Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Startlijst afsluitende tijdrit Vuelta 2021

Zaterdag 04 september 2021

Elite men - Met nog een tijdrit van 33 kilometer voor de wielen zit de Vuelta 2021 er bijna op.

Primoz Roglic verdedigt in de slotrit Enric Mas een marge van ruim 2,5 minuten en normaal gezien is dat geen probleem voor de olympisch kampioen tijdrijden. Nummer drie Lopez viel vandaag teleurgesteld uit.   

Fabio Jakobsen is vroeg aan de beurt en is bij aankomst de eindwinnaar van de groene trui.

1 17:08:00 93 ČERNY Josef DQT CZE

2 17:09:00 91 *JAKOBSEN Fabio DQT NED

3 17:10:00 54 LAAS Martin BOH EST

4 17:11:00 55 *MEEUS Jordi BOH BEL

5 17:12:00 145 MINALI Riccardo IWG ITA

6 17:13:00 97 van LERBERGHE Bert DQT BEL

7 17:14:00 115 LOBATO del VALLE Juan Jose EUS ESP

8 17:15:00 28 THWAITES Scott AFC GBR

9 17:16:00 152 *BERWICK Sebastian ISN AUS

10 17:17:00 96 ŠTYBAR Zdeněk DQT CZE

11 17:18:00 72 ABERASTURI IZAGA Jon CJR ESP

12 17:19:00 207 LINDEMAN Bert-Jan TQA NED

13 17:20:00 203 *BROWN Connor TQA NZL

14 17:21:00 193 *DAINESE Alberto DSM ITA

15 17:22:00 4 HOFSTEDE Lennard TJV NED

16 17:23:00 128 SINKELDAM Ramon GFC NED

17 17:24:00 108 SCULLY Tom EFN NZL

18 17:25:00 148 van MELSEN Kevin IWG BEL

19 17:26:00 218 *SIMMONS Quinn TFS USA

20 17:27:00 27 PLANCKAERT Edward AFC BEL

21 17:28:00 82 ALLEGAERT Piet COF BEL

22 17:29:00 168 *VERMEERSCH Florian LTS BEL

23 17:30:00 214 KIRSCH Alex TFS LUX

24 17:31:00 187 *STANNARD Robert BEX AUS

25 17:32:00 95 SENECHAL Florian DQT FRA

26 17:33:00 24 KRIEGER Alexander AFC GER

27 17:34:00 194 DENZ Nico DSM GER

28 17:35:00 167 *VANHOUCKE Harm LTS BEL

29 17:36:00 195 HAGA Chad DSM USA

30 17:37:00 42 ARASHIRO Yukiya TBV JPN

31 17:38:00 112 *AZPARREN IRURZUN Xabier Mikel EUS ESP

32 17:39:00 53 *GAMPER Patrick BOH AUT

33 17:40:00 144 KREDER Wesley IWG NED

34 17:41:00 52 BENEDETTI Cesare BOH POL

35 17:42:00 204 CLAEYS Dimitri TQA BEL

36 17:43:00 184 MEZGEC Luka BEX SLO

37 17:44:00 64 *CANAL BLANCO Carlos BBH ESP

38 17:45:00 216 NIBALI Antonio TFS ITA

39 17:46:00 208 *SUNDERLAND Dylan TQA AUS

40 17:47:00 113 *BOU COMPANY Joan EUS ESP

41 17:48:00 56 PALZER Anton BOH GER

42 17:49:00 98 *VANSEVENANT Mauri DQT BEL

43 17:50:00 94 KNOX James DQT GBR

44 17:51:00 135 PUCCIO Salvatore IGD ITA

45 17:52:00 125 LUDVIGSSON Tobias GFC SWE

46 17:53:00 18 VENTURINI Clement ACT FRA

47 17:54:00 121 DEMARE Arnaud GFC FRA

48 17:55:00 183 HOWSON Damien BEX AUS

49 17:56:00 48 TRATNIK Jan TBV SLO

50 17:57:00 156 NIV Guy ISN ISR

51 17:58:00 36 *NATAROV Yuriy APT KAZ

52 17:59:00 84 *FINE Eddy COF FRA

53 18:00:00 92 *BAGIOLI Andrea DQT ITA

54 18:01:00 122 *GENIETS Kevin GFC LUX

55 18:02:00 166 *van GILS Maxim LTS BEL

56 18:03:00 83 *BARCELO Fernando COF ESP

57 18:04:00 68 *SANCHEZ MAYO Pelayo BBH ESP

58 18:05:00 165 *MONIQUET Sylvain LTS BEL

59 18:06:00 107 NIELSEN Magnus Cort EFN DEN

60 18:07:00 8 van HOOYDONCK Nathan TJV BEL

61 18:08:00 157 PICCOLI James ISN CAN

62 18:09:00 118 SOTO GUIRAO Antonio Jesus EUS ESP

63 18:10:00 74 BAGUES KALPARSORO Aritz CJR ESP

64 18:11:00 17 *TOUZE Damien ACT FRA

65 18:12:00 228 TRENTIN Matteo UAD ITA

66 18:13:00 76 CUADROS MORATA Alvaro CJR ESP

67 18:14:00 124 le GAC Olivier GFC FRA

68 18:15:00 226 *OLIVEIRA Rui UAD POR

69 18:16:00 21 VINE Jay AFC AUS

70 18:17:00 66 OKAMIKA BENGOETXEA Ander BBH ESP

71 18:18:00 175 OLIVEIRA Nelson MOV POR

72 18:19:00 181 MATTHEWS Michael BEX AUS

73 18:20:00 62 BOL Jetse BBH NED

74 18:21:00 105 CRADDOCK G Lawson EFN USA

75 18:22:00 161 *KRON Andreas LTS DEN

76 18:23:00 134 *PIDCOCK Thomas IGD GBR

77 18:24:00 172 ERVITI Imanol MOV ESP

78 18:25:00 15 *DEWULF Stan ACT BEL

79 18:26:00 192 *ARENSMAN Thymen DSM NED

80 18:27:00 196 HAMILTON Christopher DSM AUS

81 18:28:00 3 GESINK Robert TJV NED

82 18:29:00 114 ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS ESP

83 18:30:00 65 MADRAZO RUIZ Angel BBH ESP

84 18:31:00 127 ROUX Anthony GFC FRA

85 18:32:00 46 *PADUN Mark TBV UKR

86 18:33:00 86 HERRADA Jose COF ESP

87 18:34:00 176 ROJAS Jose MOV ESP

88 18:35:00 147 TAARAMAE Rein IWG EST

89 18:36:00 182 *HAMILTON Lucas BEX AUS

90 18:37:00 103 *CAMARGO PINEDA Diego Andres EFN COL

91 18:38:00 201 ARU Fabio TQA ITA

92 18:39:00 16 *PRODHOMME Nicolas ACT FRA

93 18:40:00 106 KEUKELEIRE Jens EFN BEL

94 18:41:00 186 SCHULTZ Nicholas BEX AUS

95 18:42:00 23 de TIER Floris AFC BEL

96 18:43:00 58 ZWIEHOFF Ben BOH GER

97 18:44:00 111 BIZKARRA Mikel EUS ESP

98 18:45:00 14 CHEREL Mikael ACT FRA

99 18:46:00 188 ZEITS Andrey BEX KAZ

100 18:47:00 227 POLANC Jan UAD SLO

101 18:48:00 2 BOUWMAN Koen TJV NED

102 18:49:00 197 *STORER Michael DSM AUS

103 18:50:00 73 AMEZQUETA MORENO Julen CJR ESP

104 18:51:00 85 HERRADA Jesus COF ESP

105 18:52:00 222 DOMBROWSKI Joseph Lloyd UAD USA

106 18:53:00 116 *MARTIN SANZ Gotzon EUS ESP

107 18:54:00 223 GIBBONS Ryan UAD RSA

108 18:55:00 136 *SIVAKOV Pavel IGD RUS

109 18:56:00 198 TUSVELD Martijn DSM NED

110 18:57:00 12 CALMEJANE Lilian ACT FRA

111 18:58:00 75 *CEPEDA Jefferson CJR ECU

112 18:59:00 185 NIEVE Mikel BEX ESP

113 19:00:00 117 MATE MARDONES Luis Angel EUS ESP

114 19:01:00 146 PETILLI Simone IWG ITA

115 19:02:00 35 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion APT ESP

116 19:03:00 143 HIRT Jan IWG CZE

117 19:04:00 34 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka APT ESP

118 19:05:00 191 BARDET Romain DSM FRA

119 19:06:00 47 POELS Wouter TBV NED

120 19:07:00 61 NAVARRO Daniel BBH ESP

121 19:08:00 224 MAJKA Rafal UAD POL

122 19:09:00 162 *CRAS Steff LTS BEL

123 19:11:00 212 BRAMBILLA Gianluca TFS ITA

124 19:13:00 63 CABEDO CARDA Oscar BBH ESP

125 19:15:00 7 OOMEN Sam TJV NED

126 19:17:00 43 CARUSO Damiano TBV ITA

127 19:19:00 13 *CHAMPOUSSIN Clement ACT FRA

128 19:21:00 88 *ROCHAS Remy COF FRA

129 19:23:00 11 BOUCHARD Geoffrey ACT FRA

130 19:25:00 215 *LOPEZ PEREZ Juan Pedro TFS ESP

131 19:27:00 5 KRUIJSWIJK Steven TJV NED

132 19:29:00 142 EIKING Odd Christian IWG NOR

133 19:31:00 51 GROSSSCHARTNER Felix BOH AUT

134 19:33:00 221 de la CRUZ David UAD ESP

135 19:35:00 81 MARTIN Guillaume COF FRA

136 19:37:00 6 KUSS Sepp TJV USA

137 19:39:00 131 *BERNAL Egan Arley IGD COL

138 19:41:00 45 *MADER Gino TBV SUI

139 19:43:00 138 YATES Adam IGD GBR

140 19:45:00 44 HAIG Jack TBV AUS

141 19:47:00 171 MAS Enric MOV ESP

142 19:49:00 1 ROGLIČ Primož TJV SLO



Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl