Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Startlijst met starttijden tijdrit Giro d'Italia 2022

Zaterdag 07 mei 2022

Elite men - De Giro d'Italia krijgt vandaag een vervolg met een individuele tijdrit over 9,2 kilometer in de Hongaarse hoofdstad Budapest. Mathieu van der Poel start in het roze.

Dit zijn de starttijden:

1 158 10014276865 VANHOUCKE Harm Y BEL LTS 14:00:00

2 48 10006486452 TRATNIK Jan SLO TBV 14:01:00

3 112 10014942630 DAVY Clement Y FRA GFC 14:02:00

4 58 10015135620 ZOCCARATO Samuele Y ITA BCF 14:03:00

5 136 10004881508 DOWSETT Alex GBR IPT 14:04:00

6 87 10013582206 TAGLIANI Filippo ITA DRA 14:05:00

7 135 10003094280 de MARCHI Alessandro ITA IPT 14:06:00

8 98 10009817188 van den BERG Julius NED EFE 14:07:00

9 196 10008669659 DENZ Nico GER DSM 14:08:00

10 124 10010199835 PEAK Barnabas Y HUN IWG 14:09:00

11 103 10015131879 BAIS Davide Y ITA EOK 14:10:00

12 154 10003301620 KLUGE Roger GER LTS 14:11:00

13 172 10008661777 BALLERINI Davide ITA QST 14:12:00

14 107 10015389234 RIVI Samuele Y ITA EOK 14:13:00

15 24 10006668833 KRIEGER Alexander GER AFC 14:14:00

16 186 10005840188 JENSEN Christopher DEN BEX 14:15:00

17 157 10006004280 SELIG Rudiger GER LTS 14:16:00

18 133 10005391564 BRANDLE Matthias AUT IPT 14:17:00

19 45 10009372406 NOVAK Domen SLO TBV 14:18:00

20 42 10008662484 BAUHAUS Phil GER TBV 14:19:00

21 182 10006885566 CRADDOCK G Lawson USA BEX 14:20:00

22 164 10015906869 LAZKANO LOPEZ Oier Y ESP MOV 14:21:00

23 144 10009334515 EENKHOORN Pascal Y NED TJV 14:22:00

24 177 10007970148 van LERBERGHE Bert BEL QST 14:23:00

25 174 10003308993 MORKOV Michael DEN QST 14:24:00

26 212 10009191136 ALVES OLIVEIRA Rui Felipe POR UAD 14:25:00

27 217 10089627778 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG UAD 14:26:00

28 176 10007158580 SERRY Pieter BEL QST 14:27:00

29 171 10003292324 CAVENDISH Mark GBR QST 14:28:00

30 82 10013879771 BAIS Mattia ITA DRA 14:29:00

31 76 10004620517 PERICHON Pierre Luc FRA COF 14:30:00

32 113 10003284543 GUARNIERI Jacopo ITA GFC 14:31:00

33 106 10006684896 MAESTRI Mirco ITA EOK 14:32:00

34 117 10004798248 SINKELDAM Ramon NED GFC 14:33:00

35 26 10008972884 MARECZKO Jakub ITA AFC 14:34:00

36 194 10006597293 COMBAUD Romain FRA DSM 14:35:00

37 137 10006060056 HOLLENSTEIN Reto SUI IPT 14:36:00

38 208 10007749775 VERGAERDE Otto BEL TFS 14:37:00

39 25 10010090913 LEYSEN Senne BEL AFC 14:38:00

40 23 10009366241 de BONDT Dries BEL AFC 14:39:00

41 155 10015290416 MONIQUET Sylvain Y BEL LTS 14:40:00

42 152 10004816739 de GENDT Thomas BEL LTS 14:41:00

43 138 10007506366 ZABEL Rick GER IPT 14:42:00

44 195 10016299721 DAINESE Alberto Y ITA DSM 14:43:00

45 28 10007291754 RIESEBEEK Oscar NED AFC 14:44:00

46 193 10009403324 BOL Cees NED DSM 14:45:00

47 86 10006564860 SEPULVEDA Eduardo ARG DRA 14:46:00

48 68 10007706228 ZWIEHOFF Ben GER BOH 14:47:00

49 72 10028417041 CIMOLAI Davide ITA COF 14:48:00

50 198 10007296707 TUSVELD Martijn NED DSM 14:49:00

51 148 10004519978 van EMDEN Jos NED TJV 14:50:00

52 57 10007527786 TONELLI Alessandro ITA BCF 14:51:00

53 184 10006291442 HEPBURN Michael AUS BEX 14:52:00

54 74 10005840289 KREDER Wesley NED COF 14:53:00

55 122 10007750381 de GENDT Aime BEL IWG 14:54:00

56 142 10009501233 AFFINI Edoardo ITA TJV 14:55:00

57 7 10004563327 SWIFT Ben GBR IGD 14:56:00

58 96 10007223450 DOULL Owain GBR EFE 14:57:00

59 97 10008855171 GHEBREMEDHIN Merhawi ERI EFE 14:58:00

60 63 10004694073 BENEDETTI Cesare POL BOH 14:59:00

61 16 10009807488 NAESEN Lawrence BEL ACT 15:00:00

62 2 10004617180 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP IGD 15:01:00

63 165 10006634780 PEDRERO Antonio ESP MOV 15:02:00

64 88 10005658114 ZARDINI Edoardo ITA DRA 15:03:00

65 104 10023603013 FETTER Erik Y HUN EOK 15:04:00

66 75 10006879203 PEREZ Anthony FRA COF 15:05:00

67 202 10003092765 CATALDO Dario ITA TFS 15:06:00

68 65 10010966236 GAMPER Patrick Y AUT BOH 15:07:00

69 213 10003259685 COSTA Rui POR UAD 15:08:00

70 206 10007733914 MOSCA Jacopo ITA TFS 15:09:00

71 83 10016009832 CEPEDA Jefferson Y ECU DRA 15:10:00

72 5 10005587887 PUCCIO Salvatore ITA IGD 15:11:00

73 146 10023376475 LEEMREIZE Gijs Y NED TJV 15:12:00

74 84 10093512428 PONOMAR Andrii Y UKR DRA 15:13:00

75 156 10006670954 SCHWARZMANN Michael GER LTS 15:14:00

76 85 10010086970 RAVANELLI Simone ITA DRA 15:15:00

77 116 10007809894 SCOTSON Miles AUS GFC 15:16:00

78 81 10075176903 TESFAZION Natnael Y ERI DRA 15:17:00

79 132 10008663393 BIERMANS Jenthe BEL IPT 15:18:00

80 12 10008895183 CALMEJANE Lilian FRA ACT 15:19:00

81 128 10007526271 VLIEGEN Loic BEL IWG 15:20:00

82 18 10014219069 PRODHOMME Nicolas Y FRA ACT 15:21:00

83 163 10010089596 BARTA William USA MOV 15:22:00

84 197 10011087686 HAMILTON Christopher AUS DSM 15:23:00

85 52 10010185788 COVILI Luca Y ITA BCF 15:24:00

86 105 10003200475 GAVAZZI Francesco ITA EOK 15:25:00

87 67 10009774146 KAMNA Lennard GER BOH 15:26:00

88 187 10009115556 SCOTSON Callum AUS BEX 15:27:00

89 55 10004613948 MODOLO Sacha ITA BCF 15:28:00

90 54 10007742503 GABBURO Davide ITA BCF 15:29:00

91 166 10002910990 ROJAS Jose ESP MOV 15:30:00

92 93 10035395987 CAMARGO PINEDA Diego Andres Y COL EFE 15:31:00

93 22 10011072229 BAYER Tobias Y AUT AFC 15:32:00

94 15 10009419791 HANNINEN Jaakko Y FIN ACT 15:33:00

95 56 10015905051 RASTELLI Luca Y ITA BCF 15:34:00

96 111 10006467052 DEMARE Arnaud FRA GFC 15:35:00

97 207 10007079970 THEUNS Edward BEL TFS 15:36:00

98 37 10015084591 PRONSKIY Vadim Y KAZ AST 15:37:00

99 162 10010209535 ARCAS Jorge ESP MOV 15:38:00

100 33 10007175859 de la CRUZ MELGAREJO David ESP AST 15:39:00

101 151 10007809490 EWAN Caleb AUS LTS 15:40:00

102 92 10009484358 CAICEDO Jonathan ECU EFE 15:41:00

103 34 10007491717 DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA AST 15:42:00

104 109 10005894752 ROSA Diego ITA EOK 15:43:00

105 47 10006655901 SUTTERLIN Jasha GER TBV 15:44:00

106 153 10007962973 HOLMES Matthew GBR LTS 15:45:00

107 134 10007211730 CATAFORD Alexander CAN IPT 15:46:00

108 53 10010643207 FIORELLI Filippo ITA BCF 15:47:00

109 17 10008883362 PETERS Nans FRA ACT 15:48:00

110 77 10010164974 ROCHAS Remy FRA COF 15:49:00

111 27 10014972538 OLDANI Stefano Y ITA AFC 15:50:00

112 131 10005876160 NIZZOLO Giacomo ITA IPT 15:51:00

113 38 10010179324 TEJADA CANACUE Harold Alfonso Y COL AST 15:52:00

114 127 10003214522 TAARAMAE Rein EST IWG 15:53:00

115 51 10015829370 ZANA Filippo Y ITA BCF 15:54:00

116 101 10011235008 FORTUNATO Lorenzo ITA EOK 15:55:00

117 114 10002921805 KONOVALOVAS Ignatas LTU GFC 15:56:00

118 216 10008656828 GAVIRIA RENDON Fernando COL UAD 15:57:00

119 115 10006477762 LUDVIGSSON Tobias SWE GFC 15:58:00

120 94 10026669122 CARR Simon Y GBR EFE 15:59:00

121 62 10015827855 ALEOTTI Giovanni Y ITA BOH 16:00:00

122 192 10010948149 ARENSMAN Thymen Y NED DSM 16:01:00

123 204 10015351343 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Y ESP TFS 16:02:00

124 183 10009497593 HAMILTON Lucas AUS BEX 16:03:00

125 167 10015982954 SAMITIER SAMITIER Sergio ESP MOV 16:04:00

126 214 10009877412 COVI Alessandro Y ITA UAD 16:05:00

127 126 10009393523 ROTA Lorenzo ITA IWG 16:06:00

128 173 10009966530 KNOX James GBR QST 16:07:00

129 123 10006469375 HIRT Jan CZE IWG 16:08:00

130 185 10006720161 HOWSON Damien AUS BEX 16:09:00

131 6 10011134368 SIVAKOV Pavel Y FRA IGD 16:10:00

132 13 10003078722 CHEREL Mikael FRA ACT 16:11:00

133 46 10086252279 POELS Wouter NED TBV 16:12:00

134 71 10007517076 MARTIN Guillaume FRA COF 16:13:00

135 73 10007890730 CONSONNI Simone ITA COF 16:14:00

136 35 10005982456 FELLINE Fabio ITA AST 16:15:00

137 143 10008653996 BOUWMAN Koen NED TJV 16:16:00

138 36 10009763436 LOPEZ MORENO Miguel Angel COL AST 16:17:00

139 78 10008700880 VILLELLA Davide ITA COF 16:18:00

140 188 10009976836 SOBRERO Matteo Y ITA BEX 16:19:00

141 91 10051858507 CARTHY Hugh John GBR EFE 16:20:00

142 125 10002692540 POZZOVIVO Domenico ITA IWG 16:21:00

143 168 10016277792 SOSA CUERVO Ivan Ramiro Y COL MOV 16:22:00

144 145 10011133661 FOSS Tobias S Y NOR TJV 16:23:00 

145 44 10035337585 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Y COL TBV 16:24:00

146 147 10008688352 OOMEN Sam NED TJV 16:25:00

147 4 10005760164 PORTE Richie AUS IGD 16:26:00

148 118 10009820727 VALTER Attila Y HUN GFC 16:27:00

149 66 10010982909 HINDLEY Jai AUS BOH 16:28:00

150 201 10009709175 CICCONE Giulio ITA TFS 16:29:00

151 161 10001457509 VALVERDE Alejandro ESP MOV 16:30:00

152 141 10007389259 DUMOULIN Tom NED TJV 16:31:00

153 181 10055330194 YATES Simon Philip GBR BEX 16:32:00

154 41 10006836763 LANDA MEANA Mikel ESP TBV 16:33:00

155 191 10006491708 BARDET Romain FRA DSM 16:34:00

156 31 10002837838 NIBALI Vincenzo ITA AST 16:35:00

157 215 10007518591 FORMOLO Davide ITA UAD 16:36:00

158 175 10010948351 SCHMID Mauro Y SUI QST 16:37:00

159 14 10015092574 GALL Felix Y AUT ACT 16:38:00

160 178 10015422778 VANSEVENANT Mauri Y BEL QST 16:39:00

161 64 10007988235 BUCHMANN Emanuel GER BOH 16:40:00

162 8 10023827022 TULETT Ben Y GBR IGD 16:41:00

163 211 10010784057 GONCALVES ALMEIDA Joao Pedro Y POR UAD 16:42:00

164 102 10009505475 ALBANESE Vincenzo ITA EOK 16:43:00

165 32 10007518692 CONTI Valerio ITA AST 16:44:00

166 3 10009637235 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel Y ECU IGD 16:45:00

167 203 10036503306 JENSEN Mattias Y DEN TFS 16:46:00

168 11 10009392412 VENDRAME Andrea ITA ACT 16:47:00

169 218 10005467952 ULISSI Diego ITA UAD 16:48:00

170 205 10005513119 MOLLEMA Bauke NED TFS 16:49:00

171 1 10009165672 CARAPAZ Richard ECU IGD 16:50:00

172 61 10006473015 KELDERMAN Wilco NED BOH 16:51:00

173 95 10007381781 NIELSEN Magnus Cort DEN EFE 16:52:00

174 43 10007609228 BILBAO LOPEZ de ARMENTIA Peio ESP TBV 16:53:00

175 121 10063820223 GIRMAY Biniam Y ERI IWG 16:54:00

176 21 10007946203 van der POEL Mathieu NED AFC 16:55:00

Foto: © Sportfoto

 


Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl