Dutch Food Valley Classic:van Arnhem naar Veenendaal
Vrijdag 25 april 2014
Elite men - De Dutch Food Valley Classic start komend jaar vanuit Arnhem. De UCI 1.1-klassieker finisht opnieuw in Veenendaal. Vorig jaar lag de finishlijn enkele kilometers buiten deze plaats maar kreeg de organisatie opnieuw een massasprint.Toen was het doorgaan van de ronde tot het laatst onzeker. De editie van 2013 werd gewonnen door Elia Viviani, daarvoor werd Theo Bos twee keer als winnaar gehuldigd. De wedstrijd staat dit jaar voor 22 augustus op het programma.De 29ste editie voert vanaf de start door een heuvelachtig parcours, met onder meer de Posbank, die net als afgelopen jaar weer diverse malen wordt beklommen.. Mede door de steun van de gemeente Arnhem en Veenendaal en de Provincie Gelderland is het mogelijk om de koers ook in 2014 te organiseren.
Vernieuwing
Naast de nieuwe startlocatie werkt de organisatie verder aan het verder doorvoeren van innovaties in de koers, zoals het bevestigen van camera’s op de fietsen van de renners, en het organiseren van diverse evenementen rondom de koers. De organisatie is tevens van plan om de naam van de koers te wijzigen, passend bij de nieuwe situatie. Ook suggesties uit het publiek zijn hierbij van harte welkom en kunnen via Facebook (Dutch Food Valley Classic) en www.dfvc.nl worden gegeven.
De Dutch Food Valley Classic start op vrijdag 22 augustus om 15.00 uur vanuit het centrum van Arnhem (exacte locatie wordt later bekend gemaakt) en eindigt rond 19.30 uur op de Kerkewijk in Veenendaal.
Foto: © Sportfoto
Eerder...
- Internationale strijd verwacht in Salverda Ster van Zwolle
- Voorjaarsprogramma Tibor Del Grosso bekend
- Pluimers blijft veel langer bij Tudor
- Podium voor Peters in Brussel Opwijk
- Ottema wint Kasseienomloop Exloo
- Van der Poel is klasse apart in Omloop Nieuwsblad
- Hoogendoorn wint weer in Drenthe
- Live verslag Dwars door Drenthe 2026
- Geen Omloop Zevenheuvelen in clubcompetitie
- Deelnemers en rugnummers Omloop Nieuwsblad Mannen 2026
- Metec Olympia's Tour doorkruist Bommelerwaard in 2026
- Van der Poel kent zijn voorjaarsprogramma
- Zomermaand slaat slag in Ronde Rwanda
- Sterk deelnemersveld bij aftrap seizoen in Dorpenomloop Dwars door Drenthe
- Pluimers derde in Var
- Ploeg Tietema ontvangt wildcard voor Giro
- Kalender Clubcompetitie Mannen 2026
- Ronde van Overijssel eert Jos Lammertink
- Kasseienomloop Exloo zoekt opvolger Vermeltfoort
- Starttijden tijdrit UAE Tour 2026
- Deelnemersveld Ster van Zwolle bekend
- Renewi Tour mag Nederlandser worden in toekomst
- Van der Hoorn mist klassiekers door operatie
- Denekamp kijkt uit naar terugkeer wielertoppers
- Trainer Vingegaard verlaat Visma





