Tomas Kopecky naar de winst in Hendriks Trofee
Zaterdag 26 maart 2022
Elite men - Tomas Kopecky heeft de Wim Hendriks Trofee gewonnen. In Koewacht rekende de renner van A Bloc af met zijn medevluchter.De wedstrijd telt mee voor de U23 Racing Series van de KNWU en de KBWB.
De in Nederland wonende Tsjech bereidde zich voor in Olympia's Tour (foto).
De renner van A Bloc bleef kreeg Vincent van Hemelen en Jelle Harteel van Lotto-Soudal mee op het podium. Harteel kreeg na afloop ook de witte trui. Mike Bronswijk (Allinq Continental CT) werd winnaar van de keienprijs en Lars Loohuis (A Bloc) won de groene trui. Kopecky zelf mocht het geel van de leiderstrui in de competitie aantrekken.
BESTEL KONINGEN VAN DE WIELERKLASSIEKERS
Foto: © Sportfoto - Oscar de Waele
1 2 Kopecký, Tomas ABLOC CT / RT N-HOLLAND 3:51:43
2 89 van Hemelen, Vincent Lotto Soudal CT z.t.
3 85 Harteel, Jelle Lotto Soudal CT 3:51:57 0:14
4 55 Vangheluwe, Warre Home Solutions Soenens z.t.
5 40 De Pauw, Len Cycling Vlaanderen z.t.
6 124 Squire, Ben VDM-Trawobo Cycling Team z.t.
7 92 Mijnsbergen, Thomas Metec - Solarwatt z.t.
8 53 Naudts, Thomas EFC-L&R-AGS z.t.
9 97 Vandevelde, Yentl Minerva Cycling Team z.t.
10 1 Loohuis, Lars ABLOC CT / RT N-HOLLAND z.t.
11 86 Lecerf, William Junior Lotto Soudal CT z.t.
12 49 Vandenstorme, Dylan EFC-L&R-AGS 3:52:00 0:17
13 60 de Jaeger, Arthur Home Solutions Soenens 3:52:25 0:42
14 3 Verburg, Luke ABLOC CT / RT N-HOLLAND 3:52:57 1:14
15 93 Roelen, Jaap Metec - Solarwatt z.t.
16 123 Deman, Brem VDM-Trawobo Cycling Team z.t.
17 10 de Decker, Tijl Acrog Tormans z.t.
18 15 Gademan, Sam ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK z.t.
19 112 Van Laer, Pieter RB Zelfbouw UCT 3:53:00 1:17
20 128 Klaver, Jente VOLKERWESSELS/DE KEMPEN 3:53:01 1:18
21 26 Stockx, Aaron Basso Team Flanders z.t.
22 73 Dijkman, Redmar John Deere Cycling Team 3:53:05 1:22
23 140 Pijnenburg, Sven JEGG DJR Acadamy 3:53:08 1:25
24 36 Verleyen, Gaëtan Bingoal Pauwels Sauces 3:53:15 1:32
25 11 Brouwers, Arno Acrog Tormans z.t.
26 98 Debaele, Jorre Minerva Cycling Team z.t.
27 142 Maas, Marijn JEGG DJR Acadamy z.t.
28 25 Vandenbulcke, Alex Basso Team Flanders z.t.
29 58 Vergote, Diel Home Solutions Soenens z.t.
30 16 Vliek, Mike ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK z.t.
31 137 Visser, Guillaume WC Friesland/West Frisia z.t.
32 88 Van Raemdonck, Cédric Lotto Soudal CT z.t.
33 95 van der Tuuk, Axel Metec - Solarwatt z.t.
34 96 van Veenendaal, Hidde Metec - Solarwatt 3:53:20 1:37
35 156 Mesu, Jurgen Regioteam Zuid-West 3:53:55 2:12
36 8 van Grieken, Jarne Acrog Tormans 3:53:57 2:14
37 105 Vercauteren, Thomas Mysenlan-PXL Carpets z.t.
38 152 Hoogendoorn, Roy Regioteam Zuid-West z.t.
39 41 vanden Heede, Jens Cycling Vlaanderen z.t.
40 51 Inion, Sander EFC-L&R-AGS z.t.
41 50 de Meester, Milan EFC-L&R-AGS z.t.
42 129 Kroonen, Max VOLKERWESSELS/DE KEMPEN z.t.
43 17 Louwerensen, Tijn ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK z.t.
44 103 Dahlslett,Hans Magnus El Mysenlan-PXL Carpets z.t.
45 54 Verstegen, Kenneth EFC-L&R-AGS z.t.
46 149 Barber, Farley British Cycling Eastern z.t.
47 150 Price, Joshua British Cycling Eastern z.t.
48 141 Mulder, Sven JEGG DJR Acadamy z.t.
49 139 van den Broek, Frank JEGG DJR Acadamy z.t.
50 22 Leerkes, Bram Amsterdam Racing Academy z.t.
51 56 Claeys, Arno Home Solutions Soenens 3:54:02 2:19
52 102 Van Dyck, Jarne Minerva Cycling Team 3:54:04 2:21
53 42 Jordens, Jarno Cycling Vlaanderen 3:54:06 2:23
54 39 Vercouillie, Victor Cycling Vlaanderen z.t.
55 18 Bronswijk, Mike ALLINQ CCT/IJSSELSTREEK 3:55:02 3:19
56 72 Meerbeek, Markus Arckel/Westland/SWABO 3:58:38 6:55
57 69 Luijten, Noël Arckel/Westland/SWABO z.t.
58 68 van der Hoogt, Joost Arckel/Westland/SWABO z.t.
59 80 Smulders, Vik LIMBURG - BRABANT COMBIN z.t.
60 118 Potter, James SENSA KVK/Dutchfood z.t.
61 67 van der Woude, Casper Arckel/Westland/SWABO z.t.
62 61 Bonnet, Théo Geofco Doltcini 3:58:43 7:00
63 133 de Vries, Bas Luca WC Friesland/West Frisia z.t.
64 132 Vercauteren, Maxime VOLKERWESSELS/DE KEMPEN 3:58:45 7:02
65 46 van der Wal, Rik DSTRCT Midden/ Merida 3:58:50 7:07
66 82 Pollaert, Sven LIMBURG - BRABANT COMBIN z.t.
67 21 Kars, Hugo Amsterdam Racing Academy z.t.
68 154 van Oorschot, Robin Regioteam Zuid-West z.t.
69 4 del Grosso, Bodi ABLOC CT / RT N-HOLLAND 3:58:57 7:14
Eerder...
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen mannen
- Teutenberg eindwinnaar 70e Olympia's Tour
- Huub Artz tweede in 40-ste Wim Hendriks Trofee U23
- Bouwman eindwinnaar Coppi e Bartali
- Olympia's Tour: in Ruurlo wint Pedersen
- Deelnemers en rugnummers Gent-Wevelgem mannen
- Olympia's Tour: in Roden wint Dehairs
- Bjorn Bakker sluit aan bij Diftar
- Deelnemers en rugnummers E3 Prijs
- Hoogendoorn wint in Olympia's Tour
- Van den Berg wint in Catalunya
- Bouwman wint in Coppi e Bartali
- Olympia's Tour: in Medemblik wint Abma
- Olympia's Tour: op zoek naar opvolgers Van Baarle en Jakobsen
- Deelnemers en rugnummers Brugge-De Panne Mannen
- Huub Artz wordt prof in 2025
- Dorussen wint Dorpenomloop Rucphen
- Deelnemers en rugnummers Milaan-San Remo 2024
- Deelnemers en rugnummers Bredene Koksijde Classic
- Lars van den Berg minimaal drie maanden aan kant
- Olympia's Tour opnieuw op Eurosport te zien
- Deelnemers en rugnummers GP de Denain
- Podium voor Jakobsen in Nokere Koerse
- Deelnemers en rugnummers Nokere Koerse mannen
- Kelderman onder mes na sleutelbeenbreuk