Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

En dat is vijf voor SD Worx in Thüringen

Zaterdag 27 mei 2023

Women - In de Lotto Thüringen Tour blijft SD Worx maar winnen. Lorena Wiebes boekte nu ook een zege in de Duitse ronde.

De Europees kampioene won met haar team de ploegentijdrit en verder boekten achtereenvolgens Mischa Bredewold, Barbara guarischi  en Lonneke Unkene een zege. Wint Lotte Kopecky zondag de slotrit, dan heeft de gehele ploeg gewonnen in deze klassieker op de kalender.

Wiebes is ook leidster in de ronde. ''Voor mij is  het belangrijker dat ik de rit win,  het  geel hadden we immers al in ons team. Nu draait  het erom zondag de leiding te verdedig. Wie van ons team dat wordt, gaan we zien. Ik rijd hier graag.'' 

Foto: © SportfotoEerder...

Women Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl