Guillaume Visser wint Omloop Houtse Linies
Zondag 19 mei 2024
Elite men - Guillaume Visser heeft vandaag de Panasonic Omloop van de Houtse Linies op zijn naam gebracht.De renner van Diftar was eerder dit seizoen tweede in de Omloop van de Braakman.
Peter Schulting maakte het succes compleet voor de continentale formatie door tweede te worden. Tim den Braber werd derde namens De Volharding.
`Ik ben heel blij met deze zege. We hebben dit als ploeg heel goed uitgespeeld en ik ben blij dat we het konden afmaken. Als team zijn we er direct ingevlogen. Eerst reed een groep met Peter Schulting weg en ik kwam daar later met enkele andere renners naar toe gereden. De samenwerking in die groep van dertien was goed, ook nadat we door een valpartij in het peloton enige tijd hadden stil gestaan. Nadat de wedstrijd weer was vrijgegeven, zijn we direct weer volle bak gaan koersen om het peloton geen hoop te geven. Peter en ik schoven telkens mee als er aangevallen werd en hij viel aan op ongeveer een kilometer. Ik volgde in de groep daarachter en toen daar de sprint werd aangegaan, kon ik nog voorbij Peter naar de winst sprinten. Een mooie dag voor mij en het team.´´
Foto boven: © Sportfoto
Foto onder: Harm Rijswijk
Eerder...
- Sterk deelnemersveld bij aftrap seizoen in Dorpenomloop Dwars door Drenthe
- Pluimers derde in Var
- Ploeg Tietema ontvangt wildcard voor Giro
- Kalender Clubcompetitie Mannen 2026
- Ronde van Overijssel eert Jos Lammertink
- Kasseienomloop Exloo zoekt opvolger Vermeltfoort
- Starttijden tijdrit UAE Tour 2026
- Deelnemersveld Ster van Zwolle bekend
- Renewi Tour mag Nederlandser worden in toekomst
- Van der Hoorn mist klassiekers door operatie
- Denekamp kijkt uit naar terugkeer wielertoppers
- Trainer Vingegaard verlaat Visma
- Ronde van Overijssel past route aan
- Dwars door Drenthe krijgt aankomst in Assen
- Deze Nederlanders rijden in Besseges en Valencia
- VAM-berg wordt scherprechter in Metec Olympia's Tour
- Groenewegen wint voor nieuw team
- Pech bij start seizoen Van der Meulen
- Rick van Breda en Kirstie van Haaften winnen Dijk tot Dijkrace Huisduinen
- Organisatie Veenendaal-Veenendaal luidt noodklok
- Nieuwe route maakt Salverda Bouw Ster van Zwolle toekomstbestendig
- Nils Eekhoff mist voorjaar door operatie slagader
- Tijdrit in Beltrum als tweede rit Olympia's Tour
- Kruijswijk kijkt uit naar Vuelta met start in Monaco
- Rasenberg wordt prof bij Tietema





