BeNe Ladies Tour is sterk bezet
Dinsdag 02 juli 2019
Women - De zesde editie van de BeNe Ladies Tour weet zich van 18 tot en met 21 juli sterk bezet.Op donderdag 18 juli wordt het startschot gegeven aan het prachtige decor van de Leidsche Rijn met start aan het Castellum en aankomst op de Parijse Boulevard. Op vrijdag 19 juli staat een eerste grensoverschrijdende rit op het programma. De hele karavaan trekt dan voor de eerste keer in de geschiedenis van deze rittenkoers naar de provincie Antwerpen. De start wordt gegeven in het Belgische Essen, gelegen in het Noordwesten van de Kempen. Na een ommetje door de streek ligt de aankomststreep getrokken in het Nederlandse Roosendaal.
Op zaterdag 20 juli krijgen de rensters, net als de voorgaande jaren, een tweeluik voor de wielen geschoven. Net voor de middag start het peloton in de toeristische trekpleister Sluis voor een korte voormiddagrit. Dit wordt een uitgelezen kans voor de snelste vrouwen van het peloton waarvan de aankomststreep van deze rit ligt getrokken in Watervliet. In de vooravond wordt in en rond Watervliet een individuele tijdrit verreden die wel eens heel bepalend kan zijn voor het eindklassement. De finalerit op zondag 21 juli wordt traditiegetrouw met start en aankomst in Zelzate verreden. De snelste vrouwen van de wereld komen aan de start met Kirsten Wild, Jolien D’hoore, Amy Pieters, Roxanne Fournier, Christina Siggaard, Thi That Nguyen en kersvers Nederlands kampioene Lorena Wiebes.
Met Ellen van Dijk en Lisa Brennauer, Lisa Klein en Ann-Sophie Duyck als tijdritspecilalisten kan de strijd voor het eindklassement alle kanten uit. Jolien D’hoore kan de eerste renster worden die de BeNe Ladies Tour voor de derde keer kan winnen.
Foto: © Sportfoto/Bart Hazen
Eerder...
- Kool wint Scheldeprijs voor Veenhoven
- Vollering imponeert met solozege in Vlaanderen
- Bader wint de Ronde van Leek
- Vanderaerden klopt Markus in Eijsden
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Vlaanderen vrouwen 2026
- Reusser houdt Vollering en Nooijen van podium
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen vrouwen 2026
- Wiebes wint in Wevelgem, Swinkels derde
- Veenhoven is derde in Brugge
- Deelnemers en rugnummers In Wevelgem vrouwen 2026
- Uneken wint Midwest Classic
- Deelnemers en rugnummers Milaan-San Remo vrouwen 2026
- Kopecky klopt Kool in Nokere Koerse
- Vrouwenteam VolkerWessels is status opleidingsteam voorbij
- Swinkels verslaat Van der Breggen in Trofeo Binda
- Deelnemers en rugnummers Trofeo Alfredo Binda 2026
- Wiebes wint Oetingen maar niet in de sprint
- Vuelta voor vrouwen eindigt op Angliru
- Deelnemers en rugnummers Strade Bianche vrouwen 2026
- Volle klassiekermaand voor Puck Pieterse
- Charlotte Kool wint Omloop Hageland
- Vollering naar de winst in Omloop NIeuwsblad
- Deelnemers en rugnummers Omloop Nieuwsblad Vrouwen 2026
- Tour de France Femmes deelt wildcards 2026 uit
- Vollering pakt dubbel in Valencia





