Vrouwenteam VolkerWessels voor 2024 compleet
Zaterdag 09 september 2023
Women - De Nederlandse UCI dames wielerploeg Parkhotel Valkenburg haar team compleet voor volgend jaar.Het Parkhotel Wielerteam, wat meer dan 13 jaar talentvolle wielrensters heeft opgeleid, gaat volgend jaar verder onder de naam VolkerWessels Woman’s Pro Cycling team.
“Als je terug kijkt naar die jaren mag je best trots zijn wat we hebben bereikt” zegt Raymond Rol” teammanager van de Parkhotel Valkenburg dames wielerploeg. We kunnen een heel rijtje met wereldtoppers opnoemen maar de belangrijkste persoon achter deze ploeg is toch wel Jos van de Mortel, de hoofdsponsor van de ploeg. Zijn belangrijkste missie is rensters ondersteunen in hun sport maar ook in hun maatschappelijke carrière
De nieuwe hoofdsponsor VolkerWessels zal die visie van de ploeg voortzetten en heeft met het aantrekken van nieuwe rensters ervaring binnengehaald met Sabrina Stultiens en Valerie Demey. Deze rensters kunnen hun jarenlange ervaringen delen met de talentvolle rensters binnen de ploeg. Met het contracteren van Anneke Dijkstra, Marieke Meert en Eline Jansen hebben we aanvallende rensters die zich in de toekomst gaan verder ontwikkelen op diverse specialiteiten. En met Femke Beuling hebben we een renster die zich wil gaan mengen in het sprintgeweld.
Team 2024
Meis Poland, Margot Vanpachtenbeke, Laura Molenaar, Quinty Schoens, Lisa van Helvoirt, Scarlett Souren, Sofie van Rooijen, Julia van Bokhoven, Marit Vanhove, Anne van Rooijen, Anne Knijnenburg, Eline Jansen, Sabrina Stultiens, Anneke Dijkstra, Femke Beuling, Marieke Meert en Valerie Demy
foto (c) Dick Soepenberg
Eerder...
- Sofie van Rooijen wint Omloop Zwartewaterland
- Vrouwentoppers en clubmannen in Omloop Zwartewaterland
- Direct raak voor Wiebes in Burgos
- De Jong is derde in Durango-Durango
- Vollering grijpt macht in Itzulia Tour
- Tacey houdt Veenhoven van winst in Kempen
- Bredewold slaat opnieuw toe in Itzulia Women
- Van der Breggen stapt na val uit Itzulia Tour
- Bredewold wint in Itzulia Women
- Ceratzit stopt als hoofdsponsor team De Zoete/Hengeveld
- Vollering wint Ronde van Spanje in stijl
- Oranje dominantie Vuelta duurt voort: Vos wint
- Vollering naar ritwinst en rood in Vuelta vrouwen
- Van der Breggen wint weer: winst in Vuelta
- Gerritse wint en leidt in Vuelta vrouwen
- Vos spoelt met zege Vuelta-kater weg
- Deelnemers en rugnummers Vuelta vrouwen 2025
- Ellen van Dijk eerste leider in Vuelta vrouwen, Visma boos
- Menting en Vercruysse naar de winst in Kleine Hein
- Starttijden ploegentijdrit Vuelta Vrouwen 2025
- Lieke Nooijen langer bij Visma-LAB
- Karlijn Koops naar Hess Cycling
- Deelnemers Vuelta voor vrouwen 2025
- Van Belle naar SD Worx-Protime
- Le Court vloert Pieterse en Vollering in Luik