Simac nieuwe hoofdsponsor van Holland Ladies Tour
Vrijdag 19 maart 2021
Women - De internationale etappekoers voor vrouwen Holland Ladies Tour vindt in Simac Techniek NV een nieuwe hoofdsponsor. De wedstrijd wordt van 24 tot en met 29 augustus dan ook verreden onder de naam Simac Ladies Tour.Eric van Schagen (CEO Simac Techniek NV) en Thijs Rondhuis (directeur Courage Events) hebben zojuist een overeenkomst getekend waardoor Simac in 2021 op gaat treden als hoofdsponsor en naamgever van de Simac Ladies Tour, de enige meerdaagse UCI Women’s World Tour wedstrijd in de Benelux. Er is een optie de overeenkomst met nog eens twee jaar te verlengen. Van 2013 tot en met 2020 was Boels Rental hoofdsponsor van de belangrijkste Nederlandse etappekoers voor vrouwen.
Thijs Rondhuis van Courage Events wachtte in deze door COVID-19 onzekere tijden de opgave een nieuwe hoofdsponsor te vinden. ‘’De situatie is als gevolg van de pandemie onzeker, ook de afgelasting van de editie 2020 hielp niet mee. Maar aan de andere kant kan iedereen zien hoe het vrouwenwielrennen enorm in de lift zit. In sommige wedstrijden krijgen de vrouwen tegenwoordig meer exposure dan de mannen, het publiek omarmt de aanvallende stijl van rijden. Direct na de eerste contacten met Simac ontstond wederzijds een goed gevoel. Het internationale karakter van Simac, gekoppeld aan de no-nonsens instelling van een goed geleid familiebedrijf, gaf ons het vertrouwen dat dit dé ideale partner voor een verdere groei van de Simac Ladies Tour zou zijn.’’
Eric van Schagen: “ Bij Simac zijn we al vele jaren nauw betrokken bij de wielersport. Enerzijds als naamgever van de amateurklassieker Simac Omloop der Kempen. En aan de andere kant door onze sponsoring van de laatste twee edities van het EK veldrijden in Nederland in 2018 en 2020 en het EK baanwielrennen in 2019 in Apeldoorn. Juist op het moment dat we zelf zochten naar mogelijkheden om onze ambities verder uit te dragen kwam het contact met de Ladies Tour tot stand. Dit bleek vrijwel direct een goede match te zijn. We hebben dan ook vertrouwen in een goede samenwerking en zijn ervan overtuigd dat dit sponsorship een belangrijke bijdrage gaat leveren aan onze naamsbekendheid in de Benelux.”
Het contract tussen Simac Techniek NV en Courage Events kwam tot stand door de medewerking van Joyce Rommelaar (JOYConcepts) en Jos Smulders (JM Smulders BV) die gezamenlijk het project hebben opgepakt en begeleid van concept tot contract.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Vollering naar ritwinst en rood in Vuelta vrouwen
- Van der Breggen wint weer: winst in Vuelta
- Gerritse wint en leidt in Vuelta vrouwen
- Vos spoelt met zege Vuelta-kater weg
- Deelnemers en rugnummers Vuelta vrouwen 2025
- Ellen van Dijk eerste leider in Vuelta vrouwen, Visma boos
- Menting en Vercruysse naar de winst in Kleine Hein
- Starttijden ploegentijdrit Vuelta Vrouwen 2025
- Lieke Nooijen langer bij Visma-LAB
- Karlijn Koops naar Hess Cycling
- Deelnemers Vuelta voor vrouwen 2025
- Van Belle naar SD Worx-Protime
- Le Court vloert Pieterse en Vollering in Luik
- Deelnemers en rugnummers Luik-Bastenaken-Luik vrouwen 2025
- Ook Vinke en Geurts imponeren op Muur van Huy
- Pieterse is nieuwe koningin van de Muur
- Deelnemers en rugnummers Waalse Pijl vrouwen 2025
- Arens en Menting naar de winst in Beemster
- Van Heel wint Omloop van Leek
- Bredewold pakt met ´Amstel´ grote zege mee
- Marianne Vos tekent voor onbepaalde tijd bij Visma
- Anne van Rooijen wint Zuiderzeeronde
- Podium voor Vos en Gerritse in Brabantse Pijl
- Geen Ardennenklassiekers voor Karlijn Swinkels
- Deelnemers en rugnummers Amstel Gold Race Vrouwen 2025