Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Samenstelling teams Giro d'Italia 2021

Woensdag 05 mei 2021

Elite men - Hier houden we bij welke teams al definitief hun Giro-selectie bekend maakten.

De Italiaanse ronde start op zaterdag 8 mei.

Team Jumbo-Visma: Koen Bouwman, David Dekker, Dylan Groenewegen, Jos van Emden, George Bennett, Edoardo Affini, Tobias Foss en Paul Martens

Israel Start Up Nation: Dan Martin, Patrick Bevin, Matthias Brandle, Davide Cimolai, Alessandro de Marchi, Alex Dowsett, Krists Neilands en Guy Niv

Alpecin-Fenix: Oscar Riesebeek, Louis Vervaecke, Gianni Vermeersch, Dries de Bondt, Tim Merlier, Alexander Krieger, Jimmy Jannssens en Senne Leysen.

Team DSM: Jai Hindley, Nikias Arndt, Romain Bardet, Nico Denz, Chris Hamilton, Max Kanter, Nicolas Roche en Michael Storer

Bardiani-CSF: Giovanni Carboni, Giovanni Visconti, Enrico Battaglin, Filippo Fiorelli, Davide Gabburo, Umberto Marengo, Alessandro Tonelli en Samuele Zoccarato

Qhubeka Assos: Bert-Jan Lindeman, Giacomo Nizzolo, Victor Campenaerts, Kilian Frankiny, Domenico Pozzovivo, Mauro Schmid, Max Walscheid en Lukasz Wisniowski

Bora-Bansgrohe: Peter Sagan, Giovanni Aleotti, Cesare Benedetti, Maciej Bodnar, Emmanuel Buchmann, Matteo Fabbro, Felix Grosschartner en Daniel Oss

Lotto-Soudal: Caleb Ewan, Stefano Oldani, Roger Kluge, Thomas de Gendt, Harm Vanhoucke, Jasper de Buyst, Kobe Goossens en Tomasz Marczynski

Team BikeExchange: Michael Hepburn, Chris Juul-Jensen, Tanel Kangert, Cameron Meyer, Mikel Nieve, Nick Schultz, Callum Scotson en Simon Yates

Deceuninck-QuickStep: Joao Almeida, Remi Cavagna, Remco Evenepoel, Mikkel Honoré, Iljo Keisse, James Knox, Fausto Masnada en Pieter Serry

Trek-Segafredo: Bauke Mollema, Koen de Kort, Giulio Ciccone, Gianluca Brambilla, Jacopo Mosca, Matteo Moschetti, Amanuel Ghebreigzabhi en Vincenzo Nibali

Bahrain Victorious: Yukiya Arashiro, Pello Bilbao, Damiano Caruso, Mikel Landa, Gino Mader, Matej Mohoric, Raf Valls en Jan Tratnik

Astana: Aleksandr Vlasov, Samuele Battistella, Fabio Felline, Gorka Izagirre, Vadim Pronskiy, Luis Leon Sanchez, Matteo Sobrero en Harold Tejada.

AG2R: Tony Gallopin, Francois Bidard, Geoffrey Bouchard, Clement Champoussin, Alexis Gougeard, Lawrence Naesen, Andrea Vendrame en Larry Warbasse

Intermarché-Wanty-Gobert: Wesley Kreder, Taco van der Hoorn, Quinten Hermans, Jan Hirt, Riccardo Minali, Andrea Pasqualon en Rein Taaramaee

Androni Giocattoli-Sidermec: Alexander Cepeda, Simon Pellaud, Andrii Ponomar, Simone Ravanelli, Eduardo Sepulveda, Filippo Tagliani, Natnael Tesfatsion, Nicola Venchiarutti

Movistar: Marc Soler, Dario Cataldo, Matteo Jorgenson, Nelson Oliveira, Antonio Pedrero, Einer Rubio, Albert Torres, Davide Villella

Groupama-FDJ: Lars van den Berg, Matteo Badilatti, Antonie Duchesne, Simon Guglielmi, Rudy Molard Sébastien Reichenbach, Romain Seigle en Attila Valter

Cofidis: Elia Viviani, Natnael Berhane, Simone Consonni, Nicolas Edet, Victor Lafay, Rémy Rochas, Fabio Sabatini en Attillo Viviani

INEOS Grenadiers: Egan Bernal, Jonathan Castroviejo, Filippo Ganna, Daniel Martinez, Gianni Moscon, Salvatore Puccio, Pavel Sivakov en Jhonatan Narvaez

Eolo-Kometa: Samuele Rivi, Marton Dina, Mark Christian, Vincenzo Albanese, Manuel Beletti, Lorenzo Fortunato, Francesco Gavazzi, Edward Ravasi

UAE Emirates: Davide Formolo, Valerio Conti, Alessandro Covi, Joe Dombrowski, Fernando Gaviria, Juan Molano, Maximilian Richeze, Diego Ulissi

EF Education-Nippo: Julius van den Berg, Hugh Carthy, Alberto Bettiol, Jonathan Caicedo, Simon Carr, Ruben Guerreiro, Jens Keukeleire en Tejay van Garderen

Foto: Sportfoto

 


Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl