Argos-Shimano legt kopstukken langer vast
Woensdag 02 oktober 2013
Elite men - Argos-Shimano heeft de contracten met enkele kopstukken van het team verlengd. Zowel de sprinters Marcel Kittel en John Degenkolb als Limburger Tom Dumoulin blijven langer bij de ploeg. Kittel en Degenkolb blijven tot eind 2016 bij de formatie van Iwan Spekenbrink, Dumoulin een jaar korter.Ook Simon Geschke zag zijn contract verlengd tot eind 2016. Manager Spekenbrink is blij met de langdurige contracten met enkele belangrijke coureurs. "We zijn bezig met de lange termijn en we vinden het belangrijk dat onze renners zich kunnen ontwikkelen als individu en als deel van het team. We hebben er alle vertrouwen in dat deze coureurs succesvol zullen blijven."
Veel mogelijkheden
Tom Dumoulin zag zijn arbeidsovereenkomst open gebroken, waardoor deze loopt tot eind 2015 in plaats van eind 2014. "De reden dat ik heb bijgetekend is dat ik veel mogelijkheden zie binnen dit team voor de toekomst. De ploeg geeft me de vrijheid en ondersteuning in wedstrijden waar ik voor het resultaat kan gaan en dat is belangrijk voor een jonge renner. Bovendien werk je hier samen met een leuke groep mensen en dat is belangrijk voor mij."
Vertrekkers
Yann Huguet, Francois Parisien en Patrick Gretsch verlaten de ploeg. Huguet - oud-winnaar van de Hel van het Mergelland - stopt met fietsen. Parisien verlaat de ploeg om persoonlijke redenen en Gretsch gaat naar AG2R-La Mondiale.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Kruijswijk kijkt uit naar Vuelta met start in Monaco
- Rasenberg wordt prof bij Tietema
- Lavreysen is sportman van het jaar
- Vlot wordt prof bij Picnic PostNL in 2027
- Diftar Team krijgt nieuwe naam
- Nederlanders doorstaan fusieperikelen Lotto en Intermarché
- PremierTech hoofdsponsor ploeg Van der Poel
- Alkmaar ontvangt Metec Olympia’s Tour in 2026
- Mannenkalender weg 2026 bekend
- Finale ZLM Tour volgend jaar in Waalwijk
- Enzo Leijnse naar Portugees continentaal team
- Lars Boven neemt afscheid als wegprof
- Peter Schulting stopt op continentaal niveau
- BEAT haalt Jesse Kramer
- Diftar shopt verder op clubniveau
- De Jong en Biesterbos prof bij Picnic-PostNL
- Hel van Voerendaal krijgt nieuwe naam
- David Dekker verder op continentaal niveau
- Hoogendoorn wint in Georgië
- Oud-winnaar Toekomstcup naar Parkhotel
- Diftar hengelt Uptegrove binnen
- Metec-Solarwatt versterkt zich
- Diftar geeft Schulten nieuwe kans op continentaal niveau
- VolkerWessels neemt afscheid van Vermeltfoort
- Daan Dijkman naar opleidingsploeg UAE




