Terpstra vs Van Aert bij Rush Hour Nijmegen
Vrijdag 28 april 2017
Elite men - Wielercriterium Rush Hour heeft de toezegging van Niki Terpstra en Wout van Aert voor de eerste editie van deze wedstrijd.Rush Hour is een wielerwedstrijd waarbij renners de behendigheid van een veldrijder moeten hebben en de snelheid van een wedstrijdrenner. Daarom is de organisatie verheugd dat voormalig winnaar van Parijs-Roubaix Niki Terpstra het opneemt tegen de wereldkampioen veldrijden Wout van Aert. De genoemde toppers maken onderdeel uit van een peloton van veertig profwielrenners die starten bij het innovatieve wielerconcept Rush Hour.
Niki Terpstra werd onlangs nog derde in de Ronde van Vlaanderen. Momenteel herstelt Terpstra van een valpartij veroorzaakt door materiaalpech, maar hij verwacht 100% fit aan de start te staan bij Rush Hour.
De renners rijden circa 20 ronden 2,4 kilometer dwars door het stadscentrum van Nijmegen over een spectaculair parcours. Op diverse pleinen staan LED-schermen om de afvalkoers te volgen. De organisatie verwacht 10.000 bezoekers. De wedstrijd is gratis toegankelijk en start om 19:00 uur op 12 mei op de Grote Markt in Nijmegen.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Amstel Gold Race eert Van Vliet bij afscheid
- Deelnemers en rugnummers Brabantse Pijl 2026
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg
- David Dekker schiet eindelijk raak in Braakman
- UCI schorst Ster van Zwolle-hooligan Watts
- Deelnemers en rugnummers Scheldeprijs 2026
- Del Grosso grijpt de winst in NXT Classic
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Vlaanderen 2026
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen 2026
- Deens feestje op slotdag Metec Olympia´s Tour
- Metec Olympia´s Tour: op de VAM-berg wint Barry
- Van der Poel wint op wonderlijke wijze E3 Prijs
- Metec Olympia´s Tour: in Kerkdriel wint Van der Wal
- Polsbreuk voor Timo de Jong
- Olympia's Tour: Internationale winnaars met vleugje Arensman en Van Dijk
- Live-timing en starttijden tijdrit Metec Olympia's Tour Beltrum
- Groenewegen boekt alweer een zege
- Eerste rit Metec Olympia´s Tour is voor Hoogendoorn
- Deelnemers en rugnummers Middelkerke-Wevelgem
- Bronswijk wint Omloop Houtse Linies
- Groenewegen opnieuw aan het feest
- Van der Tuuk wint zijn eerste voor Euskaltel
- Deelnemers en rugnummers Milaan-San Remo 2026
- Groenewegen wint Bredene Koksijde Classic
- ZLM Tour naar Roosendaal en Bergen op Zoom





