Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Deelnemers en rugnummers WK beloften

Vrijdag 22 september 2017

Blog - Wie komen er in actie in de WK Wegwedstrijd voor beloften? Hieronder de rugnummers.

1 HALVORSEN Kristoffer NOR

2 FORFANG Ole NOR

3 FOSS Tobias S. NOR

4 SKAARSETH Anders NOR

5 TILLER Rasmus Fossum NOR

6 WAERSTED Syver Westgaard NOR

7 ASGREEN Kasper DEN

8 BJERG Mikkel DEN

9 HONORE Mikkel Froelich DEN

10 PEDERSEN Casper DEN

11 SVENDGAARD Michael Carbel DEN

12 WILSLY Jonas Gregaard DEN

13 ALLEGAERT Piet BEL

14 DEWULF Stan BEL

15 LAMBRECHT Bjorg BEL

16 LEYSEN Senne BEL

17 PHILIPSEN Jasper BEL

18 PLANCKAERT Emiel BEL

19 BONNAMOUR Franck FRA

20 COSNEFROY Benoit FRA

21 LECROQ Jeremy FRA

22 MADOUAS Valentin FRA

23 THOMAS Benjamin FRA

24 TOUZE Damien FRA

25 DAVIES Scott GBR

26 HAYTER Ethan GBR

27 KNOX James GBR

28 SHAW James GBR

29 STEWART Mark GBR

30 WOOD Oliver GBR

31 CHERKASOV Nikolai RUS

32 NYCH Artem RUS

33 RIKUNOV Petr RUS

34 SIVAKOV Pavel RUS

35 STRAKHOV Dmitrii RUS

36 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL

37 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL

38 PAREDES ZAPATA Wilmar Andres COL

39 RODRIGUEZ SALAZAR John Anderson COL

40 HIRSCHI Marc SUI

41 MADER Gino SUI

42 MULLER Patrick SUI

43 RUEGG Lukas SUI

44 LEHKY Roman CZE

45 OTRUBA Jakub CZE

46 SCHLEGEL Michal CZE

47 AFFINI Edoardo ITA

48 ALBANESE Vincenzo ITA

49 CARBONI Giovanni ITA

50 CONCI Nicola ITA

51 MOSCHETTI Matteo ITA

52 BARTA William USA

53 GARRISON Ian USA

54 MCNULTY Brandon USA

55 OIEN Justin USA

56 POWLESS Neilson USA

57 EENKHOORN Pascal NED

58 JAKOBSEN Fabio NED

59 NIEUWENHUIS Joris NED

60 VAN DEN BERG Julius NED

61 WELTEN Bram NED

62 GENIETS Kevin LUX

63 LEYDER Pit LUX

64 WIRTGEN Tom LUX

65 HINDLEY Jai AUS

66 SCOTSON Callum AUS

67 STANNARD Robert AUS

68 STORER Michael AUS

69 DOWNEY Mark IRL

70 FEELEY Daire IRL

71 O'MAHONY Darragh IRL

72 STENSON Adam IRL

73 TEGGART Matthew IRL

74 AMEZAWA Takeaki JPN

75 OKA Atsushi JPN

76 OKAMOTO Hayato JPN

77 ONODERA Rei JPN

78 YAMAMOTO Masaki JPN

79 CAMPOS Francisco POR

80 CARVALHO André POR

81 FERNANDES Jose POR

82 OLIVEIRA Ivo POR

83 BRKIC Benjamin AUT

84 FREIBERGER Markus AUT

85 GAMPER Patrick AUT

86 GIDICH Yevgeniy KAZ

87 NATAROV Yuriy KAZ

88 PRONSKIY Vadim KAZ

89 SHTEIN Grigoriy KAZ

90 ULYSBAYEV Dinmukhammed KAZ

91 BUDIAK Anatolii UKR

92 NOVAKOVSKYI Vitaliy UKR

93 ZUBENKO Mykyta UKR

94 HALLER Patrick GER

95 KAMNA Lennard GER

96 KANTER Max GER

97 NOWAK Florian GER

98 SCHINNAGEL Johannes GER

99 HUERTAS ARAYA Jason Andrey CRC

100 JARA RODRIGUEZ Daniel CRC

101 MUNOZ TAPIA Matias Alejandro CHI

102 CONTTE Tomas ARG

103 TIVANI PEREZ German Nicolas ARG

104 HARAKHAVIK Uladzimir BLR

105 RIABUSHENKO Aleksandr BLR

106 SHPAKOUSKI Yahor BLR

107 STROKAU Vasili BLR

108 VOLKAU Ilya BLR

109 VILLALOBOS HERNANDEZ Luis Ricardo MEX

110 BANASZEK Alan POL

111 BROZYNA Piotr POL

112 MALECKI Kamil POL

113 PALUTA Michal POL

114 SAJNOK Szymon POL

115 FUNG Ka Hoo HKG

116 ROUKOZ Roy LBN

117 HANNINEN Jaakko FIN

118 KANERVA Joni FIN

119 ALIZADA Elgun AZE

120 MIKAYILZADE Musa AZE

121 ERIKSSON Lucas SWE

122 HOOG Gustav SWE

123 SANDERSSON Erik SWE

124 CULLY Jan Andrej SVK

125 LAUK Karl Patrick EST

126 MAOMA Silver EST

127 VAHTRA Norman EST

128 VENDELIN Karl-Arnold EST

129 GAVARS Eriks Toms LAT

130 RUBENIS Klavs LAT

131 CARRETERO Hector ESP

132 CASTRILLO ZAPATER Jaime ESP

133 GARCIA CORTINA Ivan ESP

134 IRISARRI RINCON Jon ESP

135 SAMITIER SAMITIER Sergio ESP

136 RAJOVIC Dusan SRB

137 GROSELJ Matic SLO

138 JERMAN Ziga SLO

139 KATRASNIK Gasper SLO

140 PENKO Izidor SLO

141 POGACAR Tadej SLO

142 HABTOM TEKLE Awet ERI

143 MUSIE MEHARI Saymon ERI

144 SELEMUN Zemenfes ERI

145 TESFATSION Mehari ERI

146 ARERUYA Joseph RWA

147 MUGISHA Samuel RWA

148 BURKE Jack CAN

149 COTE Pier-Andre CAN

150 COWAN Alexander CAN

151 SOUCY Marc-Antoine CAN

152 ZUKOWSKY Nickolas CAN

153 GOLDSHTEIN Omer ISR

154 JURADO LOPEZ Christofer PAN

155 DOBBS Sam NZL

156 GOUGH Regan NZL

157 MUDGWAY Luke NZL

158 GENOV Nikolay BUL

159 MILTIADIS Andreas CYP

160 MORICZ Daniel HUN

161 PEAK Barnabas HUN

162 PELIKAN Janos Zsombor HUN

163 VALTER Attila HUN

164 LANGELLOTTI Victor MON

165 HAMZA Yacine ALG

166 MANSOURI Abderrahmane ALG

167 MANSOURI Islam ALG

168 PETROVSKI Andrej MKD

169 BATSAIKHAN Tegshbayar MGL

170 FARANTAKIS Stylianos GRE

171 SOULIOS Zisis GRE

172 AULAR Orluis VEN

173 MOREIRA Mauricio URU

174 ABDERRAHIM Zahiri MAR

175 CHOKRI El Mehdi MAR

176 EL KOURAJI Mohcine MAR

177 SAHBAOUI Soufiane MAR

178 KAGIMU Charles UGA

 


Eerder...

Blog Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl