Wiebes en Vollering kijken uit naar Tour en Spelen
Maandag 22 januari 2024
Women - Lorena Wiebes en Demi Vollering waren er bij de presentatie van SD Worx-Protime duidelijk over: de Tour en de Spelen zijn belangrijke doelen.''De plaatselijke omloop van Parijs 2024 is qua draaien en keren te vergelijken met Glasgow. Alleen de klimmen zijn minder zwaar. Ik zou graag sprinten voor de winst voor de Eiffeltoren. Een sterk voorjaar is daarvoor belangrijk' om die plek van kopvrouw af te dwingen' zei Wiebes.
''Nederland heeft met Lorena en mij de ideale mix voor de Spelen. Ik kan aanvallen en als bliksemafleider voor haar fungeren. Parijs en de Tourstart in Rotterdam zijn belangrijke doelen voor mij. En natuurlijk het WK in 'mijn' Zwitserland'' vulde Vollering aan. ''Maar de Tour is ook bijzonder met de start in Rotterdam, waar mijn roots natuurlijk in de buurt liggen.''
Wiebes start haar seizoen in de UAE Tour en mikt eerst op een voorjaar met onder meer de Ronde van Vlaanderen, Gent-Wevelgem en Brugge De Panne. In het najaar rijdt ze het EK op de weg en het WK Gravel. Vollering start in Het Nieuwsblad en mikt vooral op het Ardens Drieluik. Ook staat de Vuelta op de rol.
Foto: © Sport
Eerder...
- Wiebes wint direct in UAE Tour
- Deelnemers en rugnummers UAE Tour vrouwen 2026
- Karlijn Swinkels aan het feest in Spanje
- Pieterse heeft perfect weekeinde voor WK
- Nina Kessler naar Nexetis
- Van 't Geloof wint in El Salvador
- IJzendijke krijgt plek in Baloise Ladies Tour
- Team SD Worx wil weer nummer 1 zijn
- Nederlands elftal naar Tour Down Under vrouwen
- Silke Smulders start seizoen opnieuw Down Under
- Uiterwijk Winkel op valreep onderdak
- Koster start seizoen in Tour Down Under
- De Zoete naar Fenix-Premier Tech
- Vinke vertrekt naar SD Worx-Protime
- Einde voor Ladies Classic Noordwijk
- Rittenschema Giro vrouwen en mannen 2026 bekend
- Karlijn Koops krijgt nieuwe kans
- Vrouwenkalender voor 2026 bekend
- Smulders twee jaar langer bij Liv-AlUla
- Van ´t Geloof voor twee jaar naar Spanje
- Nederlands duo naar Smurfit
- Talent Cycling vindt onderdak bij Jan van Arckel
- Jente Koops naar Human Powered Health
- Nina Buijsman naar Human Powered Health
- Van Dijk en Arens winnen Chrono des Nations




