Tim van Dijke wint in Cro Race
Zondag 03 oktober 2021
Elite men - Tim van Dijke is winnaar geworden van de slotrit in de Cro Race.Eerder won Olav Kooij twee ritten voor Jumbo-Visma in deze wedstrijd.
De finale leek af te stevenen op een massasprint, maar in de laatste hectische kilometers wisten drie renners, onder wie Tim van Dijke, een gaatje te slaan met het peloton. Met tweelingbroer Mick van Dijke en ploeggenoot Olav Kooij in de achtervolging bevond de jonge Zeeuw zich in een ideale positie. De voorsprong van het drietal was klein, maar net genoeg om onderling te sprinten voor de ritzege.
"Deze overwinning betekent veel voor mij. Ik zag dit totaal niet aankomen," erkende Van Dijke na afloop. "Ik heb genoten van deze wedstrijd in Kroatië. Dit is een mooie afsluiting van het seizoen. Dat begon met een valpartij tijdens trainingskamp allesbehalve voortvarend, maar het eindigt op deze manier zoet. Ik ben heel erg gelukkig."
Het is voor Van Dijke na zijn nationale titel op de weg zijn tweede zege van het seizoen. Voor Team Jumbo-Visma staat de zegeteller dit seizoen inmiddels op tweeënveertig.
Foto: Sportfoto
Eerder...
- Deze Nederlanders rijden in de Ronde van Oostenrijk
- Van der Poel tweede maar houdt nipt geel
- Van Lierop wint Omloop Zevenheuvelen
- Van der Poel wint sprint der kampioenen in Tour
- De Jong wint Midden-Brabant Poort Omloop
- IJsselstreek wint ploegentijdrit clubcompetitie
- Wiebes opnieuw Nederlands kampioene in Ede
- Senna Remijn naar WorldTour-team Alpecin-Deceuninck
- Biesterbos blijft BEAT nog jaar trouw
- Deelnemers en rugnummers Baloise Belgium Tour 2025
- Lemmen derde in openingsrit Zwitserland
- Del Grosso op podium in Hageland
- Starttijden tijdrit Dauphiné 2025
- Mollema wint Ridderronde Maastricht
- Groenewegen wint zijn tweede in Slovenië
- Jakobsen mist definitief de Tour de France
- ZLM Tour verklapt eerste ritten 2026
- Deelnemers en rugnummers Critierum Dauphiné 2025
- Deelnemers en rugnummers Brussels Cycling Classic '25
- Van der Poel start in Dauphiné
- Groenewegen wint openingsrit Slovenië
- Ridderronde met Giro-renners en nieuwe opzet
- Rasenberg wint Fleche du Sud
- Laatste Giro-rit is voor Kooij, Yates wint Giro
- Oranje wint clubcompetitiemanche Buchten