Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2019
Vrijdag 10 mei 2019
Elite men - Dit zijn de deelnemers aan de Giro d'Italia 2019 én hun rugnummers:Movistar:
1. Mikel Landa (Spa)
2. Andrey Amadar (Crc)
3. Richard Carapaz (Ecu)
4. Hector Carretero (Spa)
5. Luis Mas Bonet (Spa)
5. Antonio Pedrero (Spa)
7. Jose Rojas (Spa)
8. Jasha Sutterlin (Dui)
AG2R La Mondiale
11. Tony Gallopin (Fra)
12. Francois Bidard (Fra)
13. Nico Denz (Dui)
14. Hubert Dupont (Fra)
15. Ben Gastauer (Lux)
16. Nans Peters (Fra)
17. Lawrence Warbasse (USA)
18. Alexis Vuillermoz (Fra)
Androni Giacattoli-Sidermec
21. Francesco Gavazzi (Ita)
22. Manuel Belletti (Ita)
23. Mattia Cattaneo (Ita)
24. Miguel Florez Lopez (Col)
25. Marco Frapporti (Ita)
26. Fasuta Masnada (Ita)
27. Matteo Montaguti (Ita)
28. Andrea Vendrame (Ita)
Astana:
31. Miguel Angel Lopze MOreno (Col)
32. Pel Bilbao Lopez (Spa)
33. Manuel Boaro (Ita)
34. Dario Cataldo (Ita)
35. Jan Hirt (Tsj)
35. Ion Insausti Izagirre (Spa)
37. Davide Villella (Ita)
38. Andrey Zeits (Kaz)
Bahrain-Merida
41. Vincenzo NIbali (Ita)
42. Valerio Agnoli (ITa)
43. Grega Bole (Slo)
44. Damiano Caruso (Ita)
45. Andrea Garosio (Ita)
46. Kristijan Koren (Slo)
47. Antonio Nibali (Ita)
48. Domenico Pozzovivo (ITa)
Bardiani-CSF
51. Enrico Barbin (Ita)
52. Giovanni Carboni (Ita)
53. Luca Covili (Ita(
54. Mirco Maestri (Ita)
55. Umberto Orsini (Ita)
56. Lorenzo Rota (Ita)
57. Manuel Senni (ita)
58. Paolo Simion (Ita)
Bora-Hansgrohe
61. Rafal Majka (Pol)
62. Pascal Ackermann (Dui)
63. Cesare Benedetti (Ita)
64. Davide Formolo (Ita)
65. Jay McCarthy (Aus)
66. Pawel Poljanski (Pol)
67. Micheal Schwarzmann (Dui)
68. Rudiger Selig (Dui)
CCC Team
71. Amaro Antunes (Por)
72. Josef Cerny (Tsj)
73. Victor de la Parte (Spa)
74. Kamil Gradek (Pol)
75. Jakub Mareczko (Ita)
76. Lukasz Owsian (Pol)
77. Laurens ten Dam (Ned)
78. Francisco Ventoso (Spa)
Deceunink-QuickStep
81. Elia Viviani (Ita)
82. Ero Capecchi (Ita)
83. Mikkel Honoré (Den)
84. Bob Jungels (Lux)
85. James Knox (Gbr)
86. Fabio Sabatini (Ita)
87. Florian Senechal (Fra)
88. Pieter Serry (Bel)
EF Education First
91. Sacha Modolo (Ita)
92. Seann Bennett (USA)
93. Matti Breschel (Den)
94. Nathan Brown (USA)
95. Jonathan Caicedo (Ecu)
96. HUgh John Carthy (Gbr)
97. Joseph Dombrowski (USA)
98. Tanel Kangert (Est)
Groupama-FDJ
101. Arnaud Demare (Fra)
102. Jacaopo Guarnieri (Ita)
103. Ignatas Konovalas (Lit)
104. Olivier le Gac (Fra)
105. Tobias Ludvigsson (Zwe)
106. Valentin Madouas (Fra)
107. Miles Scotson (Aus)
109. Ramon Sinkeldam (Ned)
Israel Cycling Academy
111. Davide Cimolai (Ita)
112. Awet Andemeskel (Eri)
113. Guillaume Boivin (Can)
114. Conor Dunne (Ier)
115. Krits Neilands (Let)
116. Ruben Plaza (Spa)
117. Guy Niv (Isr)
118. Kristian Sbaragli (Ita)
Lotto-Soudal
121. Caleb Ewan (Aus)
122. Victor Campenaerts (Bel)
123. Victor-De Buyst Bel)
124. Thomas De Gendt (Bel)
125. Adam Hansen (Aus)
126. Roger Kluge (Dui)
127. Jelle Vanendert (Bel)
128. Tosh van der Sande (Bel)
Mitchelton-Scott
131. Simon Yates (Gbr)
132. Jack Bauer (Nzl)
133. Brent Bookwalter (USA)
134. Jhoan Esteban Chaves (Spa)
135. Luke Durbridge (Aus)
136. Lucas Hamilton (Aus)
137. Christopher Juul Jensen (Den)
138. Mikel Nieve (Spa)
Nippo-Vini Fantini
141. Marco Canola (Ita)
142. Damiani Cima (Ita)
143. Nicola Bagioli (Ita)
144. Juan Jose Lobato (Spa)
145. Giovanni Lombardi (Ita)
146. Hiroki Nishimura (Jap)
147. Sho Hatsuyama (Jap)
148. Ivan Santaromita (Ita)
Dimension Data
151. Ben O'Connor (Aus)
152. Scott Davies (Gbr)
153. Enrico Gasparotto (Ita)
154. Ama Gehereizgzabher (Eri)
155. Ryan Gibbons (ZAf)
156. Giacomo Nizzolo (Ita)
157. Mark Renshaw (Aus)
158. Danilo Wyss (Zwi)
Team Ineos
161. Pavel Sivakov (Rus)
162. Edward Dunbar (Ier)
163. Tao Geoghegon Hart (Gbr)
164. Sebatian Henao (Col)
165. Christian Knees (Dui)
166. Jhonattan Narvaez Prado (Ecu)
167. Salvatore Puccio (Ita)
168. Ivan Sosa (Col)
Jumbo-Visma:
171. Primoz Roglic (Slo)
172. Koen Bouwman (Ned)
173. Laurens de Plus (Bel)
174. Sepp Kuss (USA)
175. Tom Leezer (Ned)
176. Paul Martens (Dui)
177. Antwan Tolhoek (Ned)
178. Jos van Emden (Ned)
Katusha-Alpecin
181. Ilnur Zakarin (Rus)
182. ENrico Battaglin (Ita)
183. Jenthe Biermans (Bel)
184. Marco Haller (Oos)
185. Rteo Hollenstein (Zwi)'
186. Viatcheslav Kuznetsov (Ru)
187. Daniel Navarro (Spa)
188. Dmitri Strakhov (Rus)
Team Sunweb
191. Tom Dumoulin (Ned)
192. Jan Bakelants (Bel)
193. Chad Haga (USA)
194. Christopher Hamilton (Aus)
195. Jai Hindley (Aus)
196. Sam Oomen (Ned)
197. Rob Power (Aus)
198. Louis Vervaeke (Bel)
Trek-Segafredo
201. Bauke Mollema (Ned)
202. Gianluca Brambilla (Ita)
203. Giulio Ciccone (Ita)
204. William Clarke (Aus)
205. Nicola Conci ((ta)
206. Michael Gogl (Oos)
207. Markel Irizar (Spa)
208. Matteo Moschetti (Ita)
UAE Emirates
211. Fernando Gavirio (Spa)
212. Tom Bohli (Zwi)
213. Simone Consonni (Ita)
214. Valerio Conti (Ita)
215. Marco Marcato (Ita)
216. Benavides Molano (Col)
217. Jan Polanc (Slo)
218. Diego Ulissi (Ita)
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen mannen
- Teutenberg eindwinnaar 70e Olympia's Tour
- Huub Artz tweede in 40-ste Wim Hendriks Trofee U23
- Bouwman eindwinnaar Coppi e Bartali
- Olympia's Tour: in Ruurlo wint Pedersen
- Deelnemers en rugnummers Gent-Wevelgem mannen
- Olympia's Tour: in Roden wint Dehairs
- Bjorn Bakker sluit aan bij Diftar
- Deelnemers en rugnummers E3 Prijs
- Hoogendoorn wint in Olympia's Tour
- Van den Berg wint in Catalunya
- Bouwman wint in Coppi e Bartali
- Olympia's Tour: in Medemblik wint Abma
- Olympia's Tour: op zoek naar opvolgers Van Baarle en Jakobsen
- Deelnemers en rugnummers Brugge-De Panne Mannen
- Huub Artz wordt prof in 2025
- Dorussen wint Dorpenomloop Rucphen
- Deelnemers en rugnummers Milaan-San Remo 2024
- Deelnemers en rugnummers Bredene Koksijde Classic
- Lars van den Berg minimaal drie maanden aan kant
- Olympia's Tour opnieuw op Eurosport te zien
- Deelnemers en rugnummers GP de Denain
- Podium voor Jakobsen in Nokere Koerse
- Deelnemers en rugnummers Nokere Koerse mannen
- Kelderman onder mes na sleutelbeenbreuk