Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

PostNL nieuwe co-sponsor DSM-firmench

Donderdag 16 november 2023

Elite men - PostNLwordt co-sponsor van DSM-firmenich, zo laat de formatie weten. De formatie gaat DSM-firmenich-PostNL heten.

Dit voor minstens drie jaar en met ingang van 2024. De formatie van Iwan Spekenbrink heeft dan onder anderen Fabio Jakobsen nieuw in de gelederen.

''Met PostNL verbinden we een prachtig merk aan ons team. Samen zetten we ons in voor succes en het bouwen aan een gezonde toekomst, zowel op de fiets als daarbuiten. PostNL versterkt ons team als deskundige partner van duurzame logistieke oplossingen. PostNL en dsm-firmenich bieden het team – samen met onze andere premium partners – een solide basis voor sportieve groei en kansen de komende jaren. Dat het team nu twee prestigieuze bedrijven als partners heeft, is fantastisch.''

 Eerder...

Elite men Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl