Van Vleuten is eindwinnares in Valencia
Zondag 09 mei 2021
Women - Annemiek van Vleuten heeft de Vuelta Valenciana gewonnen.De Europees kampioene van Movistar won de eerste etappe van deze reeks en stond de leiding niet meer af.
De slotetappe was voor Urska Zigart van Team BikeExchange.
Van Vleuten liet zich van een veelzijdige kant zien, ze spande zich ook nadrukkelijk in voor haar ploeggenotes. "Wanneer je helemaal je pijlen op een klassement zet, zoals bijvoorbeeld in de Giro Rosa, zou ik dat nooit doen. Dan ben je echt alleen leider. Maar in deze dagen heb ik ook bidons gehaald, gecoacht en dus lead-outs gedaan.
De twee eendaagse wielerkoersen Emakumeen Nafarroako en Navarro Women’s Classic staan nu op het programma, op donderdag 13 en vrijdag 14 mei. “Eerst ga ik even drie dagen herstellen. Ik ben in de eerste rit gevallen en daar had ik ook echt wel last van. Hopelijk ben ik voor de twee koersen in Navarra hersteld. Daar gaan ook weer meer van de grote teams aan de start staan en in de twee wedstrijden voorafgaand aan de Vuelta a Burgos en in de World Tour koers zelf zal echt iedereen er weer bij zijn. Daar nemen we dit positieve gevoel mee naartoe.”
Foto: Sportfoto
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Giro Donne 2025
- Femke Gerritse blijft langer bij SD Worx-Protime
- Sterke bezetting voor Giro Vrouwen
- Wiebes wint ook in Kopenhagen
- Wiebes won Dwars door het Hageland
- Kraak wint tweede etappe Tour de Suisse
- Simac Ladies Tour 2025 start in Leuven
- UCI Women´s WorldTour-kalender is bekend
- Reusser klopt Vollering in openingsrit Tour de Suisse
- Deelnemers en rugnummers Tour de Suisse Women 2025
- Wiebes wint toch nog in Tour of Britain
- Adegeest en Vollering verdelen buit in Spanje
- Bouman en Huising winnen op Col du VAM
- Vollering grijpt macht in Volta Catalunya
- Tour Femmes start vanuit Zwitserland
- Deelnemers en rugnummers Tour of Britain Women 2025
- Ook Maaike Boogaard onder het mes
- Van Dijk loopt bij val schouderbreuk op
- Arens en Koops op podium Ronde Vlaanderen
- Sofie van Rooijen wint Omloop Zwartewaterland
- Vrouwentoppers en clubmannen in Omloop Zwartewaterland
- Direct raak voor Wiebes in Burgos
- De Jong is derde in Durango-Durango
- Vollering grijpt macht in Itzulia Tour
- Tacey houdt Veenhoven van winst in Kempen