Namen supporters op shirt Rabo-Liv
Dinsdag 09 juni 2015
Women - In de Boels Rental Holland Ladies Tour (1-6 september) koersen de rensters van het Rabo Liv Team eenmalig in een bijzonder shirt. Supporters krijgen de unieke kans om tegen betaling hun naam op het koerstruitje te laten drukken.De gelden die daarmee gegenereerd worden komen ten goede aan het Jeugdsportfonds, maatschappelijk partner van het Rabo Liv Team. De ploeg hoopt op grote interesse van particuliere shirtsponsors. Er zijn twee mogelijkheden. Voor 99 euro wordt de naam op het shirt en op de website van de ploeg vermeld. Ook ontvangt hij of zij een exemplaar van het shirt. Voor 169 euro levert het Rabo Liv Team dezelfde tegenprestatie én wordt men uitgenodigd voor de slotetappe van de Boels Rental Holland Ladies Tour. Na de finish op de befaamde Cauberg is er een ontmoeting met rensters van het Rabo Liv Team.
Steun jeugd
De gelden komen ten goede aan het Jeugdsportfonds (kosten van de actie worden deels in mindering gebracht). Het Rabo Liv Team en Marianne Vos zijn sinds vorig seizoen aan deze organisatie verbonden. Het Jeugdsportfonds maakt sporten mogelijk voor kinderen uit gezinnen die zelf onvoldoende middelen hebben om sportbeoefening te bekostigen. Hoe vanzelfsprekend het ook lijkt om te kunnen bewegen, voor een groot gedeelte van de jeugd geldt dat helaas niet.
Vos wil mobiliseren
"Ik vind het erg belangrijk dat alle kinderen in staat zijn om te sporten. Dat draagt bij aan de ontwikkeling en de gezondheid. Met deze publieksactie hoop ik zo veel mogelijk supporters van het Rabo Liv Team te mobiliseren. Iedereen kan een heel belangrijk steentje bijdragen aan onze opgroeiende jeugd. Het leuke is dat je als tegenprestatie op ons shirt komt in Nederlands grootste etappewedstrijd voor vrouwen", zegt Marianne Vos, ambassadrice van het Jeugdsportfonds. Mensen die shirtsponsor willen worden, kunnen zich tot maandag 13 juli op de site van de ploeg aanmelden
Eerder...
- Nicole Steigenga naar GreenEdge
- Nooijen herovert de leiding in Eneco Tour
- Oudeman verruilt Visma voor Movistar
- Belgische Tas verslaat Kool in Ede
- Deelnemers en rugnummers Eneco Tour vrouwen 2026
- Wiebes laat niets liggen in Tour of Chongming Island
- Wiebes wint nog eens in China
- Vollering rijdt naar zilver op EK Tijdrijden
- VInke grijpt Europese titel U23 vrouwen
- Koster gaat door bij Cofidis
- Riedmann voorkomt Nederlands succes in BInche
- Floortje Mackaij naar VolkerWessels
- Goud en zilver voor oranje op EK Vrouwen
- Vinke ook naar zilver op EK Wielrennen
- Deelnemers en rugnummers EK Wielrennen vrouwen 2026
- Vollering naar wereldtitel in Canada
- Nienke Vinke wint zilver op WK Tijdrijden
- KNWU gaat naar EK met Vollering en Wiebes
- Swinkels imponeert met zege in GP Wallonie
- Thalita de Jong langer bij haar team
- Bredewold moet einde seizoen vrezen na val
- Seizoen zit erop voor Hengeveld
- KNWU-vrouwenploeg voor WK Weg Montréal
- Balsamo houdt Bredewold van vierde zege in Frankrijk
- Yara Kastelijn ook naar Human Powered Health





