Sockeloen Cycling Club start in 2020 met elite-team
Maandag 02 december 2019
Elite men - Sockeloen Cycling Club is gaat als wielerclub het tweede seizoen in. De wielerclub heeft echter voor 2020 een KNWU-licentie om met een eliteteam de weg op te gaan. Tweevoudig Europees strandkampioen Jasper Ockeloen is de kopman van het team.‘’We zijn vorig jaar gestart met Sockeloen Cycling Club met als primaire doelstelling de strandraces en de mountainbikemarathon te promoten, gaven daarvoor in januari in Wijk aan Zee bij de Sunsea Bar met zes trainers clinics en trainingen’’, laat Raymond van der Vlies, voorheen als ploegleider vooral bekend bij DRC De Mol, weten. ‘’We hebben een club van rond de veertig leden, basisleden en amateurs, maar hopen in de komende periode meer leden te bij te schrijven.’’
Sockeloen Cycling Club zal het ledenaantal zeker zien stijgen met het formeren van een eliteteam. Jasper Ockeloen, Pieter Scheerens, Witten Anthonise, Lieven Anthonise, Niels Peters, Richard Westerhof en de uit Spanje teruggekeerde Jordi Slootjes. ‘’We willen naar een ploeg van twaalf eliterenners, die onder een gezellige sfeer een mooi programma rijden. Nee, we rijden geen clubcompetitie, maar vrije klassiekers in Nederland en internationale klassiekers. Mooie etappekoersen, zoals de Arden Challenge en wedstrijden in Spanje, België, Groot-Brittannië en wellicht ook in Frankrijk. We willen de wegwedstrijden laten aansluiten op het strandseizoen. We hebben een wegploeg met jonge talenten en ervaren renners en willen Jasper Ockeloen via de wegwedstrijden gerodeerd aan de start krijgen voor de strandraces’’, aldus Raymond van der Vlies.
Sponsors, renners, mtb-ers (elite, basis en cyclo’s), die meer informatie willen weten over Sockeloen Cycling Club. Meer info: https://www.sockeloen.nl/nl/cycling-club, ploegleider@planet.nl of 06-83532801.
Tekst en foto: Dan Rolandus
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2025
- Nu wint Poels in Turkije
- Startvolgorde proloog Tour de Romandie
- Del Grosso wint in Turkije
- Martijn Rasenberg soleert naar overwinning in Slag om Woensdrecht
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Turkije
- Deelnemers en rugnummers Luik-Bastenaken-Luik Mannen
- Arensman als tweede op eindpodium TOTA
- Arensman imponeert in Tour of the Alps
- Pogacar krijgt revanche voor Amstel in Huy
- Joost Nat naar BEAT Cycling Club
- Skjelmose stunt met winst in Amstel Gold Race
- Mike Dogterom naar winst in Zuiderzeeronde
- Deelnemers en rugnummers Amstel Gold Race
- Slag om Woensdrecht met nieuwe hoofdsponsor
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg
- Ploeg Van der Poel begint zaak tegen ´bidonwerper´
- Van der Poel is weer klasse apart in Parijs-Roubaix
- Deelnemers en rugnummers Parijs-Roubaix Mannen 2025
- Deelnemers en rugnummers Scheldeprijs 2025
- Pogacar wint Vlaanderen, Van der Poel derde
- Van den Broek tweede in Volta Classic
- Van der Poel is klaar voor Ronde van Vlaanderen
- Stagecontracten voor beste jongeren clubcompetitie
- Visma gevloerd in Dwars door Vlaanderen, Del Grosso zesde