Van Poppel nu zesde in Elfstedenronde
Zondag 06 juni 2021
Elite men - De Elfstedenronde is gewonnen door Tim Merlier. De Belg van Alpecin-Fenix hield Mark Cavendish van de winst in Brugge.Danny van Poppel kwam als zesde over de meet, Dylan Groenewegen werd tiende.
In een vroege kopgroep vonden Elmar Reinders(Riwal) en Lars Loohuis (A Bloc) hun plek, later trok Nick van der Lijke (Riwal) in de aanval. In de slotfase bleek een sprint onvermijdelijk.
Net als in de Giro d'Italia blijkt de trein die Groenewegen moet afzetten nog niet optimaal te functioneren. ZO erkent ook ploegleider Jan Boven van Jumbo-vIsma. "Uiteindelijk zaten we in de laatste rondes toen de koers explodeerde met alle vijf man mee. Dat was knap. Maar een sprintwedstrijd draait om de sprint en die ging niet zoals wij wilden. Daar word je op afgerekend. De ploeg heeft heel de dag laten zien dat ze op de belangrijke punten goed gepositioneerd zaten. Het is jammer dat Pascal uitviel. Zijn ervaring kwamen we met dit jonge team op het einde tekort.” Eenkhoorn viel uit na een val met schaafwonden.
Foto: Sportfoto
Eerder...
- Lemmen derde in openingsrit Zwitserland
- Del Grosso op podium in Hageland
- Starttijden tijdrit Dauphiné 2025
- Mollema wint Ridderronde Maastricht
- Groenewegen wint zijn tweede in Slovenië
- Jakobsen mist definitief de Tour de France
- ZLM Tour verklapt eerste ritten 2026
- Deelnemers en rugnummers Critierum Dauphiné 2025
- Deelnemers en rugnummers Brussels Cycling Classic '25
- Van der Poel start in Dauphiné
- Groenewegen wint openingsrit Slovenië
- Ridderronde met Giro-renners en nieuwe opzet
- Rasenberg wint Fleche du Sud
- Laatste Giro-rit is voor Kooij, Yates wint Giro
- Oranje wint clubcompetitiemanche Buchten
- Visma grijpt de macht in Giro d´Italia
- David Dekker voorlopig uit de roulatie
- Renewi Tour met één Nederlandse etappe
- Nog geen hoogtestage Van der Poel na polsblessure
- Van der Poel voegt Dauphiné toe aan programma
- Angenent wint Omloop Zwartewaterland
- Ook Kooij wint nu rit in Giro
- Daan Hoole wint tijdrit in Giro d´Italia
- Starttijden tijdrit Giro Lucca-Pisa
- Hoogendoorn is tweede in Kempen