Startlijst EK Veldrijden beloften-mannen
Vrijdag 06 november 2020
Offroad - De beloften-mannen komen in actie op het EK Veldrijden in Rosmalen op zaterdag.1 DELBOVE Joris 10023571081 FRA France
2 THOMAS Théo 10068086405 FRA France
4 ANANIE Ugo 10069167953 FRA France
5 RICHARD ANDRADE Florian 10069950825 FRA France
6 JOT Hugo 10068079533 FRA France
16 KAMP Ryan 10023356166 NED Netherlands
17 RONHAAR Pim 10023108212 NED Netherlands
18 HENDRIKX Mees 10016519484 NED Netherlands
19 VAN DIJKE Tim 10022684846 NED Netherlands
20 ARTZ Bart 10016519282 NED Netherlands
21 VERBURG Luke 10022685856 NED Netherlands
22 AGTERBERG Kyle 10010947745 NED Netherlands
23 KARS Hugo 10023359402 NED Netherlands
24 ROUILLER Loris 10016598094 SUI Switzerland
25 STEHLI Felix 10016586273 SUI Switzerland
26 SOMMER Jan 10016519989 SUI Switzerland
27 HALTER Jean-Luc 10034788426 SUI Switzerland
28 LILLO Dario 10034785695 SUI Switzerland
29 LÜTHI Eric 10011071118 SUI Switzerland
31 SOMMER Lars 10034779534 SUI Switzerland
32 MEIN Thomas 10016225959 GBR United Kingdom
33 MASON Cameron 10023574923 GBR United Kingdom
34 ASKEY Lewis 10023846826 GBR United Kingdom
35 BARNES Toby 10016518474 GBR United Kingdom
36 BARNES Daniel 10066821664 GBR United Kingdom
37 COUZENS Tom 10023938065 GBR United Kingdom
38 MCGUIRE Rory 10083645811 GBR United Kingdom
39 STOCKWELL Oliver 10064272483 GBR United Kingdom
41 RÍMAN Jakub 10023478933 CZE Czech Republic
42 VANÍCEK Šimon 100109669CZE Czech Republic
44 FONTANA Filippo 10016518878 ITA Italy
45 TONEATTI Davide 10030672491 ITA Italy
46 LEONE Samuele 10029422104 ITA Italy
47 CEOLIN Federico 10011230055 ITA Italy
48 PAVAN Marco 10023491461 ITA Italy
53 VANCO Tobias 10046043254 SVK Slovakia
Eerder...
- Vittoria 3 Nations Cup XCO Mountainbike 2024 gaat van start
- Anne Terpstra eindwinnares Cape Epic
- Zes op zes voor Anne Terpstra in Cape Epic
- Becking en Terpstra winnen rit 2 in Cape Epic
- Nederlandse successen in Cape Epic duren voort
- UCI voert maatregelen tegen wegblijvers WB Cross in
- Betsema geopereerd aan knie
- Becking leidt in Andalucia Bike Race
- Anne Terpstra wint Cyprus Sunshine Cup
- Brand wint ook de laatste in Oostmalle
- Brand wint Waaslandcross
- Van Sintmaartensdijk wint ook in Rockanje
- Van Empel wint ook in Lille
- Stan Godrie stopt na dit seizoen als veldrijder
- Van der Heijden knijpt al in de remmen
- Del Grosso: de wereldkampioen die Visma niet wilde
- Farm-Frites Strandrace van Rockanje zondag van start
- Geen verplichte WB-deelname voor start WK Veldrijden
- Oranje boven op WK Veldrijden Tabor
- Tessa Neefjes Strandkampioen van Nederland
- Daan van Sintmaartensdijk Strandkampioen van Nederland
- Van der Poel naar zesde wereldtitel in Tabor
- Leonie Bentveld naar brons op WK Cross
- Solen naar zilver op WK Veldrijden
- Deelnemers WK Veldrijden Profs Mannen en Vrouwen -23 Tabor 2024