Ligthart tekent voor twee jaar bij Lotto-Belisol
Vrijdag 06 september 2013
Elite men - De geruchten hingen al een tijdje in de lucht, maar nu is het dan ook definitief bevestigd. Pim Ligthart rijdt in 2014 voor Lotto-Belisol. De Noord-Hollander, nu nog uitkomend voor Vacansoleil-DCM, heeft een contract getekend voor twee seizoenen. "Lotto-Belisol sprak me meteen aan.""Ik kom graag in België om te koersen, het wielrennen leeft er echt. Het wordt zeker spannend om nieuwe mensen te leren kennen, het zal mijn tweede profploeg zijn en ik kijk er naar uit."
"Ik heb al aangetoond dat wanneer ik met een selecte groep aan de meet kom, ik het werk kan afmaken. Wat de toekomst betreft wil ik graag een rol spelen in het voorjaar en in kleinere etappekoersen, genre Ronde van Denemarken, Ster ZLM Toer of Ronde van Wallonië, waar ik in 2012 derde werd in de eindstand. Mijn favoriete wedstrijden zijn de kampioenschappen, ik presteer altijd goed op het NK."
"Ik ben al één keer Nederlands kampioen geworden en dat zou ik graag nog eens overdoen. Ik kijk er ook naar uit mijn bijdrage te leveren in functie van renners als Tony Gallopin en Jürgen Roelandts in de voorjaarsklassiekers of bij de sprints van André Greipel."
Foto (c). Sportfoto
Eerder...
- Nederlandse zege zonder Nederlanders in Frankrijk
- Starttijden ploegentijdirit Tour Auvergne-Rhône-Alpes
- Keije Solen wint in Ronde van de Oise
- Deelnemers en rugnummers Tour Auvergne-Rhône-Alpes
- Van der Poel rijdt alleen Zwitserland richting Tour
- Ridderronde haalt bergkoning Giro naar Maastricht
- Arensman kijkt met trots terug op Giro
- Kooij blijft winnen in Frankrijk
- Wemmers wint tijdrit in clubcompetitie
- Kooij maakt rentree met winst
- Eindelijk is de start van seizoen nabij voor Kooij
- Biesterbos is derde in Veenendaal
- Buskermolen naar de winst in Zwartewaterland
- Sjoerd Bax verlaat de Giro
- Arensman op podiumkoers in Giro d'Italia
- Starttijden tijdrit Giro d'Italia 2026
- Simon den Braber tweede in Omloop der Kempen
- Timo de Jong ziet Giro-debuut al stranden
- Kelderman moet Giro d´Italia verlaten
- Finn Crockett wint Alfa Bier Limburg Trofee
- Thijs Vrij wint Omloop van de Biesbosch
- Johannink wint en leidt in Griekenland
- Deelnemers en rugnummers Giro d'Italia 2026
- ZLM Tour mag op topveld rekenen
- Alfa Bier Limburg Trofee is terug






