Dag 1 EK Baan -23 en junioren Apeldoorn
Dinsdag 17 augustus 2021
Track - We houden je hier op de hoogte van het wedstrijdverloop van het Europees Kampioenschap op de baan.Vandaag komen onder anderen Lonneke Uneken (Individuele achtervolging vrouwen -23), Maike van der Duin (afvalkoers vrouwen -23), Maikel Zijlaard (afvalkoers mannen -23), Nienke Veenhoven (scratch jv) en Justus Willemsen (scratch junioren).
Afvalkoers vrouwen -23
1. Chiara Consonni (Ita)
2. Maria Martins (Por)
3. Maike van der Duin (Ned)
Individuele achtervolging vrouwen -23
1. Silvia Zanardi (Ita)
2. Lara Gillespie (Ier)
3. Abi Smith (Gbr)
Scratch junior-vrouwen:
1. Valentina Basilico (Ita)
2. Marith Vanhove (Bel)
3. Maja Tracka (Pol)
Individuele achtervolging beloften-mannen:
1. Tobias Buck (Dui)
2. Nicolas Heinrich (Dui)
3. Manlio Moro (Ita)
Scratch junioren:
1. Philip Mathiesen (Den)
2. Lorenzo Ursella (Ita)
3. Jakub Lewandowski (Pol)
Afvalkoers beloften-mannen:
1. Maikel Zijlaard (Ned)
2. Tim Torn Teutenberg (Dui)
3. WIlliam Tidball (Gbr)
Teamsprint Vrouwen-junioren
1. Rusland
2. Great Britain
3. Duitsland
Teamsprint junioren mannne
1. Great Britain
2. Duitsland
3. Rusland
Kwalificatie Teamsprint JW:
1. Great Britain 49,333
2. Rusland 50,389
3. Duitsland 50,589
4. Italie 51,111
5. Tsjechie 51,736
6. Polen 52,349
7. Litouwen 56,383
In de volgende ronde komen alle landen weer in actie.
Teamsprint JM:
1. Great Britain 44,607
2. Duitsland 44,941
3. Rusland 45,794
4. Polen 46,373
5. Tsjechie 46,552
6. Italie 47,171
In de volgende ronde komen alle landen weer in actie.
Individuele achtervolging Vrouwen -23 (tussenstand)
1. Lara Gillespie (Ier) 3.34.236
2. Silvia Zandardi (Ita) 3.36,910
3. Abi Smith (Gbr) 3.37,603
4. Nastassia Kiptsikava (WRu) 3.37.621
5. Fabienne Buri (Zwi) 3.38,318
6. Lonneke Uneken (Ned) 3.39.103
7. Gabriella Homer (Ier) 3.43.210
8. Katharina Hechler (Dui) 3.44.268
9. Viktoria Yaroshenko Oek 3,45.081
10. Lena Reibner (Dui) 3.45.081
11. Katrijn De Clercq (Bel) 3.45.199
Individuele achtervolging mannen:
1. Nicolas Heinrich (Dui) 4.14.260
2. Tobias Buck Gramcko (Dui) 4.14.602
3. Mauro Shmid (Zwi) 4.17.986
4. Manlio Moro (Ita)4.18.094
5. Ivan Novolodskii (Rus) 4.18.458
6. Gida Umbri (Ita) 4.20.166
7. Kacper Majewski (Pol) 4.23.090
8. Noah Vandenbranden (Bel) 4.24.169
9. Dzianis Mazur (WRu) 4.24.542
10. Dawid Migas (Pol) 4.25.470
Later strijden de snelste twee om goud en de volgende twee om brons. De anderen krijgen hun klassering van de kwalificatie.
Junior-vrouwen Teamachtervolging kwalificatie:
1. Great Britain 4.24.575
2. Rusland 4.29.182
3. Duitsland 4.34.658
4. Italie 4.36.763
5. Polen 4.41.811
6. Denemarken 4.43.843
7. Spanje 4.46.620
8. Ierland 5.00.231
EK Junioren ploegachtervolging kwalificatie
1. Great Britain 4.00.734
2. Italie 4.03.453
3. Frankrijk 4.06.218
4. Denemarken 4.11.465
5. Zwitserland 4.12.812
6. Polen 4.14.882
7. Tsjechie 4.15.667
8. Belgie 4.17.737
9. Ierland 4.23.527
Eerder...
- KNWU-selectie voor WK Baan Para-Cycling
- Brons voor Nederlandse vrouwen op madison
- Selectie TeamNL voor Nations Cup Baan Hong Kong
- Shanne Braspennincx stopt met baanwielrennen
- Hugo Haak zet zich in voor toekomst baanwielrennen
- Wereldkampioenen madison winnen in Berlijn
- Next Generation meldt zich in Omnisport Apeldoorn
- Lavreysen is de koning van EK Baanwielrennen
- Lavreysen en Kopecky heersen in Omnisport
- EK Baan dag 4: Vorderingen en resultaten
- Havik en Van Schip leiden in Bremen
- Lavreysen en Hoogland op medaillekoers op EK Baanwielrennen
- EK Baan dag 3: Vorderingen en resultaten
- Kool stunt met zilver op EK Kilometer (+fotorepo)
- EK Baan dag 2: Vorderingen en resultaten
- Nederland Europees kampioen teamsprint mannen
- EK Baan: dag 1: vorderingen en uitslagen
- Teamsprintsters willen olympisch medailleperspectief zien op EK
- Geen EK Omnium voor Vincent Hoppezak
- Programma EK Baan Apeldoorn 2024
- KNWU-selecties voor EK Baan Apeldoorn
- Dorenbos-Abma verslaan wereldkampioenen op NK
- Perfecte score voor Lavreysen op NK
- Raaijmakers naar winst op NK puntenkoers
- Wiebes wint ook NK Scratch, Hoppezak afvalrace