlijsten online staat op www.knwu-nktijdrijden.nl



Eerder...

NK Tijdrijden Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl