Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

UItslagen NK MTB Spaarnwoude 2022

Zondag 24 juli 2022

Offroad - Hier verzamelen we de uitslagen van het NK Mountainbike in Spaarnwoude.

Elite-vrouwen:

1 31 Anne Terpstra Mitterteich Ghost Factory Racing 1:25:42

2 33 Lotte Koopmans Nijmegen Postnl Bafang MTB Racing Team 1:27:14 1:32

3 43 Denise Betsema Den Burg HR en TC D.O.K. 1:31:25 5:43

4 42 Karen Brouwer Spaarndam MBC de Noordbikers 1:33:46 8:04

5 38 Ella van de Pol Eindhoven JEGG - DJR Academy (WV de Jonge Renner) 1:36:48 11:06

6 41 Lola Bakker Noord-Scharwoude WV Noord-Holland 1:41:07 15:25

7 40 Alida Reitsma Diessen TWC Het Snelle Wiel 1:44:19 18:37

8 39 Paula van Baar Schermerhorn BEAT Cycling Club 1 Ronde

9 37 Kim Bodemann De Lier WV Zeeuws-Vlaanderen 2 Ronden

 

Elite-Mannen:

1 1 David Nordemann Nijmegen Postnl Bafang MTB Racing Team 1:29:13

2 15 Stan Godrie Zundert ZZPR.nl-Orange Babies Cycling Team 1:32:46 3:33

3 3 Wim de Bruin Hardinxveld-Giessendam RC Jan van Arckel 1:34:17 5:04

4 2 Bas Peters Heythuysen Giant Liv Benelux offroad team 1:34:52 5:39

5 5 Martin Mijnten Hoevelaken W.V. Eemland 1:35:34 6:21

6 8 Klaas Groenen Sint-Michielsgestel COERS Cycling Club 1:35:50 6:37

7 6 Erik Groen Apeldoorn Stappenbelt Specialized Racing 1:35:51 6:38

8 7 Thom Bonder Assen Giant Liv Benelux offroad team 1:38:32 9:19

9 4 Koen van Dijke Baarle Nassau TWC Het Snelle Wiel 1:39:37 10:24

10 11 Roy Bijenhof Hengelo Gld Stappenbelt Specialized Development 1:41:40 12:27

11 12 Joppe de Vries Wilhelminadorp WV Zeeuws-Vlaanderen 1:44:02 14:4

 

Beloften-Mannen:

1 123 Tibor del Grosso Eelde Metec - Solarwatt p/b Mantel 1:30:17

2 101 Chris van Dijk Ede TalentNED 1:30:39 0:22

3 106 Paul Snip Grootebroek TalentNED 1:33:06 2:49

4 124 Thomas Mijnsbergen Rotterdam Metec - Solarwatt p/b Mantel 1:33:39 3:22

5 104 Niek Hoornsman Wieringerwerf TalentNED 1:33:50 3:33

6 100 Tom Schellekens Schijndel E&A-Maxibikes Cyclingteam 1:34:14 3:57

7 118 Bailey Groenendaal Schijndel WV Schijndel 1:34:29 4:12

8 103 Frits Biesterbos Apeldoorn TalentNED 1:35:22 5:05

9 117 Kjell Roerbag Sliedrecht Cube Bassa Biking Team 1:35:49 5:32

10 107 Lars van Ark Hoenderloo MBC Bar End 1:36:22 6:05

11 108 Stan van den Hanenberg Berlicum HOBIJ Vittoria Development Team 1:38:52 8:35

12 112 Mika Bouman Rijswijk Cube Bassa Biking Team 1:39:14 8:57

13 105 Ian Schumacher Broek Op Langedijk WV Noord-Holland 1:40:23 10:06

14 114 Lucas Keuning Sassenheim MBC de Noordbikers 1:40:33 10:16

15 113 Brian de Vries Wolvega WV de Driehoek 1 Ronde

16 120 Perry Wit Middenmeer West Frisia 1 Ronde

17 110 Scott Baijs Wieringerwerf WV Noord-Holland 1 Ronde

18 122 Pieter Dekker Warmenhuizen TWC de Kempen 1 Ronde

19 115 Arnoud Spoolder Nijverdal Team Bikesport 1 Ronde

20 125 Lucas van Hemert Oostzaan ZWC D.T.S. 1 Ronde

21 116 Niels Reemeijer Spaarndam WPGA Amsterdam Racing Academy 1 Ronde

22 126 Yoël Leeflang Lisse WPGA Amsterdam Racing Academy 2 Ronden

23 119 Sjoerd van de Mortel Liessel Bikeshop Stefan Kluytmans 2 Ronden

24 121 Pepijn van Varik Katwijk MBC de Noordbikers 2 Ronden

 

Beloften-vrouwen:

1 151 Fem van Empel Sint-Michielsgestel Pauwels Sauzen - Bingoal 1:26:44

2 150 Puck Pieterse Amersfoort Alpecin-Fenix 1:26:44

3 155 Femke Mossinkoff Akersloot AR en TV de Adelaar 1:31:35 4:51

4 153 Rosa van Doorn 's-Heerenberg Giant Liv Benelux offroad team 1:31:47 5:03

5 157 Iris Offerein Meppen Airolube MTB Team 1:34:33 7:49

6 152 Romana Carfora Akersloot Schilder MTB Team 1:35:40 8:56

7 162 Annemijn van Limpt Lage Mierde TWC Het Snelle Wiel 1:36:03 9:19

8 156 Fenna Hoegee Druten HOBIJ Vittoria Development Team 1:37:22 10:38

9 154 Larissa Hartog De Lier Giant Liv Benelux offroad team 1:38:16 11:32

10 166 Anniek Mos Ruinen Airolube MTB Team 1:38:42 11:58

11 158 Dirkje Cox Sittard Watersley Race & Development Cycling Team1:38:54 12:10

12 163 Marlies Vos Aalden WV de Kannibaal 1:42:11 15:27

13 160 Maaike Nijland Twello Stappenbelt Specialized Racing 1:43:03 16:19

14 159 Hilde Pennings Berlicum Cube Bassa Biking Team 1 Ronde

15 165 Jacobien Viveen Woudrichem RC Jan van Arckel 1 Ronde

16 164 Vica van Veen Assen MTB Assen 1 Ronde

JUNIOR-VROUWEN

1 401 Lauren Molengraaf Capelle A/d IJssel RWC Ahoy 1:12:30

2 400 Luna Cnossen Apeldoorn MBC Bar End 1:15:56 3:26

3 409 Julia van der Meulen Almelo AWV de Zwaluwen 1:18:02 5:32

4 402 Isa Looienga Drachten De Noordelijke ATB-club 1:22:18 9:48

5 405 Amy Kox Reusel TWC Het Snelle Wiel 1:25:55 13:25

6 404 Annelot Zwiep Oldenzaal MTB Het Twentse Ros 1:29:34 17:04

7 408 Maartje Nielen Sevenum Cycling Team Limburg 1:34:15 21:45

8 406 Lieke Vos Warnsveld Wielersportvereniging ETP Zutphen 1:36:19 23:49

9 407 Gaby Vermeer Wapse Mountainbike vereniging Havelte e.o. 1 Ronde

10 410 Mirthe Hultink Havelte Mountainbike vereniging Havelte e.o. 1 Ronde

JUNIOREN

1 203 Morris Gruiters Deurningen MBC Bar End 1:00:48

2 201 David Haverdings Zuidlaren Aa drink young lions 1:00:50 0:02

3 200 Rens Teunissen van Manen Oosterbeek MBC Bar End 1:01:58 1:10

4 206 Jelte Jochems Putten MBC Bar End 1:02:21 1:33

5 202 Nick Klijn Leerdam RC Jan van Arckel 1:02:29 1:41

6 205 Kas van Geest Eersel TWC Het Snelle Wiel 1:03:13 2:25

7 204 Freek Bouten Blerick Cycling Team Limburg 1:03:17 2:29

8 214 Tibbe Antonissen Assen MTB Assen 1:04:52 4:04

9 209 Lars Wit Middenmeer WV Noord-Holland 1:05:30 4:42

10 207 Yaël Plas Apeldoorn MBC Bar End 1:05:41 4:53

11 211 Tim Sondermeijer Apeldoorn MBC Bar End 1:06:35 5:47

12 208 Samuel Krupers Enschede MTB Het Twentse Ros 1:06:51 6:03

13 210 Bram van Eijsden Geulle TigeRR Cycling Team 1:07:11 6:23

14 219 Casper Turk Lisse MBC de Noordbikers 1:07:37 6:49

15 213 Lucas Baltussen Den Bosch F.M.C. The Whoopers 1:07:53 7:05

16 212 Thijmen Smulders Bladel TWC Het Snelle Wiel 1:08:02 7:14

17 221 Daan Schoofs Hengelo MTB Het Twentse Ros 1:08:50 8:02

18 222 Sem Hardlooper Wezep Go4cycling 1:09:19 8:31

19 226 Yorick Kamphuis Wildervank Stormvogels Veendam 1:09:21 8:33

20 238 Jordy Verkleij Gouda Dirty Hill ATB 1:09:28 8:40

21 216 Fabian Groenhuizen Apeldoorn MBC Bar End 1:09:38 8:50

22 215 Patrick Diepstra Peize NWV Groningen 1:09:47 8:59

23 231 Jesse van 't Hoog Assen Hanzerenners Zwolle 1:09:49 9:01

24 230 Arjan op het Roodt Haelen Cycling Team Limburg 1:09:49 9:01

25 245 Niels Brinkman Noordlaren Watersley Race & Development Cycling Team1:10:34 9:46

26 240 Sander Hoving Tolbert De Noordelijke ATB-club 1:10:34 9:46

27 232 Laurens Keuning Sassenheim MBC de Noordbikers 1:11:22 10:34

28 241 Koen Antonissen Assen MTB Assen 1:11:23 10:35

29 235 Quin de Groot Nieuw Vennep MBC de Noordbikers 1:11:26 10:38

30 234 Beau van Steijn Nieuw Vennep Uithoornse WTC 1:11:45 10:57

31 244 Wout den Oudendammer Valkenswaard TWC Het Snelle Wiel 1:12:08 11:20

32 233 Diederik Kuipers Assen MTB Assen 1:12:33 11:45

33 243 Dante Broeren Berkel en Rodenrijs RWC Ahoy 1:12:44 11:56

34 218 Jelmer Bassa Hoogblokland RC Jan van Arckel 1:13:11 12:23

35 227 Lars Sandman Smilde MTB Assen 1:14:18 13:30

36 229 Sil van der Wal Assen MTB Assen 1:14:47 13:59

37 217 Noud Smeenge Loon MTB Assen 1:15:26 14:38

38 246 Xavier Voogt Dordrecht DRC de Mol 1:16:46 15:58

39 237 Joey Berkenpies Assen MTB Assen 1:16:58 16:10

40 242 Jurre van de Haterd Geffen MC Club Oss (MCO) 1:17:43 16:55

41 247 Tijn van Haren Geertruidenberg TWC Het Snelle Wiel 1:18:36 17:48

42 239 Lucas Bruns Enschede MTB Het Twentse Ros 1:19:02 18:14

43 225 Dion Slomp Hoornaar RC Jan van Arckel 1:19:40 18:52

Nieuweling-meisjes:

1 555 Mae Cabaca Vlaardingen Proximus Alphamotorhomes Doltcini 55:31

2 563 Bloeme Kalis Vlaardingen Westland Wil Vooruit 58:33 3:02

3 558 Elena Poppelaars Sleeuwijk RC Jan van Arckel 59:17 3:46

4 556 Melissa Nuyten Heinkenszand ZRTC Theo Middelkamp 59:53 4:22

5 550 Yvette Vermeer Wapse Mountainbike vereniging Havelte e.o. 1:03:35 8:04

6 551 Maureen Abma Wolvega Willebrord Wil Vooruit 1:04:13 8:42

7 561 Nanet Huising Wateringen Westland Wil Vooruit 1:04:46 9:15

8 557 kaylie van Gaalen Heesch WV Schijndel 1:06:10 10:39

9 560 Anniek Voermans Sas van Gent Zeeuwse mountainbike vereniging X-Treme1:06:21 10:50

10 564 Jenna van Tongeren Harderwijk Cycling Club Wielerzone Nederland 1:06:23 10:52

11 553 Anna Linde van Dorp Elburg ATB vereniging Oldebroek 1:06:38 11:07

12 565 Noor Wittebol Amersfoort MBC Bar End 1:08:48 13:17

13 552 Joy den Braver Den Hoorn Restore Cycling 1:12:04 16:33

14 559 Renske Peters Odiliapeel MC Club Oss (MCO) 1:12:23 16:52

Nieuwelingen:

1 306 Floris Haverdings Zuidlaren W.V. Meteoor Assen-Roden 48:30

2 300 Brent van Geest Eersel TWC Het Snelle Wiel 48:41 0:11

3 328 Keije Solen Zwolle Hanzerenners Zwolle 49:58 1:28

4 301 Jorn van der Made Prinsenbeek WV Breda 50:14 1:44

5 326 Louis Marino van Zeeland Kleve-Keeken 50:27 1:57

6 313 Antoine Quint Westerbork WSV de Peddelaars 50:38 2:08

7 305 Lars Smit Steenwijk Mountainbike vereniging Havelte e.o. 50:53 2:23

8 319 Stijn ter Schure Assen W.V. Meteoor Assen-Roden 51:09 2:39

9 323 Luuk Viveen Woudrichem RC Jan van Arckel 52:00 3:30

10 308 Kaj Roeling Monster Westland Wil Vooruit 52:24 3:54

11 302 Bram Meijerink Raalte MBC Bar End 52:25 3:55

12 333 Bjorn van Waardenburg Rhoon RC Jan van Arckel 52:25 3:55

13 318 Rinus Mijnten Hoevelaken W.V. Eemland 52:25 3:55

14 307 Julian Kerklaan Delfgauw RWV de Spartaan 52:44 4:14

15 303 Job Weijdema Tuk Hanzerenners Zwolle 53:00 4:30

16 357 Rick Versloot Hardinxveld-Giessendam RC Jan van Arckel 53:05 4:35

17 315 Jasper Harders Lelystad Go4cycling 53:13 4:43

18 332 Stijn de Bruijn Berlicum Nb F.M.C. The Whoopers 53:30 5:00

19 325 Tygo Peters Apeldoorn MBC Bar End 53:50 5:20

20 317 Danny Turkstra Beilen WSV de Peddelaars 54:02 5:32

21 348 Brent van Dongen Waalre TWC Het Snelle Wiel 54:20 5:50

22 312 Robin van Bruggen Ridderkerk DRC de Mol 54:40 6:10

23 310 Huub van het Ende Wezep Go4cycling 54:50 6:20

24 350 Ramon Koster Ruinen WSV de Peddelaars 55:24 6:54

25 327 Jonas Bruel Schoorl ZWC D.T.S. 55:43 7:13

26 316 Tobias Landman Hengelo Ov MTB Het Twentse Ros 55:45 7:15

27 314 Ties Verbruggen Gemonde F.M.C. The Whoopers 56:08 7:38

28 311 Boet Nijmands Harderwijk WV Noord-Veluwe 56:10 7:40

29 343 Ruben Weijers Apeldoorn MBC Bar End 56:13 7:43

30 360 Finn Smith Haarlem HSV de Kampioen 56:21 7:51

31 304 Martijn Braspenning Prinsenbeek WV Breda 56:21 7:51

32 330 Ties van Roode Heemstede ZWC D.T.S. 56:45 8:15

33 347 Hugo Wessels Enter AWV de Zwaluwen 58:01 9:31

34 349 Finn Hoefmans Alphen Nb TWC Het Snelle Wiel 58:05 9:35

35 336 Julian te Winkel Rotterdam DRC de Mol 58:05 9:35

36 329 Thijs van de Ven Helmond RTC Buitenlust 58:05 9:35

37 344 Pepijn Aalders Norg MTB Assen 58:12 9:42

38 352 Jip Schouren Swalmen TigeRR Cycling Team 58:12 9:42

39 359 Thomas Jonker Heemskerk ZWC D.T.S. 58:16 9:46

40 320 Wouter Dragt Hertme MTB Het Twentse Ros 58:24 9:54

41 331 Max Preijer Andijk West Frisia 58:36 10:06

42 340 Linus Kwakman Bovenkarspel West Frisia 58:41 10:11

43 361 Thomas Monkelbaan Velsen-Zuid HSV de Kampioen 58:41 10:11

44 355 Jayden Averesch Zuna AWV de Zwaluwen 58:44 10:14

45 335 Timo Gerritsen Ugchelen MBC Bar End 58:44 10:14

46 358 Sem Hofstede Borne RTV Oldenzaalse WCL 58:47 10:17

47 339 Thomas van der Horst Harderwijk WV Noord-Veluwe 58:47 10:17

48 338 Daan Geurtsen Nijkerkerveen MBC Bar End 58:47 10:17

49 334 Cas Krebbers Deest WV Schijndel 59:56 11:26

50 346 Jacob Brummelhuis Denekamp MTB Het Twentse Ros 59:56 11:26

51 321 Jurre van Nederpelt Oldenzaal MTB Het Twentse Ros 1:00:30 12:00

52 356 Dylan Vink Hengelo MTB Het Twentse Ros 1:02:35 14:05

53 341 Mauro Ambrawo Apeldoorn MBC Bar End 1:03:00 14:30

54 351 Rocco Scholten Goes ZRTC Theo Middelkamp 1:03:20 14:50

55 345 Joost Spijker Wierden AWV de Zwaluwen 1:05:04 16:34

56 362 Quinten Roelands Dreischor Zeeuwse mountainbike vereniging X-Treme1:05:11 16:41

 

15 554 Inge Vermeer Wapse Mountainbike vereniging Havelte e.o. 1:17:09 21:38

Masters 50+:

1. Bas Bloeming, 2. Mark Schepp, 3. Marcel Boschker, 4. Gerard Wit, 5. Ron Mourik, 6. Richard Visscher, 7. Nils ten Brinke, 8. Peter Nielen, 9. Bert Pesselske, 10. Jan Rademaker

Masters 40+:

1. Erwin Bakker, 2. Ramses Bekkenk, 3. Jan van Soest, 4. Robin Koot, 5. Jeroen Brands, 6. Juan Vzquez Gonzalez, 7. Roy Band, 8. Sander van Gelderen, 9. Xander van Espelo, 10. Dennis van Aspert

Amateurs/Sportklasse:

1. Thijs Zuurbier, 2. Daniel Prijkel,3. Randy de Beus, 4. Pim Hackmann, 5. Bas de Bruin, 6. Ruben Versluis, 7. Ritsaert Cluistra, 8. Jamie den Deikke, 9. Sem Huitema, 10. Gijs Derksen

Foto: © Sportfoto

 


Eerder...

Offroad Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl