Guillaume Visser wint Omloop Houtse Linies
Zondag 19 mei 2024
Elite men - Guillaume Visser heeft vandaag de Panasonic Omloop van de Houtse Linies op zijn naam gebracht.De renner van Diftar was eerder dit seizoen tweede in de Omloop van de Braakman.
Peter Schulting maakte het succes compleet voor de continentale formatie door tweede te worden. Tim den Braber werd derde namens De Volharding.
`Ik ben heel blij met deze zege. We hebben dit als ploeg heel goed uitgespeeld en ik ben blij dat we het konden afmaken. Als team zijn we er direct ingevlogen. Eerst reed een groep met Peter Schulting weg en ik kwam daar later met enkele andere renners naar toe gereden. De samenwerking in die groep van dertien was goed, ook nadat we door een valpartij in het peloton enige tijd hadden stil gestaan. Nadat de wedstrijd weer was vrijgegeven, zijn we direct weer volle bak gaan koersen om het peloton geen hoop te geven. Peter en ik schoven telkens mee als er aangevallen werd en hij viel aan op ongeveer een kilometer. Ik volgde in de groep daarachter en toen daar de sprint werd aangegaan, kon ik nog voorbij Peter naar de winst sprinten. Een mooie dag voor mij en het team.´´
Foto boven: © Sportfoto
Foto onder: Harm Rijswijk
Eerder...
- Nu wint Poels in Turkije
- Startvolgorde proloog Tour de Romandie
- Del Grosso wint in Turkije
- Martijn Rasenberg soleert naar overwinning in Slag om Woensdrecht
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Turkije
- Deelnemers en rugnummers Luik-Bastenaken-Luik Mannen
- Arensman als tweede op eindpodium TOTA
- Arensman imponeert in Tour of the Alps
- Pogacar krijgt revanche voor Amstel in Huy
- Joost Nat naar BEAT Cycling Club
- Skjelmose stunt met winst in Amstel Gold Race
- Mike Dogterom naar winst in Zuiderzeeronde
- Deelnemers en rugnummers Amstel Gold Race
- Slag om Woensdrecht met nieuwe hoofdsponsor
- Deelnemers en rugnummers Ronde van Limburg
- Ploeg Van der Poel begint zaak tegen ´bidonwerper´
- Van der Poel is weer klasse apart in Parijs-Roubaix
- Deelnemers en rugnummers Parijs-Roubaix Mannen 2025
- Deelnemers en rugnummers Scheldeprijs 2025
- Pogacar wint Vlaanderen, Van der Poel derde
- Van den Broek tweede in Volta Classic
- Van der Poel is klaar voor Ronde van Vlaanderen
- Stagecontracten voor beste jongeren clubcompetitie
- Visma gevloerd in Dwars door Vlaanderen, Del Grosso zesde
- Deelnemers en rugnummers Dwars door Vlaanderen 2025