Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Deze renners (m/v) rijden NK tijdrijden Chaam

Woensdag 02 september 2020

NK Tijdrijden - De selectie van deelnemers voor het NK Tijdrijden in het Brabantse Chaam op zondag 13 september 2020 is bekend. Dit jaar wordt het georganiseerd door wielervereniging Breda.

Aan de start komen de nieuwelingen, nieuweling-meisjes, junior-vrouwen en junioren. De startvolgorde wordt later bepaald.

Nieuwelingen:

Beau Drijdijk

Bjorn Hommes

Bjorn Koster

Bram van Eysden

Christian Van Gent

Daan van den Eijnden

Daniel Vastenhout

Dirk Darding

Elmar Abma

Jari Prins

Jelle Boonstra

Jelle Roks

Joost Stokkermans

Justin Willemsen

Juul Nagengast

Laszlo van Melis

Maarten Hamminga

Marijn Dingemans

Marvin Peters

Maurits Neele

Max vd Meulen

Maxime Duba

Mees van Duren

Mees Vlot

Menno Huising

Mick Nijveld

Mika Vijfvinkel

Nick Brand

Noël Rokven

Pepijn Veenings

Raphael Mouton

Rowan van Oord

Ryan Gal

Sal Meijers

Senna Nijman

Sieb van der Pas

Spiek Oord

Stef Koning

Storm Klaasse

Thom van Herwaarden

Thorben Segers

Tijmen Paardekooper

Vigo Tijssen

Vincent van Dorp

Wout Joore

Junioren:

Bart Hordijk

Boris Romers

Bram Leerkes

Hugo Kars

Huub Artz

Jaap Roelen

Jaïr Van Utrecht

James Potter

Jesse Kramer

Joost Brinkman

Joppe De Heij

Joris Buters

Koert van Oosten

Lars Rouffaer

Lennard Meinema

Leon Ellermann

Loe van Belle

Marijn Maas

Marijn van Vlerken

Mark Groeneveld

Mathijs de Kok

Mika Sardina

Mike Schuch

Niels Luyten

Niels van der Gracht

Ole Veenhuis

Pepijn Reinderink

Quinten Hoogervorst

Redmat Dijkman

Rindert Buiten

Roan Konings

Sem Kroonen

Shane Barten

Stijn Hanegraaf

Stijn van Lohuizen

Thomas Lakeman

Thymen Graat

Tibor del Grosso

Tjalle de Bruin

Tom van de Weijdeven

Tristan Kool

Vik Smulders

Wessel Mouris

Wouter van de Weerdhof

Youp de Vos

 

Nieuweling-meisjes:

Anna Van Der Meiden

Babette vd Wolf

Birte Tellegen

Britt de Grave

Britt Kerste

Carmen van der Veen

Femke Thoolen

Ilse Bongenaar

Indy Verwaarst

Jannet de Vries

Jony van den Eijnden

Judith van Duin

Julia Lindhout

Kristy Ton

Lisa Metselaar

Lisa van Belle

Lisa van Heel

Marit Koene

Masja Keesman

Merel Hartog

Mirre Knaven

Nienke Veenhoven

Nienke Vinke

Nikkie souren

Nina Maathuis

Nina Olders

Pem Hoefmans

Tessa Kleijn

Yilla Threels

Zoe van Velzen

 

Junior-vrouwen:

Mijntje Geurts

Maud Oudemans

Silke Bleij

Sanne van Heel

Elise Uijen

Scarlett Souren

Iris Timmermans

Lieke Janssen

Yuli van der Molen

Carola van de Wetering

Cecilia van Zuthem

Maud Rijnbeek

Daphne Kreulen

Norah Minck

Rosan Dekker

Laura Molenaar

Jerney vd Heijden

Marit Wasmus

Fleur vd Peet

Sophia Zwaan

Senne Knaven

Shirin van Anrooij

Maureen Arents

Bente v.d. Nouweland

Lisane de Munick

Sofie Van Rooijen

Petra Welmers

Lente Boskamp

Ilse Pluimers

Willemijn Prins

Foto: © Sportfoto



Eerder...

NK Tijdrijden Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl