Pieter Weening als mountainbiker naar Curaçao
Zaterdag 29 juli 2017
Elite men - Wielrenner Pieter Weening verruilt in november zijn Isaac-racefiets even voor een mountainbike om mee te doen aan de Curaçao Cycling Week, een meerdaags mountainbike-evenement op Curaçao.Zo sluit Weening net als vorig jaar zijn seizoen mountainbikend af op Curaçao, tijdens drie wedstrijden die onderdeel uitmaken van de Curaçao Cycling Week. Het bijzondere aan deze wedstrijden is dat iedereen mee kan doen, van prof tot recreant.
De Curaçao Cycling Week combineert de reeds bestaande wedstrijden Coral Estate Classic en Duo Xtreme MTB met elkaar en voegt daar een proloog aan toe. Volgens medeorganisator en mountainbike prof Marc de Maar is het wedstrijdelement belangrijk, maar niet het belangrijkste tijdens de Curaçao Cycling Week. Deze week draait vooral om gezelligheid, genieten en het mooie weer, aldus De Maar. Daarom wordt er een uitgebreid randprogramma met clinics, toertochten en barbecues georganiseerd.
Daarom is deze week ook erg breed opgezet, zodat iedereen Curaçao als mountainbike-bestemming kan ervaren. Het is niet algemeen bekend, maar Curaçao leent zich met zijn gevarieerde landschap en technische passages juist erg goed als mountainbikebestemming en tegelijkertijd als vakantiebestemming voor het hele gezin. De Curaçao Cycling Week wordt van 12 tot en met 19 november georganiseerd.
Foto: © Sportfoto/Oscar de Waele
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Strade Bianche 2026
- Internationale strijd verwacht in Salverda Ster van Zwolle
- Voorjaarsprogramma Tibor Del Grosso bekend
- Pluimers blijft veel langer bij Tudor
- Podium voor Peters in Brussel Opwijk
- Ottema wint Kasseienomloop Exloo
- Van der Poel is klasse apart in Omloop Nieuwsblad
- Hoogendoorn wint weer in Drenthe
- Live verslag Dwars door Drenthe 2026
- Geen Omloop Zevenheuvelen in clubcompetitie
- Deelnemers en rugnummers Omloop Nieuwsblad Mannen 2026
- Metec Olympia's Tour doorkruist Bommelerwaard in 2026
- Van der Poel kent zijn voorjaarsprogramma
- Zomermaand slaat slag in Ronde Rwanda
- Sterk deelnemersveld bij aftrap seizoen in Dorpenomloop Dwars door Drenthe
- Pluimers derde in Var
- Ploeg Tietema ontvangt wildcard voor Giro
- Kalender Clubcompetitie Mannen 2026
- Ronde van Overijssel eert Jos Lammertink
- Kasseienomloop Exloo zoekt opvolger Vermeltfoort
- Starttijden tijdrit UAE Tour 2026
- Deelnemersveld Ster van Zwolle bekend
- Renewi Tour mag Nederlandser worden in toekomst
- Van der Hoorn mist klassiekers door operatie
- Denekamp kijkt uit naar terugkeer wielertoppers





