Kijk ook eens op

Volg ons



Deelnemerslijst met rugnummers Olympia's Tour 2018

Dinsdag 11 september 2018

Elite men - Olympia's Tour is de oudste rittenkoers van Nederland, maar ook de wedstrijd die kansen biedt aan nieuw talent dankzij de beloftenstatus.

Vorig jaar waren onder anderen de huidige profs Fabio Jakobsen en Pascal Eenkhoorn uitblinkers in de ronde. Wie schittert er in de editie van 2018?

SEG RACING ACADEMY

1 AFFINI Edoardo

2 ~ ARENSMAN Thymen

3 ~ HOOLE Daan

4 ~ SCHELLING Ide

5 ~ MEEUS Jordi

6 KOOISTRA Marten

 

2  Metec - TKH CT p/b Mantel 

11 ~ VAN DEN BERG Lars

12 BOUWMANS Dylan

13 ~ DEKKER David

14 ~ VAN DER HORST Dennis

15 NIEUWPOORT Jelle

16 ~ VAN DER TUUK Danny

 

3  Destil - Parkhotel Valkenburg  

21 VAN LOON Jordi   

22 ~ MOLENAAR Alex   

23 VAN WIJK Oscar 

24 ~ OREEL Lars     

25 ~ DE JONG Timo   

26 ~ BLUMMEL Robin

 

 

4  Delta Cycling Rotterdam 

31 ~ MEIJER Gijs

32 TIMMERMANS Justin 

33 ~ HOPPEZAK Vincent

34 ~ VAN DEN BERG Marijn

35 BAX Sjoerd

36 ~ TULNER Rens

 

5  Development Team Sunweb 

41 ~ HEINSCHKE Leon

42 KANTER Max

43 ~ MÄRKL Niklas

44 ~ MOBACH Jarno'

45 NIEUWENHUIS Joris

46 SALMON Martin Alexander

 

6  Ago - Aqua Service   

51 ~ FREHEN Jérémy  

52 TAMINIAUX Lionel   

53 ~ BAUDE Arthur   

54 ~ REX Laurenz   

55 DEBUY Anthony 

56 ~ PAQUOT Tom

 

 

7  Team Coloquick 

61 HARDAHL Anders

62 ~ JOHANSEN Julius

63 VINGEGAARD Jonas

64 BLIGAARD LYHNE Daniel

65 ~ PRICE-PEJTERSEN Johan

66 WALLIN Rasmus

 

 

8  UNO-X Norwegian Development Team 

71 RESELL Erik Nordsaeter

72 ~ URIANSTAD Martin Bugge

73 SAUGSTAD Lars

74 ~ KULSET Sindre 

75 ~ SKAARSETH Iver

76 ~ HVIDEBERG Jonas Iversby

 

9  Lotto Soudal Development Team   

81 ~ THIJSSEN Gerben   

82 ~ APERS Ruben   

83 CASTRIQUE Jonas  

84 DE DECKER Alfdan   

85 ~ CASSAERT Loran  Bøgh  

86 ~ VANHOOF Ward

 

10  IAM Excelsior 

91 ~ BALLABIO Giacomo

92 GUEX Quentin

93 ~ QUINCEY Scott

94 SCHÄPPI Martin

95 ~ SCHNEITER Joab

96 BELLIA Matteo

 

11  Wales Racing Academy 

101 ~ KIBBLE Peter

102 ~ TILLETT Samuel

103 ~ TILLETT James

104 ~ COOMBE Daniel

105 ~ BRITTON Rhy

106 HOLT Joe

 

12  NWVG - Fila Cyclingteam   

111 ~ DE HAAN Sven   

112 DE JONG Jeen   

113 DE VRIES Hartthijs   

114 BREUKELMAN Chiel s

115 ~ PATERSON Aden  

116 ~ SMIT Chiel

 

 

13  WV De Jonge Renner 

121 ~ BOUWMANS Bryan

122 VAN IERSEL Youri 

123 ~ WITTENBERG Wim

124 ~ NABERMAN Tim

125 ~ DE LENG Mathijs

126 ~ VAN HELVOIRT Koen

 

14  Regio de Kempen 

131 MINTEN Kevin

132 MEUSEN Tim

133 ~ POELS Xavier

134 ~ CELI Harm 

135 CELI Abe

136 ~ V.SINTMAARTENSDIJK Daan

 

15  Sensa - Kanjers voor Kanjers   

141 ~ LEEMREIZE Gijs 

142 SCHOLTEN Wiebe   

143 VOS Jurriaan  

144 ~ TELLEGEN Sven   

145 JOHANNINK Jelle   

146 ~ VARWEG Christian

 

 

16  Krush IJsselstreek Cycling Team 

151 ARENTSEN Arjan

152 VIERHOUTEN Gino Luca

153 KROEZE Danny

154 GROENEVELD Harro

155 ~ ARENDSHORST Jelmer

156 ~ OTTEVANGER Bas

 

17  Regio Oost-Nederland 

161 ~ BOOTSVELD Jelle

162 ~ PAALMAN Koen

163 ~ SCHULTEN Chiel

164 WIGGERS Per

165 WOLFFENBUTTEL Nils

166 ~ VELING Quinten

 

 

18  Regio Willebrord   

171 ~ BIERKENS Tim   

172 BAKX Kelvin   

173 ~ MAAS Danny   

174 VAN PELT Olivier  

175 ~ VAN NOPPEN Antonie   

176 ~ HAEST Jasper

 

 

19  Regio De Peddelaars 

181 ~ KUNKELER Kees

182 OOST Stijn

183 ~ VAN EMBDEN Laurens

184 ~ VESTER Sebastian

185 ~ DE JONG Aron 

186 DE RIJK Dorus

 

20  HSK Trias-Mooi Jong  

191 VAN DER VORST Frenky  

192 JANSEN Tom  

193 DE KONING Tim  

194 VAN DEN BERG David 

195 SODEN Bradley  '

196 DE BEST Koen

Foto: © Sportfoto

 


Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl