Van der Hoorn verlengt contract bij Intermarché met twee jaar
Woensdag 11 december 2024
Elite men - Taco van der Hoorn, die met zijn recente zege in de Elfstedenrace een wonderbaarlijke wederopstanding maakte na zestien maanden inactiviteit, heeft zijn contract bij Intermarché-Wanty met twee extra seizoenen verlengd.De meester in lange ontsnappingen blijft dus tot minstens eind 2026 trouw aan de ploeg van Jean-François Bourlart, die hij de afgelopen vier seizoenen vijf sensationele overwinningen geschonken heeft.
KOOP HEM NU: DE WIELERSCHEURKALENDER
Van bij zijn komst in 2021 stal de Nederlander de harten van menig wielerfan in de ontsnapping van de meest prestigieuze wedstrijden. Hij stuntte een eerste keer in de derde rit van de Ronde van Italië, door als vroege vluchter een sprintend peloton voor te blijven en voor Intermarché-Wanty de eerste historische ritzege in een grote ronde te behalen. Daarna volgden op dezelfde manier successen in de Benelux Tour en de Omloop van het Houtland.
Taco van der Hoorn zegt: “Ik ben dolgelukkig dat ik weer de oude ben en vol vertrouwen naar de toekomst kan kijken. De weg die ik de afgelopen achttien maanden gevolgd heb is moeilijk samen te vatten, maar ik hoop dat mijn ervaring een voorbeeld mag zijn voor iedereen die een donkere periode doorkruist. Ik heb ervoor gekozen om mijn carrière bij Intermarché-Wanty te blijven uitbouwen, omdat er een uitstekende match is tussen mijn profiel en de visie van de ploeg. Mijn eigen ambitie past perfect binnen de teamdoelstellingen. Ik krijg het volle vertrouwen van de ploegleiding in de wedstrijden waarin ik schat dat ik kans maak op een goeie prestatie. Daarnaast heb ik het dankzij de leuke sfeer altijd naar mijn zin op de koers, wat voor mij een belangrijke factor is.''
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Leemreize opgeroepen voor Tour Down Under
- Visma mikt in 2025 vooral op grote ronden
- Extra renner voor Metec-Solarwatt: Niek Hoornsman
- ZLM Tour start in Kapelle en Heinkenszand
- Van Uden naar Giro, Jakobsen naar Tour
- Eefting gaat nog seizoen door in China
- Slotrit Olympia´s Tour voert van Neede naar Tiel
- Del Grosso wint in Hulst, Haverdings derde
- Tom Leezer wordt bondscoach junioren
- Etappeschema Ronde van Spanje 2025 gepresenteerd
- Olympia’s Tour start met individuele tijdrit in Tiel
- Lavreysen is sportman van het jaar
- Wallaard Memorial wil duidelijkheid voor 1 maart
- Koos Moerenhout gaat talent opleiden voor Jayco
- BetCity Elfstedenrace gaat niet door in 2025
- Van der Hoorn verlengt contract bij Intermarché met twee jaar
- Amstel Gold Race mag Pogacar weer verwachten
- Parkhotel verlengt met baanrenners
- Julia van Bokhoven heeft nieuw team
- Topcompetitie mannen van de kalender
- Wielerseizoen start niet in Zwolle maar in Drenthe
- Teunissen en Souren Limburgs renner van 2024
- Alfa Bier Limburg Trofee wordt vrije wedstrijd
- Tijssen vijfde nieuwkomer bij Parkhotel
- Nino de Jong naar Parkhotel