Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Bijgewerkte startlijsten NK Tijdrijden Winsum Vrouwen

Maandag 17 juni 2013

NK Tijdrijden - De organisatie van het Nederlands Kampioenschap Tijdrijden in Winsum heeft de startlijsten bijgewerkt van de nationale titelstrijd tegen de klok, die op woensdag 19 juni plaats heeft in deze Groningse plaats. Ellen van Dijk start als titelverdedigster als laatst.

Elite-Vrouwen Startlijst
Starttijd Nr Naam Woonplaats Club/Team
10:30:00 40 Janine van der Meer Abbenbroek Team Futurumshop.nl
10:31:00 39 Judith Visser Groningen De Noordelijk ATB-club
10:32:00 38 Winanda Spoor Apeldoorn GRC Jan van Arckel
10:33:00 37 Olga de Boer Hazerswoude LRTV Swift
10:34:00 36 Lotte van Hoek Vlijmen Restore Cycling
10:35:00 35 Sanne van Paassen Vlierden Rabobank Liv / Giant Team
10:36:00 34 Kelly Markus Hoofddorp Argos-Shimano 
10:37:00 33 Mathilde Matthijsse Schore ZRTC Theo Middelkamp
10:38:00 32 Riejanne Markus Amstelveen Parkhotel Valkenburg
10:39:00 31 Lisanne Soemanta Haarlem Parkhotel Valkenburg
10:40:00 30 Danielle Meijering Stadskanaal De Noordelijk ATB-club
10:41:00 29 Sabrina Stultiens Meijel Rabobank Liv / Giant Team
10:42:00 28 Ingeborg Kreuze Assen WV Noord-Westhoek
10:43:00 27 Mascha Pijnenborg Drunen Team Futurumshop.nl
10:44:00 26 Nina Kessler Velserbroek Boels-Dolmans
10:45:00 25 Lauren Arnouts Rijsbergen Restore Cycling
10:46:00 24 Roxane Knetemann Nijkerk Rabobank Liv / Giant Team
10:47:00 23 Maria Sterk Hallum WV Noord-Westhoek
10:48:00 22 Melissa Slewe Assendelft ZWC D.T.S.
10:49:00 21 Thalita de Jong Ossendrecht Rabobank Liv / Giant Team
11:30:00 20 Britt Teunissen Ysselsteyn (Lb) TWC de Kempen
11:31:00 19 Channah Brandsema Utrecht CS030
11:32:00 18 Esra Tromp Coevorden Argos-Shimano
11:33:00 17 Maud Kaptheijns Westerhoven TWC de Kempen
11:34:00 16 Kim de Baat Oudenaarde (B) Boels-Dolmans
11:35:00 15 Harriet Koorn Leiden LRTV Swift
11:36:00 14 Anouska Koster De Westereen Team Futurumshop.nl
11:37:00 13 Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden Boels-Dolmans
11:38:00 12 Larissa Drysdale Heerenveen Cycle Sport Groningen
11:39:00 11 Chantal Blaak Nieuwerkerk a.d. IJssel Team Tibco
11:40:00 10 Iris Slappendel Ouderkerk a.d. IJssel Rabobank Liv / Giant Team
11:41:00 9 Amy Pieters Zwanenburg Argos-Shimano
11:42:00 8 Marijn de Vries Zwolle Lotto Belisol ladies
11:43:00 7 Adrie Visser Wieringerwerf Boels-Dolmans
11:44:00 6 Rixt Meijer Heerenveen WV Noord-Westhoek
11:45:00 5 Natalie van Gogh Nieuw Vennep RSC de Zuidwesthoek
11:46:00 4 Vera Koedooder Apeldoorn Sengers Ladies
11:47:00 3 Annemiek van Vleuten Wageningen Rabobank Liv / Giant Team
11:48:00 2 Loes Gunnewijk Zwolle Orica - Greenedge
11:49:00 1 Ellen van Dijk Amsterdam Team Specialized - Lululemon
 



Eerder...

NK Tijdrijden Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl