Nu Jakobsen aan het feest in Hongarije
Donderdag 12 mei 2022
Elite men - Na Olav Kooij won vandaag Fabio Jakobsen een massasprint in de Ronde van Hongarije.Jakobsen bleef aan het einde van de tweede rit Rudy Barbier (tweede) en Sasha Weemaes (derde) voor. ''We waren er na gisteren op gebrand om te winnen. Ik heb deze zege ook aan mijn ploeggenoten te danken die me door deze warme en snelle rit geloodst hebben. Ik voelde me goed, ondanks dat ik vier weken zonder competitie achter de rug heb.''
Olav Kooij had bijzonder veel pech. De klassementsleider en ritwinnaar van gisteren kwam ten val. Zijn ploegleider Robert Wagner was als een van de eersten bij de onfortuinlijke Kooij. “Olav heeft een diepe snijwond aan de binnenkant van zijn kuit, die is gehecht. Verder lijkt hij oké, zo geeft hij ook zelf aan.”
Tot de valpartij leek alles goed te gaan voor Team Jumbo-Visma. “In de wedstrijd zelf verliep alles volgens plan. Owen Geleijn heeft in het begin van de wedstrijd mede gecontroleerd. Daarna waren we op de afspraak. We wisten dat het in waaiers zou breken en we zaten vervolgens met vijf man mee. Dat was heel sterk van de mannen. Alles ging goed tot zeshonderd meter van de streep. Onze renners konden geen kant op toen er iemand voor hen viel. Mick en David lagen er ook bij. Zij hebben veel geluk gehad, want dat had ook anders af kunnen lopen. We gaan nu resetten en kijken wat er sportief nog in zit voor de komende dagen”
Eerder...
- Deens feestje op slotdag Metec Olympia´s Tour
- Metec Olympia´s Tour: op de VAM-berg wint Barry
- Van der Poel wint op wonderlijke wijze E3 Prijs
- Metec Olympia´s Tour: in Kerkdriel wint Van der Wal
- Polsbreuk voor Timo de Jong
- Olympia's Tour: Internationale winnaars met vleugje Arensman en Van Dijk
- Live-timing en starttijden tijdrit Metec Olympia's Tour Beltrum
- Groenewegen boekt alweer een zege
- Eerste rit Metec Olympia´s Tour is voor Hoogendoorn
- Deelnemers en rugnummers Middelkerke-Wevelgem
- Bronswijk wint Omloop Houtse Linies
- Groenewegen opnieuw aan het feest
- Van der Tuuk wint zijn eerste voor Euskaltel
- Deelnemers en rugnummers Milaan-San Remo 2026
- Groenewegen wint Bredene Koksijde Classic
- ZLM Tour naar Roosendaal en Bergen op Zoom
- Opnieuw internationaal topveld Metec Olympia's Tour
- Van der Poel wint zijn tweede in Tirreno-Adriatico
- Tiel opnieuw decor slotetappe Metec Olympia´s Tour
- Hoole van uitblinker tot uitvaller in Parijs-Nice
- Van der Poel wint gravelrit in Tirrreno-Adriatico
- Starttijden ploegentijdrit Parijs-Nice 2026
- Dekker is tweede in Rucphen
- Deelnemers en rugnummers Parijs-Nice 2026
- Salverda Ster van Zwolle is voor Avondts





