Healthy Ageing Tour kijkt naar 2021
Woensdag 18 maart 2020
Women - Als gevolg van de corona-pandemie heeft de organisatie van de Healthy Ageing Tour moeten besluiten deze wedstrijden voor elite- en junior-vrouwen af te gelasten. De Healthy Ageing Tour zou plaatsvinden in de periode van 8 tot en met 12 april.“Het zijn uitzonderlijke tijden en niemand weet hoe lang deze periode van sociale onthouding gaat duren. Daarom is het niet verantwoord om onder deze omstandigheden een groot publieksevenement te organiseren” aldus organisator Thijs Rondhuis.
De Healthy Ageing Tour bestaat uit vijf dagen en vindt plaats in verschillende gemeenten, waaronder het eiland Borkum. Gisteren werd al bekend dat Borkum alle toeristen van het eiland weert tot en met 15 mei. Rondhuis: “Je kunt de Healthy Ageing Tour zien als de organisatie van vijf losse klassiekers, met de junioren meegerekend hebben we het over acht verschillende wedstrijden. Er wordt samengewerkt met vergunningverleners als gemeenten, provincies, politie, brandweer en de Geneeskundige Hulpverleningsinstanties (GHOR). Hoewel alle benodigde vergunningen binnen zijn en iedereen klaar is voor het evenement, zijn de omstandigheden te onzeker om de wedstrijd te organiseren.”
Daan Bultje vult namens naamgever en hoofdsponsor HANNN aan: “Het hakt er behoorlijk in wanneer je een jaar lang naar zo’n mooi event toewerkt en dit besluit moet nemen. Zeker bij de trouwe groep vrijwilligers. Als Healthy Ageing Netwerk Noord Nederland zetten we ons in voor een omgeving die bijdraagt aan meer gezonde jaren, en in deze tijden van acuut gezondheidsgevaar moet je dus geen enkel risico nemen. Maar het etappeschema dat we hadden gerealiseerd verdient zeker een herkansing in 2021. Daar gaan we voor.”
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Giro Donne 2025
- Femke Gerritse blijft langer bij SD Worx-Protime
- Sterke bezetting voor Giro Vrouwen
- Wiebes wint ook in Kopenhagen
- Wiebes won Dwars door het Hageland
- Kraak wint tweede etappe Tour de Suisse
- Simac Ladies Tour 2025 start in Leuven
- UCI Women´s WorldTour-kalender is bekend
- Reusser klopt Vollering in openingsrit Tour de Suisse
- Deelnemers en rugnummers Tour de Suisse Women 2025
- Wiebes wint toch nog in Tour of Britain
- Adegeest en Vollering verdelen buit in Spanje
- Bouman en Huising winnen op Col du VAM
- Vollering grijpt macht in Volta Catalunya
- Tour Femmes start vanuit Zwitserland
- Deelnemers en rugnummers Tour of Britain Women 2025
- Ook Maaike Boogaard onder het mes
- Van Dijk loopt bij val schouderbreuk op
- Arens en Koops op podium Ronde Vlaanderen
- Sofie van Rooijen wint Omloop Zwartewaterland
- Vrouwentoppers en clubmannen in Omloop Zwartewaterland
- Direct raak voor Wiebes in Burgos
- De Jong is derde in Durango-Durango
- Vollering grijpt macht in Itzulia Tour
- Tacey houdt Veenhoven van winst in Kempen