Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Sterke start Noord-Holland in Hoogeland Tweedaagse

Zaterdag 17 september 2022

Elite men - De Hoogeland Tweedaagse voor de KNWU-districtscompetitie begon vandaag met een criterium in Emmen. Noord-Holland maakte een sterke indruk.

Bij de junior-vrouwen was Meis Poland de beste voor Carmen van der Veen (Limburg) en Maartje Redder (Noord-Holland). Esmee Blok (Oost) was de beste nieuwelinge.

Bij de nieuwelingen won Tristan Tijsen van Noord-Holland voor districtsgenoot Luuk van Stuijvenberg. Daarachter was Denly van Wijnbergen (Zuid-West) derde.

Bij de junioren won Justin de Hart. Achter Thymen Paardenkoper (Noord) werd zijn ploeggenoot Rens Gromme derde.l

Junior-vrouwen/Nieuweling-meisjes:

1 17 Meis Poland Warmenhuizen District Noord-Holland J 1:24:48

2 37 Carmen van der Veen Zwolle District Limburg J 1:24:48

3 18 Maartje Redder Heerhugowaard District Noord-Holland J 1:24:48

4 55 Julia Lindhout St Maartensdijk District Zuid-West J 1:24:48

5 28 Esmee Blok Olst District Oost N 1:24:48

6 38 Judith Alleleijn Amstenrade District Limburg N 1:24:48

7 2 Maaike Pronk Warmenhuizen District Zuid-Oost J 1:24:48

8 19 Jenna van Tongeren Harderwijk District Midden N 1:24:48

9 59 Loes Nomden Enschede District Zuid-West J 1:24:48

10 66 Hannah Jansen Oldehove District Noord N 1:24:48

11 49 Nanet Huising Wateringen District Zuid-Holland N 1:24:48

12 70 Roos Müller Groningen District Noord N 1:24:48

13 11 Lisa Band Heerhugowaard District Noord-Holland N 1:24:48

14 40 Mayke Blok Olst District Limburg J 1:24:48

15 68 Mirthe Boneschansker Veendam District Noord N 1:24:48

16 47 Nina Oolders Scheemda District Zuid-Holland J 1:24:48

17 33 Esra Goossens Geesteren District Oost J 1:24:48

18 46 Rozemarijn Heeger Rotterdam District Zuid-Holland N 1:24:48

19 36 Nina Maziachvili Nijmegen District Oost J 1:24:48

20 29 Hannah Kiers Westerhaar-Vriezenveensewijk District Oost N 1:24:48

21 67 Joyce Mulder Meppel District Noord J 1:24:48

22 65 Naomy Mulder Meppel District Noord N 1:24:48

23 16 Tessa Kleijn Wognum District Noord-Holland J 1:24:48

24 13 Jente Koops Langeraar District Noord-Holland N 1:24:48

25 10 Akira Koolbergen Krommenie District Noord-Holland N 1:26:08 1:20

NIEUWELINGEN:

1 4 Tristan Tijsen Uitgeest District Noord-Holland 1:31:01

2 9 Luuk van Stuijvenberg Naarden District Noord-Holland 1:31:01

3 41 Denley van Wijnbergen Giessen District Zuid-West 1:31:32 0:31

4 1 Joeri Schaper Bergen District Noord-Holland 1:31:32 0:31

5 2 Arne Reenders Den Helder District Noord-Holland 1:31:32 0:31

6 3 Collin Westbroek Sint Pancras District Noord-Holland 1:31:32 0:31

7 19 Wessel van Keulen Heino District Oost 1:31:32 0:31

8 10 Erwin Leijenaar Beetsterzwaag District Noord 1:31:32 0:31

9 64 Sven Joosten Meijel District Limburg 1:31:32 0:31

10 23 Jelle Weierink Ootmarsum District Oost 1:31:32 0:31

11 50 David Koster Woerden District Midden 1:31:32 0:31

12 16 Thomas Huitema Roden District Noord 1:31:32 0:31

13 24 Jorik Erberveld Deventer District Oost 1:31:32 0:31

14 32 Bram Jansen Lexmond District Zuid-Holland 1:31:32 0:31

15 25 Tijn Veldkamp Lemelerveld District Oost 1:31:32 0:31

16 17 Karsten Doorn Gasselternijveen District Noord 1:31:32 0:31

17 13 Tsjisse Weening Harkema District Noord 1:31:32 0:31

18 26 Niels Wijma Enschede District Oost 1:31:32 0:31

19 40 Victor Hugo Brenders Dongen District Zuid-West 1:31:32 0:31

20 35 Sem van Wijngaarden Hardinxveld- District Zuid-Holland 1:31:32 0:31

21 5 Kaj van Niekerk Purmerend District Noord-Holland 1:31:32 0:31

22 42 Mark Mandemaker Hoogvliet District Zuid-West 1:31:32 0:31

23 7 Finn Uffink Amsterdam District Noord-Holland 1:31:32 0:31

24 30 Storm Timmerman Bleiswijk District Zuid-Holland 1:31:32 0:31

25 34 Joris Peursem Hardinxveld District Zuid-Holland 1:31:32 0:31

 

JUNIOREN:

1 32 Justin de Hart Heemstede District Noord-Holland 1:42:20

2 25 Thijmen Paardekooper Valthermond District Noord 1:42:20

3 28 Rens Grömmel Uithoorn District Noord-Holland 1:42:20

4 44 Jelle Schieven Zieuwent District Oost 1:42:20

5 38 Siebe Rensen Lichtenvoorde District Oost 1:42:20

6 9 Brain van Marion Baarn District Midden 1:42:20

7 6 Ralph-Karsten van der Vliet Soest District Midden 1:42:20

8 37 Kristian Driessen Deventer District Oost 1:42:20

9 22 Patrick Diepstra Peize District Noord 1:42:20

10 19 Bas Visser Groningen District Noord 1:42:20

11 2 Jesper Beiboer Zegveld District Midden 1:42:20

12 3 Gijs Broere Nederhorst Den Berg District Midden 1:42:20

13 26 Stijn Geersing Groningen District Noord 1:42:20

14 30 Max Bergsma Amsterdam District Noord-Holland 1:42:20

15 7 Jelle Roks Veenendaal District Midden 1:42:20

16 4 Ole Stoffels Amersfoort District Midden 1:42:20

17 46 Damian Weber Tilburg District Zuid-Oost 1:42:20

18 23 Lars Alkema Gieten District Noord 1:42:20

19 43 Anne Kiers Westerhaar-Vriezenveensewijk District Oost 1:42:20

20 47 Thorben Segers Veldhoven District Zuid-Oost 1:42:20

21 36 Pim Fransen Andijk District Noord-Holland 1:42:20

22 1 Spiek Oord Loenen aan de Vecht District Midden 1:42:20

23 33 Sem Beentjes Limmen District Noord-Holland 1:42:20

24 29 Mike Derogee Nieuw Vennep District Noord-Holland 1:42:20

25 39 Jari van Harten Zelhem District Oost 1:42:20

 


Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl