Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Hoppezak en Dorenbos ook Nederlands kampioen koppelkoers

Zondag 28 december 2025

Track - Vincent Hoppezak en Yanne Dorenbos hebben in Apeldoorn hun favorietenstatus waargemaakt door als Europees kampioen ook het NK Koppelkoers te winnen.

Met 45 punten hadden de renners van Parkhotel vijftien punten voorsprong op Marvin Peters en Justus Willemsen, terwijl Lance Venema en Maikel Zijlaard naar het brons reden.

Hoppezak won eerder het NK scratch dit toernooi. 

Dorenbos was al eens Nederlands kampioen met Elmar Abma, Hoppezak met Maikel Zijlaard. Dorenbos was blij zijn toernooi te kunnen afsluiten met een titel. ''Je moet het als Europees kampioen toch ook weer bewijzen in zo'n sterk veld. De doorslag gaf toch wel dat we een ronde konden nemen, toen sloegen we een mooie kloof.''

Behalve het EK wonnen de twee ook al de Zesdaagse van Rotterdam.  Dorenbos: "'We rijden nog maar een klein jaar samen, maar wat ons succesvol maakt is dat we allebei én kunnen sprinten maar ook de inhoud hebben om een ronde te nemen."

Foto: © Sportfoto



Eerder...

Track Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl