Volg ons



Starttijden proloog Dauphiné 2018

Zondag 03 juni 2018

Elite men - Het Criteirum du Dauphiné begint vandaag met een proloog over 6,6 kilometer door Valence. De starttijden zijn als volgt:

1 214 le BON Johan FRA VCC12:08:00 

2 206 REIJNEN Kiel USA TFS12:09:00 

3 195 HAMILTON Christopher AUS SUN*12:10:00 

4 172 CUMMINGS Stephen GBR DDD12:11:00 

5 164 EIKING Odd Christian NOR WGG*12:12:00 

6 151 ROLLAND Pierre FRA EFD12:13:00 

7 147 PICHON Laurent FRA FST12:14:00 

8 132 EDMONDSON Alexander AUS MTS*12:15:00 

9 121 ZAKARIN Ilnur RUS TKA12:16:00 

10 113 DUCHESNE Antoine CAN GFC12:17:00 

11 107 TERPSTRA Niki NED QST12:18:00 

12 94 CASTRILLO ZAPATER Jaime ESP MOV*12:19:00 

13 84 NAVARRO GARCIA Daniel ESP COF12:20:00 

14 72 CAMPENAERTS Victor BEL LTS12:21:00 

15 67 SELIG Rudiger GER BOH12:22:00 

16 57 PIBERNIK Luka SLO TBM*12:23:00 

17 43 BOHLI Tom SUI BMC*12:24:00 

18 37 VUILLERMOZ Alexis FRA ALM12:25:00 

19 22 CASTROVIEJO Jonathan ESP SKY12:26:00 

20 13 CONTI Valerio ITA UAD*12:27:00 

21 3 CHERNETSKI Sergei RUS AST12:28:00 

22 212 COURTEILLE Arnaud FRA VCC12:29:00 

23 204 GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH TFS12:30:00 

24 196 TEN DAM Laurens NED SUN12:31:00 

25 186 van EMDEN Jos NED TLJ12:32:00 

26 171 HAGEN Edvald Boasson NOR DDD12:33:00 

27 163 DEGAND Thomas BEL WGG12:34:00 

28 157 MORENO FERNANDEZ Daniel ESP EFD12:35:00 

29 145 MOINARD Amael FRA FST12:36:00 

30 134 HOWSON Damien AUS MTS12:37:00 

31 125 KOCHETKOV Pavel RUS TKA12:38:00 

32 116 THOMAS Benjamin FRA GFC*12:39:00 

33 104 JUNGELS Bob LUX QST12:40:00 

34 96 ROSON GARCIA Jaime ESP MOV*12:41:00 

35 85 SIMON Julien FRA COF12:42:00 

36 71 BENOOT Tiesj BEL LTS*12:43:00 

37 62 ACKERMANN Pascal GER BOH*12:44:00 

38 56 PELLIZOTTI Franco ITA TBM12:45:00 

39 42 BEVIN Patrick NZL BMC12:46:00 

40 34 GOUGEARD Alexis FRA ALM*12:47:00 

41 26 ROWE Luke GBR SKY12:48:00 

42 14 MORI Manuele ITA UAD12:49:00 

43 5 KOZHATAYEV Bakhtiyar KAZ AST12:50:00 

44 215 MANZIN Lorrenzo FRA VCC*12:51:00 

45 203 BRANDLE Matthias AUT TFS12:52:00 

46 191 TEUNISSEN Mike NED SUN12:53:00 

47 185 POWLESS Neilson USA TLJ*12:54:00 

48 175 PAUWELS Serge BEL DDD12:55:00 

49 161 MARTIN Guillaume FRA WGG*12:56:00 

50 156 LANGEVELD Sebastian NED EFD12:57:00 

51 144 HARDY Romain FRA FST12:58:00 

52 136 POWER Rob AUS MTS*12:59:00 

53 123 FABBRO Matteo ITA TKA*13:00:00 

54 115 MOLARD Rudy FRA GFC13:01:00 

55 102 de PLUS Laurens BEL QST*13:02:00 

56 92 ARCAS Jorge ESP MOV13:03:00 

57 86 TEKLEHAIMANOT Daniel ERI COF13:04:00 

58 73 de GENDT Thomas BEL LTS13:05:00 

59 66 SARAMOTINS Aleksejs LAT BOH13:06:00 

60 52 ARASHIRO Yukiya JPN TBM13:07:00 

61 41 CARUSO Damiano ITA BMC13:08:00 

62 33 GALLOPIN Tony FRA ALM13:09:00 

63 27 van BAARLE Dylan NED SKY13:10:00 

64 16 RAVASI Edward ITA UAD*13:11:00 

65 2 CATALDO Dario ITA AST13:12:00 

66 217 REZA Kevin FRA VCC13:13:00 

67 205 GUERREIRO Ruben POR TFS*13:14:00 

68 194 FROHLINGER Johannes GER SUN13:15:00 

69 181 TOLHOEK Antwan NED TLJ*13:16:00 

70 176 THOMSON Jay Robert RS 13:17:00

71     MEURISSE, Xandro WGG 13:18:00

72 155 HOWES Alex USA EFD13:19:00 

73 143 FEILLU Brice FRA 13:20:00

74 137 VERONA Carlos ESP MTS13:21:00 

75 124 KIŠERLOVSKI Robert CRO TKA13:22:00 

76 111 GAUDU David FRA GFC*13:23:00 

77 103 JAKOBSEN Fabio NED QST*13:24:00 

78 93 CARRETERO Hector ESP MOV*13:25:00 

79 82 EDET Nicolas FRA COF13:26:00 

80 76 VANENDERT Jelle BEL LTS13:27:00 

81 64 Mc CARTHY Jay AUS BOH13:28:00 

82 51 NIBALI Vincenzo ITA TBM13:29:00 

83 46 TEUNS Dylan BEL BMC13:30:00 

84 31 BARDET Romain FRA ALM13:31:00 

85 23 GEOGHEGAN HART Tao GBR SKY*13:32:00 

86 17 SUTHERLAND Rory AUS UAD13:33:00 

87 7 VALGREN ANDERSEN Michael DEN AST13:34:00 

88 216 PACHER Quentin FRA VCC13:35:00 

89 207 SKUJINS Toms LAT TFS13:36:00 

90 197 TUSVELD Martijn NED SUN*13:37:00 

91 183 de TIER Floris BEL TLJ13:38:00 

92 173 DLAMINI Nicholas RSA DDD*13:39:00 

93 162 BACKAERT Frederik BEL WGG13:40:00 

94 152 CANTY Brendan AUS EFD13:41:00 

95 146 PERICHON Pierre Luc FRA FST13:42:00 

96 133 HAMILTON Lucas AUS MTS*13:43:00 

97 126 MACHADO Tiago POR TKA13:44:00 

98 112 ARMIRAIL Bruno FRA GFC*13:45:00 

99 105 KNOX James GBR QST*13:46:00 

100 95 ERVITI Imanol ESP MOV13:47:00 

101 83 HERRADA Jose ESP COF13:48:00 

102 77 WALLAYS Jelle BEL LTS13:49:00 

103 63 KENNAUGH Peter GBR BOH13:50:00 

104 54 HAUSSLER Heinrich AUS TBM13:51:00 

105 44 BOOKWALTER Brent USA BMC13:52:00 

106 36 NAESEN Oliver BEL ALM13:53:00 

107 24 KWIATKOWSKI Michal POL SKY13:54:00 

108 15 PETILLI Simone ITA UAD*13:55:00 

109 1 BILBAO LOPEZ de ARMENTIA Pello ESP AST13:56:00 

110 211 COQUARD Bryan FRA VCC13:57:00 

111 202 BRAMBILLA Gianluca ITA TFS13:58:00 

112 193 CURVERS Roy NED SUN13:59:00 

113 184 KUSS Sepp USA TLJ*14:00:00 

114 177 van ZYL Johann RSA DDD14:01:00 

115 167 SMITH Dion NZL WGG*14:02:00 

116 153 CLARKE Simon AUS EFD14:03:00 

117 142 BOUET Maxime FRA FST14:04:00 

118 131 YATES Adam GBR MTS14:05:00 

119 127 RESTREPO VALENCIA Jhonatan COL TKA*14:06:00 

120 117 VINCENT Leo FRA GFC*14:07:00 

121 106 SERRY Pieter BEL QST14:08:00 

122 97 SUTTERLIN Jasha GER MOV14:09:00 

123 87 TURGIS Anthony FRA COF*14:10:00 

124 75 MARCZYNSKI Tomasz POL LTS14:11:00 

125 65 POSTLBERGER Lukas AUT BOH14:12:00 

126 53 GARCIA CORTINA Ivan ESP TBM*14:13:00

 127 47 WYSS Danilo SUI BMC14:14:00 

128 32 DOMONT Axel FRA ALM14:15:00 

129 25 MOSCON Gianni ITA SKY*14:16:00 

130 11 MARTIN Daniel IRL UAD14:17:00 

131 6 STALNOV Nikita KAZ AST14:18:00 

132 213 ERMENAULT Corentin FRA VCC*14:19:00 

133 201 FELLINE Fabio ITA TFS14:20:00 

134 192 BAUHAUS Phil GER SUN*14:21:00 

135 182 BOOM Lars NED TLJ14:22:00 

136 174 GHEBREIGZABHIER WERKILUL ERI DDD*14:23:00 

137 166 MINNAARD Marco NED WGG14:24:00 

138 154 CRADDOCK G Lawson USA EFD14:25:00 

139 141 BARGUIL Warren FRA FST14:26:00 

140 135 IMPEY Daryl RSA MSS 14:27:00

141 122 BOSWELL Ian USA TKA14:28:00 

142 114 LUDVIGSSON Tobias SWE GFC14:29:00 

143 101 ALAPHILIPPE Julian FRA QST14:30:00 

144 91 SOLER Marc ESP MOV*14:31:00 

145 81 HERRADA Jesus ESP COF14:32:00 

146 74 KEUKELEIRE Jens BEL LTS14:33:00 

147 61 BUCHMANN Emanuel GER BOH14:34:00 

148 55 NAVARDAUSKAS Ramunas LTU TBM14:35:00 

149 45 ROSSKOPF Joseph USA BMC14:36:00 

150 35 LATOUR Pierre Roger FRA ALM*14:37:00 

151 21 THOMAS Geraint GBR SKY14:38:00 

152 12 BYSTROM Sven Erik NOR UAD14:39:00 

153 4 HOULE Hugo AST CAN 14:40:00

Foto: © Sportfoto



Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl