Volg ons

Facebook  Instagram  YouTube

Van der Poel voegt ook Maasmechelen toe

Zaterdag 24 januari 2026

Offroad - Mathieu van der Poel heeft ook de wereldbekercross van Maasmechelen gewonnen.

Ondanks twee lekke banden wist de Nederlander z’n 50ste zege in de Wereldbeker te pakken. Hij haalde het voor z’n ploegmaats Del Grosso en Vandeputte.

Van der Poel moest voor het eerst dit seizoen achtervolgen. Aan het begin van de zesde ronde kon hij weer aansluiten bij achtervolgers Nys en Vandeputte, met nog zo’n 5 seconden achterstand op Del Grosso. Niet veel later was een volledige hergroepering voorin een feit. Net na die hergroepering moest de wereldkampioen voet aan grond zetten op de schuine kant en werd hij opnieuw gedwongen een klein gaatje te dichten.

 

 

Ronde 7, daar was de versnelling van de wereldkampioen. Belgisch kampioen Nys snelde voorbij Del Grosso en ging op zoek naar Van der Poel. De schuine kant was beslissend. Nys moest voet aan grond zetten, waardoor Van der Poel z’n voorsprong plotsklaps tot 12 seconden kon uitbreiden. De wedstrijd leek in een definitieve plooi gevallen te zijn, tot Van der Poel een ronde la

Foto: © Sportfoto - Bart Hazen



Eerder...

Offroad Nieuwsberichten

Powered by Manieu.nl