Oomen zet puntjes op de i richting Vuelta
Dinsdag 01 augustus 2017
Elite men - Sam Oomen heeft het gevoel klaar te zijn voor een eerste grote ronde, zo vertelt hij Cycling.be. Momenteel maakt de renner van Sunweb zijn opwachting in de Ronde van Polen voordat hij daadwerkelijk van start gaat in de Vuelta en Espana.“Ik heb natuurlijk geen idee hoe ik reageer op 21 dagen koers, maar eens moet de eerste keer zijn. Ik denk dat vooral de derde week een grote ontdekkingstocht gaat zijn. Het langste dat ik heb gekoerst tot nu toe is negen dagen in de ronde van Zwitserland vorig jaar. Verder hoop ik van waarde te kunnen zijn voor Wilco Kelderman, die voor een klassement gaat in de Vuelta.” Veel wielervolgers zijn benieuwd waar dat allemaal kan gaan eindigen voor Sam Oomen. Zelf zegt hij geen idee te hebben tot waar zijn mogelijkheden reiken. “Aan klassiekers als Luik-Bastenaken-Luik en de Ronde van Lombardije heb ik een speciaal gevoel overgehouden. Ik zou het heel mooi vinden om in die wedstrijden ooit echt mijn mannetje te kunnen staan. En verder kijk ik natuurlijk uit naar het ronde werk. Maar waar het allemaal kan eindigen? Geen idee. Ik doe mijn best , verleg mijn grenzen en werk altijd om het hoogst haalbare na te streven.”
Sam Oomen vertelt verder over zijn seizoen tot nog toe, zijn ambities voor de verdere toekomst en over de steun die hij van Team Sunweb krijgt.
In de nieuwe Cycling.be ruime aandacht voor de Ronde van Spanje en de BinckBank Tour. Jasper Stuyven en Annemiek van Vleuten komen ook aan het woord. In de Nederlandse editie ook aandacht voor Mike Teunissen en Laura Smulders.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Evenepoel wint Amstel Gold Race
- Daan Dijkman wint Luik-Bastenaken-Luik U23
- Amstel Gold Race eert Van Vliet bij afscheid
- Deelnemers en rugnummers Brabantse Pijl 2026
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg
- David Dekker schiet eindelijk raak in Braakman
- UCI schorst Ster van Zwolle-hooligan Watts
- Deelnemers en rugnummers Scheldeprijs 2026
- Del Grosso grijpt de winst in NXT Classic
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Vlaanderen 2026
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen 2026
- Deens feestje op slotdag Metec Olympia´s Tour
- Metec Olympia´s Tour: op de VAM-berg wint Barry
- Van der Poel wint op wonderlijke wijze E3 Prijs
- Metec Olympia´s Tour: in Kerkdriel wint Van der Wal
- Polsbreuk voor Timo de Jong
- Olympia's Tour: Internationale winnaars met vleugje Arensman en Van Dijk
- Live-timing en starttijden tijdrit Metec Olympia's Tour Beltrum
- Groenewegen boekt alweer een zege
- Eerste rit Metec Olympia´s Tour is voor Hoogendoorn
- Deelnemers en rugnummers Middelkerke-Wevelgem
- Bronswijk wint Omloop Houtse Linies
- Groenewegen opnieuw aan het feest
- Van der Tuuk wint zijn eerste voor Euskaltel
- Deelnemers en rugnummers Milaan-San Remo 2026





