Kijk ook eens op

Volg ons



Startlijst openingstijdrit Giro d'Italia

Vrijdag 10 mei 2019

Elite men - Met een acht kilometer lange tijdrit door Bologna - met een oplopende strook naar de finish - start de Giro d'Italia 2019. Hierbij de starttijden:

16:50:00 DUMOULIN Tom  NED SUN

16:51:00 KANGERT Tanel  EST EF1

16:52:00 ZAKARIN Ilnur  RUS TKA

16:53:00 PETERS Nans FRA ALM 

16:54:00 LOPEZ MORENO Miguel Angel COL AST 

16:55:00 FORMOLO Davide  ITA BOH

16:56:00 JUNGELS Bob LUX DQT 

16:57:00 CAMPENAERTS Victor  BEL LTS

16:58:00 NIBALI Vincenzo  ITA TBM

16:59:00 DEMARE Arnaud  FRA GFC

17:00:00 ANTUNES Amaro  POR CCC

17:01:00 ROGLIC Primoz SLO TJV

17:02:00 LANDA MEANA Mikel  ESP MOV

17:03:00 CIMA Damiano  ITA NIP

17:04:00 MASNADA Fausto  ITA ANS

17:05:00 CICCONE Giulio  ITA TFS

17:06:00 CARBONI Giovanni  ITA BRD

17:07:00 RENSHAW Mark  AUS TDD

17:08:00 ULISSI Diego ITA UAD 

17:09:00 NIEVE ITURRALDE Mikel ESP MTS 

17:10:00 BOIVIN Guillaume  CAN ICA

17:11:00 GEOGHEGAN HART Tao  GBR INS

17:12:00 HAGA Chad USA SUN 

17:13:00 CARTHY Hugh John  GBR EF1

17:14:00 BATTAGLIN Enrico  ITA TKA

17:15:00 GALLOPIN Tony FRA ALM

17:16:00 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion ESP AST 

17:17:00 ACKERMANN Pascal GER BOH

17:18:00 KNOX James GBR DQT 

17:19:00 DE GENDT Thomas  BEL LTS

17:20:00 CARUSO Damiano  ITA TBM

17:21:00 MADOUAS Valentin  FRA GFC

17:22:00  DE LA PARTE Victor ESP CCC

17:23:00 DE PLUS Laurens  BEL TJV

17:24:00 CARAPAZ Richard  ECU MOV

17:25:00  NISHIMURA Hiroki JPN NIP

17:26:00 CATTANEO Mattia  ITA ANS 

17:27:00 BRAMBILLA Gianluca  ITA TFS

17:28:00 BARBIN Enrico  ITA BRD

17:29:00 WYSS Danilo SUI TDD 

17:30:00 CONTI Valerio  ITA UAD

17:31:00 JUUL JENSEN Christopher DEN MTS 

17:32:00 CIMOLAI Davide  ITA ICA

17:33:00 SIVAKOV Pavel  RUS INS

17:34:00 OOMEN Sam NED SUN 

17:35:00 DOMBROWSKI Joseph LloydUSA EF1 

17:36:00 STRAKHOV Dmitrii RUS TKA

17:37:00  VUILLERMOZ Alexis FRA ALM

17:38:00 ZEITS Andrey KAZ AST 

17:39:00  SELIG Rüdiger GER BOH

17:40:00 SERRY Pieter BEL DQT 

17:41:00 EWAN Caleb AUS LTS 

17:42:00 POZZOVIVO Domenico  ITA TBM

17:43:00 SINKELDAM Ramon  NED GFC

17:44:00  TEN DAM Laurens NED CCC

17:45:00  VAN EMDEN Jos  NED TJV

17:46:00 BONET Luis GuillermoESP MOV 

17:47:00 CANOLA Marco  ITA NIP

17:48:00 GAVAZZI Francesco  ITA ANS

17:49:00 MOLLEMA Bauke NED TFS

17:50:00 ROTA Lorenzo  ITA BRD

17:51:00 DAVIES Scott GBR TDD 

17:52:00 POLANC Jan SLO UAD 

17:53:00 HAMILTON Lucas  AUS MTS

17:54:00 SBARAGLI Kristian  ITA ICA

17:55:00 NARVAEZ PRADO Jhonnatan Manu ECU INS 

17:56:00 BAKELANTS Jan  BEL SUN

17:57:00 BROWN Nathan  USA EF1

17:58:00 BIERMANS Jenthe  BEL TKA

17:59:00. GASTAUER Ben  LUX ALM

18:00:00 HIRT Jan CZE AST 

18:01:00 MAJKA Rafal POL BOH 

18:02:00 SABATINI Fabio  ITA DQT

18:03:00 VANENDERT Jelle  BEL LTS

18:04:00  KOREN Kristijan SLO TBM

18:05:00 SCOTSON Miles  AUS GFC

18:06:00 VENTOSO ALBERDI Francisco Jo ESP CCC 

18:07:00 BOUWMAN Koen  NED TJV

18:08:00 CARRETERO Hector  ESP MOV

18:09:00  LONARDI Giovanni ITA NIP

18:10:00 MONTAGUTI Matteo  ITA ANS

18:11:00 MOSCHETTI Matteo  ITA TFS

18:12:00 COVILI Luca ITA BRD 

18:13:00 GASPAROTTO Enrico  ITA TDD

18:14:00 BOHLI Tom SUI UAD 

18:15:00 DURBRIDGE Luke  AUS MTS

18:16:00  NEILANDS Krists LAT ICA

18:17:00 DUNBAR Edward  IRL INS

18:18:00 VERVAEKE Louis  BEL SUN

18:19:00 CAICEDO Jonathan  ECU EF1

18:20:00 HOLLENSTEIN Reto  SUI TKA

18:21:00  BIDARD François FRA ALM

18:22:00 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pel ESP AST 

18:23:00 SCHWARZMANN Michael GER BOH 

18:24:00 HONORÉ Mikkel Frølich  DEN DQT

18:25:00 DE BUYST Jasper  BEL LTS

18:26:00 GAROSIO Andrea  ITA TBM

18:27:00  LE GAC Olivier FRA GFC

18:28:00 MARECZKO Jakub  ITA CCC

18:29:00 MARTENS Paul  GER TJV

18:30:00 PEDRERO Antonio  ESP MOV

18:31:00 LOBATO DEL VALLE Juan Jose ESP NIP 

18:32:00 VENDRAME Andrea  ITA ANS

18:33:00 GOGL Michael  AUT TFS

18:34:00 MAESTRI Mirco  ITA BRD

18:35:00 O'CONNOR Ben  AUS TDD

18:36:00 MARCATO Marco  ITA UAD

18:37:00 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban COL MTS 

18:38:00 PLAZA Ruben ESP ICA 

18:39:00 HENAO GOMEZ Sebastian COL INS 

18:40:00 HAMILTON Christopher  AUS SUN

18:41:00. MODOLO Sacha  ITA EF1

18:42:00 KUZNETSOV Viacheslav  RUS TKA

18:43:00 DENZ Nico GER ALM 

18:44:00  BOARO Manuele ITA AST

18:45:00  MC CARTHY Jay AUS BOH

18:46:00 SENECHAL Florian  FRA DQT

18:47:00KLUGE Roger GER LTS 

18:48:00BOLE Grega SLO TBM 

18:49:00  KONOVALOVAS Ignatas LTU GFC

18:50:00 CERNÝ Josef CZE CCC 

18:51:00 LEEZER Thomas  NED TJV

18:52:00 ROJAS José ESP MOV 

18:53:00  HATSUYAMA Sho JPN NIP

18:54:00 BELLETTI Manuel  ITA ANS

18:55:00 IRIZAR ARAMBURU MarkelESP TFS 

18:56:00  ORSINI Umberto ITA BRD

18:57:00 NIZZOLO Giacomo  ITA TDD

18:58:00 MOLANO BENAVIDES Juan Sebast COL UAD 

18:59:00 BOOKWALTER Brent  USA MTS

19:00:00 DUNNE Conor IRL ICA 

19:01:00 SOSA CUERVO Ivan RamiroCOL INS 

19:02:00 HINDLEY Jai AUS SUN 

19:03:00 BENNETT Sean  USA EF1

19:04:00 NAVARRO GARCIA Daniel ESP TKA 

19:05:00 WARBASSE Lawrence  USA ALM

19:06:00  VILLELLA Davide ITA AST

19:07:00  POLJANSKI Pawel POL BOH

19:08:00 CAPECCHI Eros  ITA DQT

19:09:00 VAN DER SANDE Tosh  BEL LTS

19:10:00 AGNOLI Valerio  ITA TBM

19:11:00 GUARNIERI Jacopo  ITA GFC

19:12:00  OWSIAN Lukasz POL CCC

19:13:00 TOLHOEK Antwan  NED TJV

19:14:00 AMADOR Andrey  CRC MOV

19:15:00  BAGIOLI Nicola ITA NIP

19:16:00 FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo COL ANS 

19:17:00  CLARKE William AUS TFS

19:18:00 SIMION Paolo  ITA BRD

19:19:00 GIBBONS Ryan  RSA TDD

19:20:00  CONSONNI Simone ITA UAD

19:21:00 BAUER Jack NZL MTS 

19:22:00 ANDEMESKEL Awet  ERI ICA

19:23:00 KNEES Christian  GER INS

19:24:00 POWER Rob AUS SUN 

19:25:00 BRESCHEL Matti  DEN EF1

19:26:00 HALLER Marco  AUT TKA

19:27:00 DUPONT Hubert  FRA ALM

19:28:00 CATALDO Dario  ITA AST

19:29:00 BENEDETTI Cesare  ITA BOH

19:30:00 VIVIANI Elia ITA DQT 

19:31:00  HANSEN Adam James AUS LTS

19:32:00 NIBALI Antonio  ITA TBM

19:33:00 LUDVIGSSON Tobias  SWE GFC

19:34:00 GRADEK Kamil  POL CCC

19:35:00 KUSS Sepp USA TJV 

19:36:00  SÜTTERLIN Jasha  GER MOV

19:37:00 SANTAROMITA Ivan  ITA NIP

19:38:00 FRAPPORTI Marco  ITA ANS

19:39:00 CONCI Nicola ITA TFS 

19:40:00 SENNI Manuel  ITA BRD

19:41:00 GEHEREIGZABHER WERKILUL Ama ERI TDD 

19:42:00 GAVIRIA RENDON FernandoCOL UAD 

19:43:00 YATES Simon Philip  GBR MTS

19:44:00 NIV Guy ISR ICA 

19:45:00 PUCCIO Salvatore 

 

Foto: © Sportfoto



Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl