Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Startlijsten NK Tijdrijden nieuwelingen/junioren (m/v)

Zondag 13 september 2020

NK Tijdrijden - Vandaag staat tussen Chaam en Ulvenhout het Nederlands Kampioenschap tijdrijden op het programma. Dit is voor nieuwelingen-meisjes, nieuwelingen, junior-vrouwen en junioren .

OPGELET: DE TIJDEN VAN DE JUNIOREN KLOPPEN NIET MEER. HET PARCOURS WERD LATER DAN GEPLAND VRIJ GEGEVEN

Nieuweling-meisjes:

 11:30:00 0:00 30 Hartog, Merel Giessenburg

 11:31:00 1:00 29

 11:32:00 2:00 28 van Duin, Judith Hoogwoud

 11:33:00 3:00 27 de Vries, Jannet Drachten

 11:34:00 4:00 26 Lindhout, Julia St Maartensdijk

 11:35:00 5:00 25 Ton, Kristy Geldermalsen

 11:36:00 6:00 24 van Heel, Lisa Zaltbommel

 11:37:00 7:00 23 Keesman, Masja Velserbroek

 11:38:00 8:00 22 Metselaar, Lisa Hoogeveen

 11:39:00 9:00 21 van Belle, Lisa Zoetermeer

 11:40:00 10:00 20 Hoefmans, Pem Alphen

 11:41:00 11:00 19 Threels, Yilla Woerden

 11:42:00 12:00 18 Tellegen, Birte Hattem

 11:43:00 13:00 17 van den Eijnden, Jony Gemert

 11:44:00 14:00 16 Thoolen, Femke Hulsberg

 11:45:00 15:00 15 Kleijn, Tessa Wognum

 11:46:00 16:00 14 Bongenaar, Ilse Tytsjerk

 11:47:00 17:00 13 van Gijsel, Dewi Axel

 11:48:00 18:00 12 de Grave, Britt Tholen

 11:49:00 19:00 11 van der Veen, Carmen Zwolle

 11:50:00 20:00 10 Kerste, Britt Aarle-Rixtel

 11:51:00 21:00 9 Souren, Nikki Meerssen

 11:52:00 22:00 8 Oolders, Nina Scheemda

 11:53:00 23:00 7 Maathuis, Nina Rotterdam

 11:54:00 24:00 6 van der Meiden, Anna Leerdam

 11:55:00 25:00 5 van Velzen, Zoë Waddinxveen

 11:56:00 26:00 4 Vinke, Nienke Amersfoort

 11:57:00 27:00 3 Verwaarst, Indy Haarle

 11:58:00 28:00 2 Veenhoven, Nienke Oostzaan

 11:59:00 29:00 1 Knaven, Mirre Strijbeek

 

Nieuwelingen:

 12:45:00 0:00 45 Tijssen, Viego Amstelveen

 12:46:00 1:00 44 Stokkermans, Joost Diessen

 12:47:00 2:00 43 Duba, Maxime Alkmaar

 12:48:00 3:00 42 Koster, Bjorn Roden

 12:49:00 4:00 41 Honcoop, Stijn Breda

 12:50:00 5:00 40 Klaasse, Storm Wemeldinge

 12:51:00 6:00 39 Segers, Thorben Veldhoven

 12:52:00 7:00 38 van Duren, Mees Nes A/d Amstel

 12:53:00 8:00 37 Nagengast, Juul Beilen

 12:54:00 9:00 36 Neele, Maurits Oude Tonge

 12:55:00 10:00 35 Rokven, Noël Sint Jansteen

 12:56:00 11:00 34 Oord, Spiek Loenen aan de Vecht

 12:57:00 12:00 33 Nijveld, Mick Nijverdal

 12:58:00 13:00 32 Vijfvinkel, Mika Tilburg

 12:59:00 14:00 31 Veenings, Pepijn Assendelft

 13:00:00 15:00 30 Paardekooper, Thijmen Valthermond

 13:01:00 16:00 29 Vastenhout, Daniël Spijkenisse

 13:02:00 17:00 28 Drijdijk, Beau Hoogerheide

 13:03:00 18:00 27 Roks, Jelle Veenendaal

 13:04:00 19:00 26 Gal, Ryan Neede

 13:05:00 20:00 25 van der Pas, Sieb Heeswijk-Dinther

 13:06:00 21:00 24 van den Eijnden, Daan Prinsenbeek

 13:07:00 22:00 23 Darding, Dirk Maastricht

 13:08:00 23:00 22 Koning, Stef Hensbroek

 13:09:00 24:00 21 Hamminga, Maarten Annen

 13:10:00 25:00 20 Brand, Nick Pijnacker

 13:11:00 26:00 19 Dingemans, Marijn Lage Zwaluwe

 13:12:00 27:00 18 van Gent, Christian Amersfoort

 13:13:00 28:00 17 van Melis, Laszlo Heesch

 13:14:00 29:00 16 van Eijsden, Bram Geulle

 13:15:00 30:00 15 Boonstra, Jelle Ouderkerk A/d Amstel

 13:16:00 31:00 14 Hommes, Björn Appelscha

 13:17:00 32:00 13 Vlot, Mees Gouda

 13:18:00 33:00 12 van Oord, Rowan Hank

 13:19:00 34:00 11 Meijers, Sal Baarn

 13:20:00 35:00 10 van Dorp, Vincent Elburg

 13:21:00 36:00 9 van Herwaarden, Thom Rossum

 13:22:00 37:00 8 Mouton, Raphaël Petten

 13:23:00 38:00 7 Abma, Elmar Wolvega

 13:24:00 39:00 6 van der Meulen, Max Den Haag

 13:25:00 40:00 5 Prins, Jari Hank

 13:26:00 41:00 4 Nijman, Senna Heelsum

 13:27:00 42:00 3 Willemsen, Justus Apeldoorn

 13:28:00 43:00 2 Joore, Wout Neer

 13:29:00 44:00 1 Peters, Marvin Wehl

 

Junior-vrouwen:

 14:30:00 0:00 30 van Heel, Sanne Zaltbommel

 14:31:00 1:00 29 Naalden, Anouk Lepelstraat

 14:32:00 2:00 28 van den Nouweland, Bente Rijen

 14:33:00 3:00 27 van Zuthem, Cecilia Zwolle

 14:34:00 4:00 26 Zwaan, Sophia Bodegraven

 14:35:00 5:00 25 de Munnik, Lisanne Kapelle

 14:36:00 6:00 24 Blei, Silke Hurwenen

 14:37:00 7:00 23 Janssen, Lieke Panningen

 14:38:00 8:00 22 Dekker, Rosan Echten

 14:39:00 9:00 21 Wasmus, Marit Den Hoorn

 14:40:00 10:00 20 Arens, Maureen Kruiningen

 14:41:00 11:00 19 Boskamp, Lente Utrecht

 14:43:00 13:00 17 van Leest, Anouk Lepelstraat

 14:44:00 14:00 16 van de Wetering, Carola Nieuw Vennep

 14:45:00 15:00 15 Minck, Norah Groningen

 14:46:00 16:00 14 van der Heijden, Jerney Zevenhuizen

 14:47:00 17:00 13 Welmers, Petra Dronten

 14:48:00 18:00 12 Prins, Willemijn Zwolle

 14:49:00 19:00 11 Geurts, Mijntje Luyksgestel

 14:50:00 20:00 10 Souren, Scarlett Meerssen

 14:51:00 21:00 9 van der Molen, Yuli Krommenie

 14:52:00 22:00 8 Kreulen, Daphne Hooghalen

 14:53:00 23:00 7 Molenaar, Laura Oud Beijerland

 14:54:00 24:00 6 van Rooijen, Sofie Driel

 14:55:00 25:00 5 Knaven, Senne Strijbeek

 14:56:00 26:00 4 Pluimers, Ilse Enter

 14:57:00 27:00 3 Rijnbeek, Maud Limmen

 14:58:00 28:00 2 Uijen, Elise Herpen

 14:59:00 29:00 1 van Anrooij, Shirin Kapelle

 

Junioren:

 15:46:00 1:00 44 Buiter, Rindert Leiden

 15:47:00 2:00 43 Hordijk, Bart Westmaas

 15:48:00 3:00 42 de Vos, Youp Hillegom

 15:49:00 4:00 41 Kramer, Jesse Borkel en Schaft

 15:50:00 5:00 40 Bassa, Jens Goudriaan

 15:51:00 6:00 39 Schuch, Mike Leek

 15:52:00 7:00 38 Roelen, Jaap Chaam

 15:53:00 8:00 37 van de Weerdhof, Wouter Lobith

 15:54:00 9:00 36 Kool, Tristan Purmerend

 15:55:00 10:00 35 Ellermann, Leon Emmen

 15:56:00 11:00 34 Smulders, Vik Loon Op Zand

 15:57:00 12:00 33 Potter, James Amersfoort

 15:58:00 13:00 32 Leerkes, Bram Twello

 15:59:00 14:00 31 van de Weijdeven, Tom Eindhoven

 16:00:00 15:00 30 Graat, Tijmen Maashees

 16:01:00 16:00 29 Hoogervorst, Quinten Schoorl

 16:02:00 17:00 28 Brinkman, Joost Noordlaren

 16:03:00 18:00 27 Konings, Roan Oudenbosch

 16:04:00 19:00 26 de Heij, Joppe Heteren

 16:05:00 20:00 25 Kars, Hugo Arnhem

 16:06:00 21:00 24 Hanegraaf, Stijn Heeswijk-Dinther

 16:07:00 22:00 23 Luiten, Niels Brunssum

 16:08:00 23:00 22 Lakeman, Thomas Venhuizen

 16:09:00 24:00 21 van der Gracht, Niels Annen

 16:10:00 25:00 20 Maas, Marijn Huijbergen

 16:11:00 26:00 19 Romers, Boris Rozenburg

 16:12:00 27:00 18 van Utrecht, Jaïr Maartensdijk

 16:13:00 28:00 17 van Vlerken, Marijn Aarle-Rixtel

 16:14:00 29:00 16 Barten, Shane Stevenweert

 16:15:00 30:00 15 Veenhuis, Ole Schagen

 16:16:00 31:00 14 Dijkman, Redmar Lutjegast

 16:17:00 32:00 13 Kroonen, Sem Oosterhout

 16:18:00 33:00 12 Meinema, Lennard Nijkerk

 16:19:00 34:00 11 van Lohuizen, Stijn Heerde

 16:20:00 35:00 10 Sardina, Mika Helmond

 16:21:00 36:00 9 Rouffaer, Lars Sibbe

 16:22:00 37:00 8 Groeneveld, Mark Enkhuizen

 16:23:00 38:00 7 del Grosso, Tibor Eelde

 16:24:00 39:00 6 van Belle, Loe Zoetermeer

 16:25:00 40:00 5 van Oosten, Koert Gouda

 16:26:00 41:00 4 Mouris, Wessel Baambrugge

 16:27:00 42:00 3 de Bruin, Tjalle Deventer

 16:28:00 43:00 2 Reinderink, Pepijn Ruurlo

 16:29:00 44:00 1 de Kok, Mathijs Steenbergen

Foto: © Sportfoto



Eerder...

NK Tijdrijden Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl