A Bloc en Streetjump bundelen krachten
Dinsdag 23 november 2021
Elite men - Vanaf het wielerseizoen 2022 gaat er een nieuwe juniorenploeg de weg op. Onder de naam Streetjump-ABLOC Development Team zal de ploeg een nationaal en internationaal programma afwerken.De nieuwe ploeg is ontstaan uit een samenwerking tussen het ABLOC Continental Team, het voormalige Streetjump Development Team en Wielervereniging Noord-Holland. De begeleiding komt in handen van Casper Duba, Ivor Koopmans en Nico Schaper. Ivor Koopmans wordt hierbij de connectie tussen de juniorenploeg en het ABLOC Continental Team.
Er wordt naar gestreefd dat de betere tweedejaars junioren aan het eind van het wielerseizoen doorstromen naar het continentale wielerteam. Renners die nog niet het niveau van semi-professioneel wielrenner bereikt hebben, komen terecht bij Regioteam Noord-Holland. Hierbij wordt @rickvanbreda een belangrijke spil. Hij zal zijn ervaring overbrengen op de jongere renners en hen op sleeptouw nemen in de koersen. Op deze manier wordt er gebouwd aan een piramidestructuur. Streetjump – ABLOC Development Team zal de juniorenrenners ondersteunen in hun weg naar de top.
De juniorenploeg zal bestaan uit acht junioren en zij worden getraind door twee vaste trainers: Jan Dupont en Cees-Jan van der Zweep van Improove-coaching.
Foto: Sportfoto
Eerder...
- Derde etappe Tour of Holland geannuleerd door verkeershufter
- Daan Hoole naar vijfde tijd in Etten-Leur
- Starttijden tijdrit NIBC Holland Tour Etten-Leur
- Olav Kooij moet buigen voor Tim Merlier
- Fabio Jakobsen is blij weer in koers te zijn
- Leemreize en Naberman verlengen bij Picnic-PostNL
- Hayter wint proloog in Tour of Holland
- Deelnemers en rugnummers NIBC Tour of Holland
- Deelnemers en rugnummers Il Lombardia 2025
- Mollema op het podium in Gran Piemonte
- Eekhoff tweede in Binche
- Ook Gal vertrekt naar Metec-Solarwatt
- ZLM Tour verhuist naar september
- Versloot versterkt opleidingsploeg Picnic/-PostNL
- Deelnemers en rugnummers EK Wegwedstrijd Mannen 2025
- Mannenteam VolkerWessels heeft niet expres veel Vlaamse aanwinsten
- Extra bonificatieseconden te verdienen in Tour of Holland
- Johan Dorussen naar Metec-Solarwatt
- De Kleijn boekt zege in Ronde van Langkawi
- Sam Oomen zegt af: Nederland met vijftal op WK
- Deelnemers en rugnummers WK Profs Mannen Rwanda 2025
- Jan Willem van Schip ‘balend’ derde in Arno Wallaard Memorial
- Joost Brinkman naar VolkerWessels
- Sinschek naar tweede zege in China
- Van Schip wint Ronde van Midden-Brabant