Dutch Food Valley Team blijft ambitieus
Dinsdag 14 maart 2023
Elite men - Begin deze maand presenteerde het Elite- en Belofteteam Dutch Food Valley Cycling Team de wielrenners voor het wielerseizoen 2023 in het Wageningse Grandcafé Loburg.De regionale ploeg telt 24 wielertalenten van vier wielerverenigingen uit de regio Gelderland/Utrecht: AXA Valleirenners (Veenendaal), JvR De Batauwers (Tiel), R&TC Groenewoud (Nijmegen) en RETO Arnhem.
Het team, dat het zesde jaar van haar bestaan ingaat, heeft de meest getalenteerde renners van vorig jaar opnieuw aan zich weten te binden, een aantal sterke renners aangetrokken maar ook, mede gelet op de opleidingsdoelstelling, een aantal jonge beloftevolle renners binnengehaald. Met deze krachtige selectie verwacht het team dit jaar opnieuw een sterk seizoen met mooie uitslagen te kunnen rijden. Het programma wordt uitgebreid met de Topcompetitie. Daarnaast wordt de U23 Road Series (wedstrijdreeks voor de beste beloftenteams in Nederland en België) gereden in combinatie met de opleidingsploeg van DSM. ”Een mooie gelegenheid voor onze jongens om in de keuken van een Continentaal team te kijken en ervaring op te doen”, aldus teammanager René Bastiaansen.
Bastiaansen lichtte verder toe: “Inmiddels hebben we onze eerdere ambitie om bij de top vijf clubs van Nederland te horen in 2022 gerealiseerd, met onder andere een 2e plaats in de Clubcompetitie waar we de ploegentijdrit wisten te winnen. We gaan er nu voor om dit niveau te handhaven en waar mogelijk te verbeteren. De doelstellingen zijn daarbij om tot de beste vier clubs in de Topcompetitie te behoren, het opnieuw winnen van de ploegentijdrit in de Clubcompetitie, een klassieker winnen en een renner bij een Continentaal team afleveren.”
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Noorloos wint in Ooststellingwerf
- De Kleijn sprint naar winst in GP Fourmies
- Max Kroonen maakt werk van de ploeg af in Arno Wallaard Memorial
- Voormalig wereldkampioen piste Van Schip stopt
- Gouden Wiel voor Han Vaanhold
- Lisa van Belle langer bij SD Worx
- Startlijst tijdrit Vuelta 2026
- LPC blij met nieuwe plek op kalender ZLM Tour
- Solen en Schaper imponeren in Flanders Tomorrow Tour
- Vacek wint ZLM Tour, Van der Tuuk op podium
- Nog één kans op Nederlandse ritzege in ZLM Tour
- Nu wint Cees Bol in Tour of Britain
- Kooij pikt zege mee in Tour of Britain
- Lidl-Trek troeft opnieuw BORA af in ZLM Tour
- Mouris en Van der Tuuk mogen dromen van podium ZLM Tour
- Vacek blijft Van Dijke voor in tweede etappe ZLM Tour
- KNWU heeft mannenploeg voor WK Canada rond
- Wessel Mouris beste Nederlander tijdrit ZLM Tour
- Van der Poel via Luxemburg naar WK Canada
- Startlijst openingstijdrit ZLM Tour 2026
- Deelnemers en rugnummers ZLM Tour 2026
- Roan Konings wint Ronde van de Achterhoek
- Fabio Jakobsen wint Profronde van Almelo
- Lemmen blijft langer bij Visma
- Eenkhoorn blijft langer bij Soudal-QuickStep






