Kijk ook eens op

Volg ons



Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2019

Vrijdag 10 mei 2019

Elite men - Dit zijn de deelnemers aan de Giro d'Italia 2019 én hun rugnummers:

Movistar:

1. Mikel Landa (Spa)

2. Andrey Amadar (Crc)

3. Richard Carapaz (Ecu)

4. Hector Carretero (Spa)

5. Luis Mas Bonet (Spa)

5. Antonio Pedrero (Spa)

7. Jose Rojas (Spa)

8. Jasha Sutterlin (Dui)

 

AG2R La Mondiale

11. Tony Gallopin (Fra)

12. Francois Bidard (Fra)

13. Nico Denz (Dui)

14. Hubert Dupont (Fra)

15. Ben Gastauer (Lux)

16. Nans Peters (Fra)

17. Lawrence Warbasse (USA)

18. Alexis Vuillermoz (Fra)

 

Androni Giacattoli-Sidermec

21. Francesco Gavazzi (Ita)

22. Manuel Belletti (Ita)

23. Mattia Cattaneo (Ita)

24. Miguel Florez Lopez (Col)

25. Marco Frapporti (Ita)

26. Fasuta Masnada (Ita)

27. Matteo Montaguti (Ita)

28. Andrea Vendrame (Ita) 

Astana:

31. Miguel Angel Lopze MOreno (Col)

32. Pel Bilbao Lopez (Spa)

33. Manuel Boaro (Ita)

34. Dario Cataldo (Ita)

35. Jan Hirt (Tsj)

35. Ion Insausti Izagirre (Spa)

37. Davide Villella (Ita)

38. Andrey Zeits (Kaz) 

 

Bahrain-Merida

41. Vincenzo NIbali (Ita)

42. Valerio Agnoli (ITa)

43. Grega Bole (Slo)

44. Damiano Caruso (Ita)

45. Andrea Garosio (Ita)

46. Kristijan Koren (Slo)

47. Antonio Nibali (Ita)

48. Domenico Pozzovivo (ITa)

 

Bardiani-CSF

51. Enrico Barbin (Ita)

52. Giovanni Carboni (Ita)

53. Luca Covili (Ita(

54. Mirco Maestri (Ita)

55. Umberto Orsini (Ita)

56. Lorenzo Rota (Ita)

57. Manuel Senni (ita)

58. Paolo Simion (Ita) 

Bora-Hansgrohe

61. Rafal Majka (Pol)

62. Pascal Ackermann (Dui)

63. Cesare Benedetti (Ita)

64. Davide Formolo (Ita)

65. Jay McCarthy (Aus)

66. Pawel Poljanski (Pol)

67. Micheal Schwarzmann (Dui)

68. Rudiger Selig (Dui)

 

CCC Team

71. Amaro Antunes (Por)

72. Josef Cerny (Tsj)

73. Victor de la Parte (Spa)

74. Kamil Gradek (Pol)

75. Jakub Mareczko (Ita)

76. Lukasz Owsian (Pol)

77. Laurens ten Dam (Ned)

78. Francisco Ventoso (Spa)

 

Deceunink-QuickStep

81. Elia Viviani (Ita)

82. Ero Capecchi (Ita)

83. Mikkel Honoré (Den)

84. Bob Jungels (Lux)

85. James Knox (Gbr)

86. Fabio Sabatini (Ita)

87. Florian Senechal (Fra)

88. Pieter Serry (Bel) 

EF Education First

 

91. Sacha Modolo (Ita)

92. Seann Bennett (USA)

93. Matti Breschel (Den)

94. Nathan Brown (USA)

95. Jonathan Caicedo (Ecu)

96. HUgh John Carthy (Gbr)

97. Joseph Dombrowski (USA)

98. Tanel Kangert (Est)

 

Groupama-FDJ

 

101. Arnaud Demare (Fra)

102. Jacaopo Guarnieri (Ita)

103. Ignatas Konovalas (Lit)

104. Olivier le Gac (Fra)

105. Tobias Ludvigsson (Zwe)

106. Valentin Madouas (Fra)

107. Miles Scotson (Aus)

109. Ramon Sinkeldam (Ned)

 

Israel Cycling Academy

111. Davide Cimolai (Ita)

112. Awet Andemeskel (Eri)

113. Guillaume Boivin (Can)

114. Conor Dunne (Ier)

115. Krits Neilands (Let)

116. Ruben Plaza (Spa)

117. Guy Niv (Isr)

118. Kristian Sbaragli (Ita)

 

Lotto-Soudal

121. Caleb Ewan (Aus)

122. Victor Campenaerts (Bel)

123. Victor-De Buyst Bel)

124. Thomas De Gendt (Bel)

125. Adam Hansen (Aus)

126. Roger Kluge (Dui)

127. Jelle Vanendert (Bel)

128. Tosh van der Sande (Bel) 

 

Mitchelton-Scott

 

131. Simon Yates (Gbr)

132. Jack Bauer (Nzl)

133. Brent Bookwalter (USA)

134. Jhoan Esteban Chaves (Spa)

135. Luke Durbridge (Aus)

136. Lucas Hamilton (Aus)

137. Christopher Juul Jensen (Den)

138. Mikel Nieve (Spa)

 

Nippo-Vini Fantini

141. Marco Canola (Ita)

142. Damiani Cima (Ita)

143. Nicola Bagioli (Ita)

144. Juan Jose Lobato (Spa)

145. Giovanni Lombardi (Ita)

146. Hiroki Nishimura (Jap)

147. Sho Hatsuyama (Jap)

148. Ivan Santaromita (Ita)

 

Dimension Data

151. Ben O'Connor (Aus)

152. Scott Davies (Gbr)

153. Enrico Gasparotto (Ita)

154. Ama Gehereizgzabher (Eri)

155. Ryan Gibbons (ZAf)

156. Giacomo Nizzolo (Ita)

157. Mark Renshaw (Aus)

158. Danilo Wyss (Zwi) 

 

Team Ineos

161. Pavel Sivakov (Rus)

162. Edward Dunbar (Ier)

163. Tao Geoghegon Hart (Gbr)

164. Sebatian Henao (Col)

165. Christian Knees (Dui)

166. Jhonattan Narvaez Prado (Ecu)

167. Salvatore Puccio (Ita)

168. Ivan Sosa (Col)

 

Jumbo-Visma:

171. Primoz Roglic (Slo)

172. Koen Bouwman (Ned)

173. Laurens de Plus (Bel)

174. Sepp Kuss (USA)

175. Tom Leezer (Ned)

176. Paul Martens (Dui)

177. Antwan Tolhoek (Ned)

178. Jos van Emden (Ned)

 

Katusha-Alpecin

181. Ilnur Zakarin (Rus)

182. ENrico Battaglin (Ita)

183. Jenthe Biermans (Bel)

184. Marco Haller (Oos)

185. Rteo Hollenstein (Zwi)'

186. Viatcheslav Kuznetsov (Ru)

187. Daniel Navarro (Spa)

188. Dmitri Strakhov (Rus)

 

Team Sunweb

191. Tom Dumoulin (Ned)

192. Jan Bakelants (Bel)

193. Chad Haga (USA)

194. Christopher Hamilton (Aus)

195. Jai Hindley (Aus)

196. Sam Oomen (Ned)

197. Rob Power (Aus)

198. Louis Vervaeke (Bel) 

 

Trek-Segafredo 

201. Bauke Mollema (Ned)

202. Gianluca Brambilla (Ita)

203. Giulio Ciccone (Ita)

204. William Clarke (Aus)

205. Nicola Conci ((ta)

206. Michael Gogl (Oos)

207. Markel Irizar (Spa)

208. Matteo Moschetti (Ita)

 

UAE Emirates

211. Fernando Gavirio (Spa)

212. Tom Bohli (Zwi)

213. Simone Consonni (Ita)

214. Valerio Conti (Ita)

215. Marco Marcato (Ita)

216. Benavides Molano (Col)

217. Jan Polanc (Slo) 

218. Diego Ulissi (Ita)

Foto: © Sportfoto



Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl