Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Dag 1 EK Baan -23 en junioren Apeldoorn

Dinsdag 17 augustus 2021

Track - We houden je hier op de hoogte van het wedstrijdverloop van het Europees Kampioenschap op de baan.

Vandaag komen onder anderen Lonneke Uneken (Individuele achtervolging vrouwen -23), Maike van der Duin (afvalkoers vrouwen -23), Maikel Zijlaard (afvalkoers mannen -23), Nienke Veenhoven (scratch jv) en Justus Willemsen (scratch junioren).

Afvalkoers vrouwen -23

1. Chiara Consonni (Ita)

2. Maria Martins (Por)

3. Maike van der Duin (Ned)

 

Individuele achtervolging vrouwen -23

1. Silvia Zanardi (Ita)

2. Lara Gillespie (Ier)

3. Abi Smith (Gbr)

 

Scratch junior-vrouwen:

1. Valentina Basilico (Ita)

2. Marith Vanhove (Bel)

3. Maja Tracka (Pol)

 

Individuele achtervolging beloften-mannen:

1. Tobias Buck (Dui)

2. Nicolas Heinrich (Dui)

3. Manlio Moro (Ita)

Scratch junioren:

1. Philip Mathiesen (Den)

2. Lorenzo Ursella (Ita)

3. Jakub Lewandowski (Pol)

 

Afvalkoers beloften-mannen:

1. Maikel Zijlaard (Ned)

2. Tim Torn Teutenberg (Dui)

3. WIlliam Tidball (Gbr)

 

Teamsprint Vrouwen-junioren

1. Rusland

2. Great Britain

3. Duitsland

 

Teamsprint junioren mannne

1. Great Britain

2. Duitsland

3. Rusland

 

Kwalificatie Teamsprint JW:

1. Great Britain 49,333

2. Rusland 50,389

3. Duitsland 50,589

4. Italie 51,111

5. Tsjechie 51,736

6. Polen 52,349

7. Litouwen 56,383

In de volgende ronde komen alle landen weer in actie.

Teamsprint JM:

1. Great Britain 44,607

2. Duitsland 44,941

3. Rusland 45,794

4. Polen 46,373

5. Tsjechie 46,552

6. Italie 47,171

In de volgende ronde komen alle landen weer in actie.

Individuele achtervolging Vrouwen -23 (tussenstand)

1. Lara Gillespie  (Ier) 3.34.236

2. Silvia Zandardi (Ita) 3.36,910

3. Abi Smith (Gbr) 3.37,603

4. Nastassia Kiptsikava (WRu) 3.37.621

5. Fabienne Buri (Zwi) 3.38,318

6. Lonneke Uneken (Ned) 3.39.103

7. Gabriella Homer (Ier) 3.43.210

8. Katharina Hechler (Dui) 3.44.268

9. Viktoria Yaroshenko Oek 3,45.081

10. Lena Reibner (Dui) 3.45.081

11. Katrijn De Clercq (Bel) 3.45.199

Individuele achtervolging mannen:

1. Nicolas Heinrich (Dui) 4.14.260

2. Tobias Buck Gramcko (Dui) 4.14.602

3. Mauro Shmid (Zwi) 4.17.986

4. Manlio Moro (Ita)4.18.094

5. Ivan Novolodskii (Rus) 4.18.458

6. Gida Umbri (Ita) 4.20.166

7. Kacper Majewski (Pol) 4.23.090

8. Noah Vandenbranden (Bel) 4.24.169

9. Dzianis Mazur (WRu) 4.24.542

10. Dawid Migas (Pol) 4.25.470

Later strijden de snelste twee om goud en de volgende twee om brons. De anderen krijgen hun klassering van de kwalificatie.

Junior-vrouwen Teamachtervolging kwalificatie:

1. Great Britain 4.24.575

2. Rusland 4.29.182

3. Duitsland 4.34.658

4. Italie 4.36.763

5. Polen 4.41.811

6. Denemarken 4.43.843

7. Spanje 4.46.620

8. Ierland 5.00.231

EK Junioren ploegachtervolging kwalificatie

1. Great Britain 4.00.734

2. Italie 4.03.453

3. Frankrijk 4.06.218

4. Denemarken 4.11.465

5. Zwitserland 4.12.812

6. Polen 4.14.882

7. Tsjechie 4.15.667

8. Belgie 4.17.737

9. Ierland 4.23.527

 


Eerder...

Track Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl