Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Dag 5 EK Baan -23 en junioren

Zaterdag 21 augustus 2021

Track - Het Europees kampioenschap op de baan is al aan de vijfde en voorlaatste dag toe. In Omnisport Apeldoorn wordt gestreden om acht Europese titels.

Voor Nederland komen twee coureurs in de baan die al een Europese titel op zak hebben: Michael Zijlaard (omnium U23 Mannen) en Maike van der Duin (omnium U23 Vrouwen). Verder zien we Kimberly Kalee en Steffie van der Peet (500 meter U23 Vrouwen), Justus Willemsen (puntenkoers junioren) en Nienke Veenhoven (puntenkoers junior-vrouwen)  in de baan verschijnen.

Verder worden de titels vergeven voor de sprint beloften-mannen en de keirin voor junioren en junior-vrouwen. Op het eerste onderdeel zijn de Nederlandse deelnemers uitgeschakeld, bij de andere twee doet ons land niet mee.

Op deze pagina informeren we je over het verloop en de verdeling van de medailles.

Foto Sportfoto

Omnium beloften-vrouwen

1. Maria Martins por

2. Maike van der Duin NED

3. Lea Teutenberg DUI

 

Finale 500 meter

1. Yana Tsychenko Rus

2. Steffie van der Peet Ned

3. Alessa Propster Dui

4. Polina Vaschenko RUS

5. Emme Finucane GBR

6. Lauren Bell GBR

7. Taky Kouame FRA

11. Kimberly Kalee NED

omnium beloften-mannen

1. Matias Malmberg DEN

2. Fabio Van den Bossche BEL

3. Daniel Babor TSJ

9. Maikel Zijlaard NED

 

puntenkoers junioren

1. Milan Kadlec Tsj

2. Gregory Pouvreault FRA

3. MIkhail Postarnak RUS

8. Justus Willemsen NED

puntenkoers junior-vrouwen

1. Alena Ivanchenko RUS

2. Madelaine Leech GBR

3. Fabienne Jahrig DUI

7. Nienke Veenhoven NED

 

Sprint mannen-beloften

1. Mikhail Iakovlev RUS

2. Tom Derache FRa

3. Anton Hohne DUI

 

Keirin Junior-vrouwen

1. ALina Lysenko RUS

2. Alla Biletska OEK

3. Rhian Edmunds GBR

Keirin junioren

1. Nikita Kalachnik  RUS

2. David Shekelashilli RUS

3. Paul Gross DUI 

---------

WU23 Omnium 1 Scratch

1. Nastassia Kitsikava BLR 

2. Giovanna Fidanza ITA

3. SHari Bossuyt BEL

4. Ella Barnwell GBR

5. Nikola WIlowska pol

6. Maike van der Duin NED

Tussenstand na temporace

1. Natassia Kitsikava WRU 78

2. Martina Fidanza ITA 72

3 Elia Barnwell GBR 64

4. Maria Martins por 60

5. Lea Lin Teutenberg DUI 58

6. Maike van der Duin NED 58

Afvalkoers

1. Maike van der Duin NED

2. Maria Martins pol

3. Maria Rostovtsjva RUS

4. Lena Lin Teutenberg DUI

Tussenstand

1. Natassia Kitsikava BLR 106

2. Maike van der Duin NED 98

3. Maria Martins por 98

4. Martina Fidanza ITA 96

5.Elia Barnwell GBR 94

6. Lea Lin Teuenberg DUI 92

8. Shira Bossuyt BEL 78

MU23 Omnium 1 Scratch

1. Matias Malmberg Den

2. Rhys Britton Gbr

3. Tim Teutenberg Dui

4. Maikel Zijlaard Ned

5. Denis Denisov Rus

6. Fabio van den Bossche Bel

Tussenstand na temporace

1. Matias Malmberg Den 78

2. Rhys Britton Gbr 72

3. Fabio van den Bossche Bel 70

4. Valentin Tabellion Fra 60

5. Tim Teutebberg Dui 60

6. Tommaso Nencini Ita 56

7  Daniel Babor Tsj 56

8. Maikel Zijlaard 56

Afvalkoers

1. Fabio van den Bossche

2. Maikel Zijlaard

3. Tim Teutenberg

4. Tommaso Nencini

5. Valentin Tabellion

Tussenstand na 3 onderdelen

1. Fabio van den Bossche BEL 110

2.  Rhys Briton GBR 102

3. Matias Malberg DEN 98

4. Tim Torn Teutenberg DUI 96

5. Maikel Zijlaard NED 94

6. Valentin Tabellion FRA 92 

 


Eerder...

Track Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl