NK Omnium 2023: de uitslagen
Zondag 26 november 2023
Track - Op deze pagina kun je het verloop van het NK Omnium volgen dat op zondag2 6 november wordt gehouden in Omnisport Apeldoorn.Elite-Mannen:
Scratch:
1. Elmar Abma, 2. Rik van der Wal, 3. Wessel Mouris, 4. Justin de Hart, 5. Stijn Verzijl, 6. Noel Luijten, 7. Sal Meijers, 8. Daan van den Eijnden, 9. Luuk van Gestel, 10. Jesper Dijksman
Temporace:
1. Elmar Abma, 2. Sten Verzijl, 3. Rik van der Wal, 4. Wessel Mouris, 5. Daan van den Eijnden, 6. Justin de Hart, 7. Luuk van Gestel, 8. Noel Luijten, 9. Jasper Dijksman, 10. Sal Meijers
Afvalkoers:
1. Elmar Abma, 2. Rik van der Wal 3. Sten Verzijl, 4. Sal Meijers, 5. Noel Luijten, 6. Luuk van gestel, 7.Jasper Dijksman ,8.Wessel Mouris, 9. Justin de Hart, 10. Daan van den Eijnden
Eindstand na puntenkoers:
1. Elmar Abma 148, 2. Sten Verzijl 145 3. Rik van der Wal 137, 4. Noel Luijten 131, 5. Wessel Mouris 127, 6. Daan van den Eijnden 89, 7. Sal Meijers 89, 8. Justin de Hart 88, 9. Luuk van gestel 63, 10. Jesper Dijksman 54
Elite-vrouwen:
Scratch:
1. Lisa van Belle, 2. Nienke Veenhoven, 3. Juliet Eickhof, 4. Maaike Brandwagt,, 5. Elise Serné, 6. Norah Knoef, 7. Nienke Dullemond
Temporace:
1. Juliet Eickhof, 2. Lisa Van Belle, 3. Nenke Veenhoven, 4. Maaike Brandwagt, 5. Elisa Serné, 6. Nienke Dullemond, 7. Norah Knoef
Afvalkoers:
1. Nienke Veenhoven, 2. Juliet Eickhof, 3. Lisa van Belle, 4. Maaike Brandwagt, 5.. Norah Knoef, 6. Elisa Serné, 7. Nienke Dullemond
Eindstand na puntenkoers:
1. Juliet Eickhof 155, 2. Nienke Veenhoven 137, 3. Lisa van Belle 133, 4. Maaike Brandwagt 126, 5. Elisa Serné 106, 6. Nienke Dullemond 66, 7. Norah Knoef 30
BESTEL DE WIELERSCHEURKALENDER
Junior-vrouwen:
Scratch 1. Maureen Abma, 2. Jade Wuurman, 3. Mirthe Boneschansker, 4. Maaike Pronk, 5. Roosmarijn Geluk, 6. Jenna van Tongeren, 7. Nina Oolders, 8. Indy van Velzen, 9. Esmee Blok, 10. Zara Ansems
Temprace:
1. Maaike Pronk, 2. Jade Wuurman, 3. Mirthe Boneschansker, 4. Nina Oolders, 5. Jenna Van Tongeren, 6. Maureen Abma, 7. Esmee Blok, 8. Roosmarijn Geluk, 9. Akira Koolbergen, 10.Jasmijn van Hellemondt
Afvalkoers:
1. Maaike Pronk, 2. Maureen Abma, 3. Mirthe Bonenschansker, 4. Janna van Tongeren, 5. Jasmijn van Hellemondt, 6. Nina Oolders, 7. Indy van Velzen, 8. Esmee Blok, 9. Akira Koolbergen, 10. Vik Bisdonk
Eindstand na puntenkoers:
1. Maaike Pronk 132, 2. Mirthe Boneschansker124, 3. Mareen Abma 17, 4.. Nina Oolders, 106, 5. Jena van Tongeren 105, 6. Esmee Blok 89, 7. Jade Wuurman 76, 8.Roosmarijn Geluk 75. 9 Jamsijn van Hellemondt 74, 10. Akira Koolbergen 64
Junioren:
Scratch:
1. Lance Venema, 2. Jonk Erberveld, 3. Liam Witte, 4. Sem van Wijngaarden, 5. Tyler Eyk, 6. Jan van Schaik, 7. Joeri Schaper, 8. Julian Vergouw, 9. Martijn Mulder, 10. Max de Lincel
Temporace:
1. Lance Venema, 2. Julian Vergouw, 3. Samuel van der Meer, 4. Martijn Mulder, 5. Joeri Schaper, 6. Stan Smit, 7. Erwin Leijeneaar, 8. Tyler Eyk, 9. Quint Segboer, 10. Levi Oord
Afvalkoers:
1. Lance Venema, 2. Martijn Mulder, 3. Jan van Schaik, 4. Joeri Schaper, 5. Max de Lincel, 6. Stan Smit,7 . Erwin Leijenaar, 8. Julian Vergouw, 9. Tayler Eyk, 10. Levi Oord
Eindstand na puntenkoers:
1. Lance Venema 132, 2. Julian Vergouw 120, 3. Martijn Mulder 104, 4. Jan van Schaik 96, 5. Joeri Schaper 96, 6. Tyler Eyk 87, 7. Stan Smit 81, 8. Max de Lincel 76, 9. Samuel van der Meer 76, 10. Levi Oor 71
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Sterke afsluiter voor Nederland in Milton
- Lavreysen wint op keirin in Milton
- NC Milton: Nederland wint teamsprint mannen en vrouwen
- KNWU-selectie voor Nations Cup Baan Milton
- KNWU-selectie voor WK Baan Para-Cycling
- Brons voor Nederlandse vrouwen op madison
- Selectie TeamNL voor Nations Cup Baan Hong Kong
- Shanne Braspennincx stopt met baanwielrennen
- Hugo Haak zet zich in voor toekomst baanwielrennen
- Wereldkampioenen madison winnen in Berlijn
- Next Generation meldt zich in Omnisport Apeldoorn
- Lavreysen is de koning van EK Baanwielrennen
- Lavreysen en Kopecky heersen in Omnisport
- EK Baan dag 4: Vorderingen en resultaten
- Havik en Van Schip leiden in Bremen
- Lavreysen en Hoogland op medaillekoers op EK Baanwielrennen
- EK Baan dag 3: Vorderingen en resultaten
- Kool stunt met zilver op EK Kilometer (+fotorepo)
- EK Baan dag 2: Vorderingen en resultaten
- Nederland Europees kampioen teamsprint mannen
- EK Baan: dag 1: vorderingen en uitslagen
- Teamsprintsters willen olympisch medailleperspectief zien op EK
- Geen EK Omnium voor Vincent Hoppezak
- Programma EK Baan Apeldoorn 2024
- KNWU-selecties voor EK Baan Apeldoorn