Fem van Empel wint in Beringen
Zaterdag 12 oktober 2024
Women - Fem van Empel heeft de Exact Cross van Beringen gewonnen.De wereldkampioene kreeg met Ceylin del Carmen Alvarado en Lucinda Brand twee landgenotes mee op het podium.
Het was de derde keer op rij dat Van Empel won in Beringen.
“Ik ben heel blij met deze overwinning”, blikt Van Empel tevreden terug. “Alvarado leek vandaag de beste, dus ik moest er echt hard voor werken. In de tweede ronde probeerde ik haar onder druk te zetten, waarna ze ten val kwam. Vanaf dat moment moest ik vol blijven rijden, want op dit parcours kan er altijd iets misgaan.”
Van Empel, die de komende weken nog aan een aantal crossen zal deelnemen, weet waar ze aan moet werken. “Ik heb tot nu toe maar twee crosstrainingen gedaan en merkte dat er op het gebied van bochtenwerk nog wel ruimte voor verbetering is. In de komende weken wil ik daar hard aan gaan werken tijdens mijn trainingen.”
Lars van der Haar won in Beringen de wedstrijd bij de mannen na een duel met Michael Vanthourenhout. Een negatieve hoofdrol was er voor Eli Iserbyt die expres op het wiel van Ryan Kamp leek te gaan staan, daar werd hij voor gediskwalificeerd.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Vollering wint Ronde van Spanje in stijl
- Oranje dominantie Vuelta duurt voort: Vos wint
- Vollering naar ritwinst en rood in Vuelta vrouwen
- Van der Breggen wint weer: winst in Vuelta
- Gerritse wint en leidt in Vuelta vrouwen
- Vos spoelt met zege Vuelta-kater weg
- Deelnemers en rugnummers Vuelta vrouwen 2025
- Ellen van Dijk eerste leider in Vuelta vrouwen, Visma boos
- Menting en Vercruysse naar de winst in Kleine Hein
- Starttijden ploegentijdrit Vuelta Vrouwen 2025
- Lieke Nooijen langer bij Visma-LAB
- Karlijn Koops naar Hess Cycling
- Deelnemers Vuelta voor vrouwen 2025
- Van Belle naar SD Worx-Protime
- Le Court vloert Pieterse en Vollering in Luik
- Deelnemers en rugnummers Luik-Bastenaken-Luik vrouwen 2025
- Ook Vinke en Geurts imponeren op Muur van Huy
- Pieterse is nieuwe koningin van de Muur
- Deelnemers en rugnummers Waalse Pijl vrouwen 2025
- Arens en Menting naar de winst in Beemster
- Van Heel wint Omloop van Leek
- Bredewold pakt met ´Amstel´ grote zege mee
- Marianne Vos tekent voor onbepaalde tijd bij Visma
- Anne van Rooijen wint Zuiderzeeronde
- Podium voor Vos en Gerritse in Brabantse Pijl