Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Bijgewerkte startlijsten NK Tijdrijden Winsum Mannen

Maandag 17 juni 2013

NK Tijdrijden - De organisatie van  het NK Tijdrijden in Winsum heeft de startlijsten van de mannen bekend gemaakt. Deze nationale titelstrijd tegen de klok vindt woensdag 19 juni plaats. Lieuwe Westra (Vacansoleil-DCM) verdedigt zijn titel.

 

Elite-Mannen : Startlijst
Starttijd Nr Naam Woonplaats Club/Team
13:32:00 38 Marko Jeletich Amersfoort UWTC de Volharding
13:33:00 37 Jeroen Visser Alkmaar BRC Kennemerland
13:34:00 36 Peter Merx Warfhuizen NWV Groningen
13:35:00 35 Elias de Bruijne Utrecht UWTC De Volharding
13:36:00 34 Marcel de Boer Zwaag ZWC D.T.S.
13:37:00 33 Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs Blanco Pro Cycling
13:38:00 32 Ruben Dorren Amsterdam West Frisia
13:39:00 31 Marc Goos Dorst Blanco Pro Cycling
13:40:00 30 Rik Houwers Delft Restore Cycling
13:41:00 29 Ruud Kooijmans Beek en Donk Cicli Basso Vicenza - Reasons
13:42:00 28 Erik van Lakerveld Utrecht LRTV Swift
13:43:00 27 Jan Lof Amsterdam WTC De Amstel
13:44:00 26 Rick Flens Zaandam Blanco Pro Cycling
13:45:00 25 Marco Massink Haren Stormvogels Veendam
13:46:00 24 Berden de Vries Gieterveen Jo Piels
13:47:00 23 Wieger van der Wier Marum WV De Kannibaal
13:48:00 22 Quinten Winkel Rotterdam GRTC Excelsior
13:49:00 21 Jos van Emden Veldwezelt Blanco Pro Cycling
14:45:00 20 Josbert de Vries Groningen Gaul !
14:46:00 19 Jarno Gmelich Meijling Almere UWTC De Volharding
14:47:00 18 Yannick Janssen Beringe Parkhotel Valkenburg
14:48:00 17 Jelmer Asjes Wormerveer Croford Cycling Team
14:49:00 16 Rick van Breda Den Helder Ruiter Dakkapellen
14:50:00 15 Dion Beukeboom Ouderkerk aan de Amstel De Rijke-Shanks
14:51:00 14 Maarten Tjallingii Arnhem Blanco Pro Cycling
14:52:00 13 Jesper Asselman Wateringen Metec
14:53:00 12 Jens Mouris Haarlem Orica - Greenedge
14:54:00 11 Pieter-Paul de Weerd 't Harde De IJsselstreek
14:55:00 10 Jasper Hamelink Raalte Jo Piels
14:56:00 9 Wout Poels Blitterswijck Vacansoleil-DCM
14:57:00 8 Wilco Kelderman Barneveld Blanco Pro Cycling
14:58:00 7 Peter Koning Venhuizen Metec
14:59:00 6 Stef Clement Zevenbergschen Hoek Blanco Pro Cycling
15:00:00 5 Martijn Keizer Muntendam Vacansoleil-DCM
15:01:00 4 Tom Dumoulin Maastricht Argos-Shimano
15:02:00 3 Niki Terpstra Assendelft Omega Pharma-Quickstep
15:03:00 2 Lars Boom Vlijmen Blanco Pro Cycling
15:04:00 1 Lieuwe Westra Tijnje Vacansoleil-DCM



Eerder...

NK Tijdrijden Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl