Gesink breekt sleutelbeen en bekken
Zondag 28 april 2019
Elite men - Pech voor Jumbo-Visma in Luik-Bastenaken-Luik. Robert Gesink moest na een val opgeven in La Doyenne. De Achterhoeker werd afgevoerd naar het ziekenhuis.Hij bleek bij onderzoek zijn sleutelbeen en bekken gebroken te hebben, zo bleek bij nader onderzoek. Dat betekent een streep door de Giro-deelname van Gesink.
Ploegleider Addy Engels moest na afloop een grote teleurstelling verwerken met het wegvallen van Gesink. “Robert is hard gevallen in de afdaling van de Mont-le-Soie. Het was erg glad vanwege de regen. Dit is een grote klap voor hemzelf en voor de ploeg met het oog op de Giro. Robert was een belangrijke pion voor Roglic. Hij is sterk, had aangetoond een goed niveau te hebben en is heel erg ervaren. We gaan hem zeker missen in de bergen.”
Zijn teamgenoot AntwanTolhoek stapte verkleumd uit in Luik-Bastenaken-Luik. Hij stak de hand in eigen boezem. " Geen excuses, te weinig kleding aangetrokken vanuit t vertrek en al vroeg verkleumd is exit met dit weer."
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Nederlanders doorstaan fusieperikelen Lotto en Intermarché
- PremierTech hoofdsponsor ploeg Van der Poel
- Alkmaar ontvangt Metec Olympia’s Tour in 2026
- Mannenkalender weg 2026 bekend
- Finale ZLM Tour volgend jaar in Waalwijk
- Enzo Leijnse naar Portugees continentaal team
- Lars Boven neemt afscheid als wegprof
- Peter Schulting stopt op continentaal niveau
- BEAT haalt Jesse Kramer
- Diftar shopt verder op clubniveau
- De Jong en Biesterbos prof bij Picnic-PostNL
- Hel van Voerendaal krijgt nieuwe naam
- David Dekker verder op continentaal niveau
- Hoogendoorn wint in Georgië
- Oud-winnaar Toekomstcup naar Parkhotel
- Diftar hengelt Uptegrove binnen
- Metec-Solarwatt versterkt zich
- Diftar geeft Schulten nieuwe kans op continentaal niveau
- VolkerWessels neemt afscheid van Vermeltfoort
- Daan Dijkman naar opleidingsploeg UAE
- Elmar Abma terug op oude nest
- Wout Poels heeft een nieuwe ploeg
- Timo de Jong: 'Weet niet wat ik nog meer kan doen'
- Van Poppel kan het ook als aanvaller in Tour of Holland
- Tour of Holland schrapt gravelstrook in slotrit




